• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pa idem sa vyvetrat
8. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika pa pa zavidim
:wink:
8. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ak ti to pomoze, tak ja mam takeho isteho paka.... :unamused: a to som naivne dufala, ze ked raz budem tehotna, tak vtedy hadam bude telefon dvihat hned :sweat_smile:
teraz si ma troska vyviedla z toho omylu :sweat_smile:

tiez mam niekdy ten pocit, ze keby umieram kludne mozem.... ale ked mu vola nejaky jeho priblbly kamos, tak to div si nohy nelame aby to zdvihol :angry:

a tiez mu to ja nikdy neurobim a on nevie ze aky to je pocit... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a este PS: ja by som mu tu pansku jazdu povolila len do tej 22,00 :grinning: :grinning: :grinning: (to sa uz poznam)
8. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, no ved :grinning: ale zas ja nezvyknem povolovat a zakazovat - mal by mat vlastnu sudnost.
este uvidim, co urobim. ak nepride s prepacnikom domov, tak sa dost naseriem. a ak sa bude snazit si to vyzehlit, tak este uvidim, co urobim, lebo to bude znak, ze velmi velmi chce ist na rozlucku... :grinning: :grinning: :grinning:
nene. to je jedno, co teraz bude, ci pojde, ci nie, co povie, proste stalo sa, uz sa neodstane a ja si to (ako vsetky predosle veci) zas zapamatam na dlhy cas a srdiecko bude boliet.

lenocka, inak som ok - na PN, ale este o tom ani neviem, lebo mam milion roboty doma. oddychovat zacnem asi az nabuduci tyzden (a to aj tak budem robit fotky zo svadby), takze tak.
a ako sa dari tebe? malo sem chodis a potom nemam prehlad, znervoznuje ma to :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka drahy bol doma tak nebol cas na net,ospravedlnujem sa
v pondelok som bola u dr. vsetko je ok, objednal ma na USG na prsa,akurat ze termin az v novembri,takze oplodnovanie sa nekona :angry:
musime pockat, aj ked neviem naco to vysetrenie je dobre.
a prečo si PN??
8. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari no moj ma vlastnu sudnost - teda vlastne nema :grinning: :grinning:
v nedelu som to otestovala... siel po fotbale na pivo a reku necham ho ze kedy dojde.. sak nie je blby... no a samozrejme ze cakal ako ciko-puko kedy mu ja zavolam ze kedy sa mu uraci :grinning: :grinning:
a samozrejme ze vznikla hned hadka... :grinning: :grinning:

je to hrozne s tymi chlapmi aki su niekedy zadubenci... :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :grinning: :grinning: :grinning: dobru vyhovorku pouzil. ze vlastne cakal na tvoj telefonat.
hehe.
no moj ma oblubenu frazu, - na moju otazku, ze ci sa nevie ozvat, kedy pride, preco meska, alebo ako sa mam, ze: telefony funguju z oboch stran :grinning: :angry: :angry: :angry:
8. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar dobra vyhovorka :grinning: :grinning:

ano veru cakal - a este bol taky vtipny ked som mu nadavala ze ci nevidi kolko je hodin, tak mi zapotil, ze " a co si nezavolala skôr" - no akoze zabit malo :grinning: :grinning: to mam vtedy sto chuti ho zavesit za vajciska do prievanu :grinning:
8. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak vas tu citam...:grinning: :grinning: :grinning:
Ja mam roblem len s tym, ze mm nepovazuje za nutne vybrat si mobil z tasky a mat pri tom mat este vypnute zvonenie. Lebo neznasa telefonovanie, tak ze vraj naco... :angry: Ale inak v pohode.
Sme obaja absolutne nulovy fanusikovia sledovania akehokolvek sportu, takze sportove spravy a pod. sa u nas vzdy prepinaju. Prezehnavam sa kolenami, ze mm necumi a nehra futbal a pod.!!!:grinning:
Chodievame spolu do posilky.
8. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag to mate super.... :grinning:
my nastastie mame dve telky, takze pohoda nech si pozera fotbal.. a to ze sportuje mu tiez nemam srdce zatrhnut, lebo ako on tvrdi - fotbal je jeho druha laska (zevraj hned po mne samozrejme :grinning: :grinning: ), takze ja uz som zvyknuta ze pocas sezony som kazdu nedelu poobede sama...a niekedy to je aj fajn, pustim si moje otitulkovane serialy ktore on neznasa a pozeram :sunglasses:
8. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a my to mame naj, telku nemame, nie je nanu ani cas.
8. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jasne, ze je lepsie hrat futbal, ako sa kdesi flakat s kamosmi. Nam ide na nervy ten humbuk okolo zapasov a takisto, co teraz bolo cr-sk a hlavne ta uuuuroven - sami ozran, vodne dela, kuklaci... a davaj v kazdych spravach... :angry: :angry: :angry: No co dodat...
8. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne sa to nacitalo ako ma a nikde nikoho :slight_smile:
8. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som s5
a jak som sla domov, pred vchodom dvaja fesaci a mili, sympaticky a začali sa ma vypytovat o buducnosti, nostradamus a bla bla a jak kukam na jedneho v ruke biblia a bolo mi to jasne :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak pozehlene, povysavane :grinning:
8. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a co si im ty na to?
tinika tak aj taki musia byt :slight_smile:

madeline sikovna pod aj ku mne :wink:
leni sak ja nie, len hovorim, ta sa ma pytali či sa zaujimam o take ako koniec sveta bla bla a ja ze ne ze nemam na take čas a oni že či si nechcem o tom pohovorit tak som povedala ze nie, ze mam ine veci a pekne sme sa rozlučili :slight_smile:
8. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda som chcela napisat ze ja nic
8. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika jasne,proste slusne si ich poslala do teplych krajin :grinning:
8. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka - no mne to na dnes stacilo a zajtra uz idem do prace, takze asi si musis najst niekoho ineho :grinning: ale dakujem za ponuku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tini - tak si sa ich vcelku rychlo zbavila :sunglasses:
8. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maadeline to vies,ja mam nato servis,ale ako sa hovori kovacov kon chodi nepodkuty :grinning:
ja si to odtocim az piatok, zajtra a stvrtok som au-pair na plny uvazok
8. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak upratovanim by som sa nechcela zivit :confused:
8. sep 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prave ja neupratujem,mam nato ludi,ja si uzivam doma
:grinning:
8. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ich mozes sem-tam poslat k nam :wink:
8. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no problem,ja sa teraz venujem pripravam na planovanie,a tak, takze ziadna praca
drahy by mi aj tak nedovolil
8. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni made jasne slusne hihi a prave sa mi ohlasila navsteva o chvilu dojde jedna kamoska s malym dvojročnim Kubikom :slight_smile:)
8. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika no parada,ja mam zajtra a stvrtok maleho na cele 2dni sama,tak sa vytesujem,je to mojpokladik
8. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ete otazka
gynda ma poslal na USG prsnikov, ale robi sa to ked mam MS,takze teraz mame ako uplne vypustit oplodnovanie?naco je to vysetrenie?viete mi niekto poradit?ja uz nechcem cakat, a najblizsi termin je november
nemate niekto znameho na takom pracoviskuK?v BA
8. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja som cakala tiez na take vysetrenie, ale neprestali sme so snažením...
8. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok