• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
moni neviem, asi mas taku diagnozu ze ti nemozu dat, ja ked som bola nascipana, tiez som nemala ta mozno ani tebe nedali pred tym čo ta čaka
7. sep 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, citim sa dobre. prvy den PN som prezila dobre, zbehlo to rychlo. cely den som zabila na konovi a na skype a stihla som uvarit tekvicu. obcas ma picha v boku, obcas zabolia vajecniky (asi) a obcas bolia prsia (nie stale). to je asi tak vsetko. a este viackrat chodim curat, ale mensie mnozstvo. a bola som u babky s mamou, trocha upratat, lebo starki su v kupeloch. a mamka zabuchla dvere a kluce ostali zvnutra! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mamka bleda, hotova, uz videla vypacene dvere, babku vykrikujucu o nieco o nezodpovednom dietati :grinning: :grinning: ale nastastie si spomenula, ze este existuje klud na tajom mieste, tak som preliezla branu do zahrady a vypatrala ho. nastastie sa dalo otvorit, lebo kluc zvnutra nebol zastrceny nadoraz :grinning: :grinning: :grinning: ten balvan, co mamke spadol zo srdca, bolo pocut aj na ulicu podla mna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klud na tajom miste = kluc na tajnom mieste
7. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka takze si mala vzrusujuci den :wink: na rozdiel odo mna
7. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co tini, chyba ti vzruso? :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka ja som dnes mala adrenalinovy den :wink:
7. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaj :grinning:
7. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
7. sep 2009 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no seruste, ja uz doma od chlapa, pozerali sme superstar...
uz vedla mna len moje "decko" odfukuje...

shaar - super zazitok :wink: inak, take dni blbec poznam aj ja... v piatok som mala taky... aku tekvicu a ako si spravila? si pisala, ze nieco "speci"... takze?

tini - co sa dialo??

ahoj nat...
7. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak speci: pozor, aby ste sa nepogrcali. nieco prudko zdrave.
vnutro tekvice som povarila, rozmixovala (aj semiacka) na minďár. ako sa vravi. no a pridala som nastruhanu mrkvu, pol nastruhaneho zemiaku, taveny syr a trosku mlieka, kopor. povarila som a znova rozmixovala, ochutila troskou vegety a ciernym korenim. podavala som teplu kremovu tekvicovu polievku s cesnakovymi hriankami.
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj nat, co mas nove? dlho si sa neukazala.
a kde je mimo?
cita, cita, ale just nenapise? :angry: :grinning:
7. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to znie dobre, aj ked, ja tekvicu (pokial sa bavime o tej klasickej helovinskej oranDZovej :grinning: ) vykuchavam zvnutra. semienka idu von.... robim podobnu, ale bez mrkvicky... robis chutky, spacham, ale az v novej kuchyni. asi o tyzden-dufam, ze stihnu prist spotrebice..
uz nikdy nechcem zariadovat byt... NEVER... :cry:
7. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to co si varila???aj to bolo jedle??lebo jak citam tak neviem neviem ci by som si dala
ja som mala dost roboty behala som po skoleni a tento vyked sa mi kamoska vydavala tak som musela behnut na sk (domov)
inak mam sa hrozne stale mam bolesti :confounded: a neviem preco no ale uz sa tresim na stvrtok idem na gyndu ale snazim sa mysliet pozitivne takze sa mam dobre :grinning:
7. sep 2009 o 22:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaale. zariadovanie bytu je mozno na dlho, ale je to straaaasne dobra vec.
brala by som. ibaze radit mi je stale jednoduchsie ako zariadovat byt sebe - tolko moznosti a ja som taka nerozhodna :grinning:
pumi, to bola ta svetlozelena dlha tekvica :sweat_smile:
7. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeziiiis, jasne, ze to bolo jedle :grinning: ja mam rada zdrave veci, a hlavne ked ich robim sama. MM sa dival, on je totiz dost nedovercivy, ked nevie, ako sa to jedlo VOLA oficialnym MENOM :grinning: :grinning: :grinning: ale chutilo mu :sweat_smile:
7. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, zavidim ti to stahovanie. ja som sa dnes akurat pri struhani tak zasnivala... :pensive:
co porabate inak takto vecer? konik, moj najlepsi priatel? :grinning:
7. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja som take nejake jedlo este nepocula preto sa cudujem u nas su skor take zdrave veci ako je paprika rajciny a take klasicke salaty noo ja si pisem so sestrou s priatelom lebo rano odisiel do francuzska a co vy co robkate??
7. sep 2009 o 22:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Shaarka co ta tu nechali samu :slight_smile:
7. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa vidim aj nathali ahoj a aj ostatne babulky :slight_smile:
7. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj lenca co takto nheskoro robkas? vecsinou uz vsetci spia
7. sep 2009 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa no ja to tu skoro vzdy zatvaram :slight_smile: hehe ja chodim do pelechu tak cca 24.00-1.00 hehehe
7. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pozerala som tvoj albumcek nathali aaaaaaaaaa zdas sa mi na tej foto so setrou co si hroooozne znama ale netusim odkial :angry:
7. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, tak ma tu nechali napospas osudu :grinning: asi som ich odradila tou tekvicou :grinning:
nat, tak musim nieco varit, tak toto je taky prijemny kompromis, lebo MM by salatiky z cerstvej zeleniny kazdy den teda nejedol, a v praci na obed uz vobec nie. :grinning:
ale pozajtra budem robit brokolicu a potom spenat. aby ste si nemysleli, ze som totalne svihnuta, tak ze viem, co budem varit, viem len preto, lebo to mam v chladnicke a treba to spotrebovat :grinning:

nat, slamena vdova? :wink:

leni, a ty co?
ked nezacnete nieco pisat, budem dalej pokracovat vo svojich kravinach :sunglasses: :grinning:
7. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo to fak neviem :slight_smile: lebo ja som povodne z nitri jedine ze by si tam bud chodila do skoly alebo tak nieco ale v cr som uz treti rok mozno sa len na niekoho podobam
7. sep 2009 o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma nič extra, ale som stravila u lekara v zivote najdlshie čakanie od 9-14
7. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat je to mozne :slight_smile: a v nitre som vzdy stala len s busom na autobusku ked som sla a laaaaaaaaaaa trnava :slight_smile: a shaarka co myslis ze co ja?
7. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka len pokracuj v kravinach u teba sme na to zvyknuty :slight_smile: brokolicu a spenat mam moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc rada a teraz som aspon poradila ze co som uz dlho nevarila spenat hmmmm tak ten by som si dala :slight_smile: mnaaaaam
7. sep 2009 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca a kde si chodila na skolu???
7. sep 2009 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muuu. :frowning2:
7. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no mne spenat doma neprejde mm by mi to nejedol dnes ma ale potesil robila som cisto zeleninovu polievku kalerab mrkvicka petrzlen sampiony karfiol a bujon bez glutamanu aaaaaaaaa on sa potesil a ze vyborna tak som sa tesila
7. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok