• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja som tiez včera prala, ale u nas sa stale zatahuje ta susim dnu a teda zehlit az zajtra najskor budem
8. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to dala vcera poobede dnu, ale dnes rano som to vyvesila von, kedze svieti slniecko
moni - zanedbavas svoju duck Pipi :grinning:
8. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to potom hej... ja uz nikam nemozem chodit a ani nechcem aby ku nam niekto chodil... chcem byt sama s mmm.. :wink:
8. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda my sme ake gazdinky!
ja tiez periem, mam toho dost, este ukladat veci zo susiaka :slight_smile: a akurat som si hodila sprchu, umyla vlasy :grinning: same dolezit veci :grinning:
8. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mam za sebou. cez viked mi sestra ozehlila..... :wink:
no tak vlastne ani nie ja to mam za sebou, ale hlavne je ze je to ozehlene... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak som si vcera odfarbila vlasy a dnes som ryšava.... :rolling_eyes: zajtra dám znova odfarbovac a potom farbu... juchu... dufam, že to bude take ake chcem aby to bolo..
8. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja vlozit moje pracovite ruky do domacich prac :grinning:
8. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, budete tu niekto vecer? bo dneska mam vecer konecne volno tak dufam ze akurat dneska to tu nelahne tichom:slight_smile:
8. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax -tak ja teda pridem... ok.. inak som este neodisla a mozno tu budem az do vecera.. :wink:
8. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja uz ničomu nechapem, tri dni sa restartuje magio, potom uz ani zapnut neide, včera ho mm zobral ale nestihol ho reklamovat ta som dnes sla ja a povedali ze to oni nerobia, ze mam volat servis. ta volam a nedvihaju a tak reku este vyskusam raz pozapinat a si predstavte svinuchu ze sa zapla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: akurat kabel od telky kratky a to teraz nezapojim či aj telka funguje az ked mm dojde z roboty. takze svita aspon v niečom na lepsie časy
8. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini aj tak nic nedavaju v tej telke.. od rana tu sedim a nic... :angry:
8. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ale ja mam tam nahrate nejake filmi este od minula a nahravam panelak a mame kopu programov ta aspon občas zabit čas by som mohla a tak nemozem len sedim pri pc este ze net ide
8. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no tak to hej..... to potom nasr..ie... :angry:
8. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni normlane mi telka nechybala bo furt robota, byt robota byt ale teraz by občas bodla tak dufam ze ke mm pride bude fungovat uz
8. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, vidim ze mas dobry den :grinning:
anax, ja tu budem urcite, MM ide kamosovi na predsvadobnu rozlucku :unamused:
8. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi sharka ta budeme konovat ne?
8. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slová do bitky... :sunglasses:
8. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi prave som sa s mm dohodla ze oslavime uz dnes bo zajtra asi bude malovat na byte, ale uvidime ako postupil kachličkar, ak bude mat hotovu podlahu ta este dnes by mohol mm malovat ta uvidiem ako to nakoniec dopadne
8. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave ma MM tak nasral...
som mu volala o desiatej. zrusil ma. a teraz mi volal, ze ci nieco dolezite som chcela, lebo sedela pri nom klientka a ze ho otravovala a ze si este aj jeho mobil pozicala... A on nechcel dvihnut a pred nou telefonovat... No uznajte! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A co keby som mu volala, ze mam krce, krvacam? A keby som nedajboze omdlela, tak mu uz nezavolam ani druhykrat a ani nedvihnem jeho terajsi telefonat (o 3 a pol hodiny!!!) :frowning2:
Tymto si to u mna dost posral a uvidime, ci mu pred odchodom na party so stripterkou neurobim este taku scenu, ze bude doma o desiatej. :angry: :angry: :angry: Alebo nepojde vobec, alebo si urobime tichu domacnost na 7 dni!!!

:rolling_eyes:
8. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nerozculuj sa moja lebo si este uskodis hihi predchvilou si to mne radila
8. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak!!! :angry:
8. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no strasne ma sklamal... asi som si ho nemala brat :rolling_eyes:
8. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka to nemyslis vazne? sak aj horsie sa stava ja viem dotkne sa to
8. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky
ako sa mate?
mame niekoho noveho tehu?
:slight_smile:
8. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, nemyslim to vazne. ale napadlo ma to.
spravil by to chlap, ktory svoju zensku miluje? no neviem... normalne som o tom zapochybovala... :pensive:
a najlepsie na tom je to, ze ja ho takto hnusne neviem nikdy sklamat, proste nemam cim. a tym padom on si nikdy neuvedomi, ako to zabolelo :confounded:
8. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka moj drahy sa vratil z prace, po mesiaci domov, a hned prvy den siel s kamosmi pit, tak mi povedz urobi to chlap ktory ta miluje? uz som odolna voci tomu,aj ked mat ohneva.
opije sa,je mu zle a to je ako zadostucinenie dobre :grinning:
a ja mozem potom do neho riadne ryyyypat
8. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka verim ze aj moj by to spravil keby mal dolezity hovor a verim ze by aj potom zabudol hned zavolat ako poznam jeho sklerozu :wink: takze nie je tvoj jediny taky
8. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ale dnes ma zase milo prekvapil takou drobnostou ,ze pisem ze nič nerobim a on ze hej sak vidim ze hras rybičky a tak mu vravim ze uz riady som umyla ta ma pochvalil a ze pradlo neposchlo ta nezehlim a neperiem dalsie a zajtra oslavujem ta si urobim volno az vo stvrtok ta ze ok
8. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, pre vysvetlenie: on nemal nic take dolezite, len sedela pri nom zenska a robili spolu cele doobedie katalog. to je vsetko. takze mi nemohol ani dvihnut a ani zavolat naspat. :grinning: :angry:

ale ok, nechajme to... :unamused:
8. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka ok
8. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ale nerozculuj sa,co sa stalo aj tak nezmenis,a pri praci clovek zabuda na vela veci.

ako sa inak mas?ked si toto odmyslis?
8. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok