• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jul a čo sa budem v robote trápiť len na testy? :grinning: :grinning: ale doma mám dva v zálohe :wink: :sweat_smile: :grinning:
8. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja si radsej nerobim doma zasoby, lebo by som ich hned pouzila :grinning:
8. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mám doma ešte jeden mamatest... ale ten si už chránim :grinning: lebo ho neviem nikde zohnať.... a dnes som "vyhnala" manžela do tesca na pepino... žiaľ, tá krv ma zastavila v mojej snahe testovať :rolling_eyes: :grinning:
8. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok flam....
moni a co fotis?
a ten krcok by aj mna zaujimal?aky ma byt?
moni ja v sobotu :rolling_eyes: :slight_smile: :wink:

lenocka pred ovulaciou je vysoko (tazko ho nahmatat... syndróm krátkych prstov :grinning:) a mäkký ako pera.... po ovulácii, do menštruácie a aj v prípade tehotenstva je dole (čiže hneď naňho natrafíš :grinning:) a tvrdý ako špička nosa... ak sa pred očakávanou mrchou skracuje (čiže posúva hore) a mäkne, znamená to, že sa blíži mrcha.... ak ostáva dole a tvrdý, je to predpoklad tehotenstva :slight_smile:
8. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte vy tu dnes len meriate a ovulujete, kto ide na nejaku neutralnu netehu temu pisat?

v sobotu sme boli s muzom na filme, nehanebni bastardi, ak ste to daktora videli co si o tom myslite? pre nas to bol najvacsi brak co sme videli otrasny scenar...herecke vykony sa dali ale vobec mi to neprislo humorne :confused:
8. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste ak je tam bábätko musí byť pevný a uzavretý, aby malinké nevypadlo :grinning: ak sa blíži mrcha, tak sa naopak musí otvoriť a zmäknúť, aby cez neho ľahko odchádzala odumretá výstelka maternice :slight_smile: takto sa to dá potom ľahko zapamätať kedy má byť aký... a to isté cez ovu... aby to mali bojovníci ľahšie :grinning: tak sa krčok cez ovu otvára a mäkne....
8. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni chcela by som take tie svadbone vonku.. take tie ine.. vies ake myslim ze? neviem sa vykoktat...

flaam... aha.. dakujeme.... vyskusam.... asi...
8. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem ist na rozpravku do kinaaaaa
na ktoru tini?
Vtip o mužoch:

Prečo sa ženy starajú o svoje oblečenie viac ako o manžela? Pretože bez manžela sa môžu ukázať všade. Bez šiat nie.
flam hm tak potomm mam chaos,,lebo ho citim,tvrdy,a mam 2 dni pred mrchou
aspon som tak mala pri HAK,teraz netusim
ale na UTZ by doktor nieco snad videl nie?nejaku zmenu
8. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ked dávaš vtip o mužoch, tak na téme "záhadný muž" čo je vo voľnej diskusii sme sa s manželom smiali vkuse asi hodinu :grinning:
8. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini aj ja chcem ist na rozpravku, prva v poradi bude janosik:slight_smile: potom bude druhy diel sumraku:slight_smile:)
8. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni on mäkne teste pred mrchou... deň pred alebo v deň mrchy :slight_smile: aspoň u mňa sa do poslednej chvíle tvári ako najväčší tvrďas :grinning:
8. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič dievčence... idem sa pricucnúť na manžela :slight_smile: pekný večer :wink:
8. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam tak zatial nezmakol,vobecc

aj jaaaaaaaa chcem ist na rozpraaaaavku
aj mna berte,ja som take velke dieta :grinning:
8. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika takze si fotografka?
8. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni chcela by som byt.. mam za sebou len prvu svadbu a veeľmi som so sebou spokojna... :wink:

my sme boli na tej ropzrávke Hore 3D supeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr to bolo....... ale inak som plakala... žena tam potratila a potom zomrela... ale inak fajn.. paráda. sme sa nasmiali
8. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni moja svagrina sa tiez uci fotit,chodi aj na kurzy
zatial

moja posledna rozpravka bola doba ladova 3, v 3D formate
8. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dali by ste sa na taketo nahovorit?
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=441844&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F

ja isto hej, sice nie svadobne, ale skor civilne ale neviem ci moj muz by siel :grinning: :grinning: a zas na druhej strane ani nie sme taki fotogenicki :rolling_eyes:
8. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaadherne su to fotky.. nadherne............... bože... az som dychyt prestala!!!!
8. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nejaku hocijaku ja lubim rozpravky
8. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - ja tiez chcem zacat ked to teraz nevyjde s tehu... :wink:

tini aj ja.. najviac lubim Lilo a stich a uz spominanu dobu ladovu.... :grinning:
8. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne foto, ale tie saty čo v nich skakala do vody neboli original svadobne ze? sak to skoda
8. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to su brutalne fotky

monika tak to drzim mooooc palceky
ona foti na materskej.resp.snazi sa ucit.
8. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kopi kop dnes hrame asi futbal
8. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechapem tie fotky.. som sa zamilovala do nich. kráásne súúú. bože.. normálne nechápem...

Leni aj ja som to tak planovala... ale akosi ta materksa nie a nie prist..
8. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok