• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ono s tou mrchou je to tazke.Kamoske meskal menzes mesiac a nakoniec musela ist na vyvolavacku.
11. máj 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic zienky, idem ja do hajan tiez, tak papa bru nocku
11. máj 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda dobru noc zienky.Ja este trochu popisem.A dufam,ze sa u niekto este ukaze.

Pipiiiiii kde si? :astonished:
11. máj 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj sice prichadzim dost neskoro ale snad ste tu este :slight_smile:
12. máj 2009 o 00:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauuuuteeee :grinning: :grinning: jane,tu som:grinning:
...mam toooolko vela prace,ze od rana som sa zastavila az teraz :fearful: ..aaa rano neviem jak vstanem,caka ma rovnako natrepany den...
tak dobru nocku :sunglasses:
12. máj 2009 o 02:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fahojte
pipi ty nemaš spania? Ty brdo cez tyzden do pol tretej hihi
12. máj 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte to ani teraz nikde nikoho? :astonished:
12. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak jsem tu, test negativní a MS dorazila dnes ráno
12. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet tak aj ked ta to urcite nepotesilo,je urcite lepsie ked prisla mrcha ako by mali byt nejake komplikacie.Neboj nabuduce to urcite vyjde.
12. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
říkám si to samé, radši mS než potíže..
12. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet tak to je dobre pozitivne myslenieAko dlho sa snazite o mimi?Bude to vase prve?
12. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JO chtěli bysme to už 9měsíců. Bylo by naše první.... ale prostě se mu nechce. Ale ono si řekne samo.
12. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to v zivote chodi to co velmi chceme mat nebudeme.A kolko mas rokov ak sa chcem spytat? :confused:
12. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim sa do sluzby :slight_smile:
12. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi 25, vím je to ještě čas, ale nás už to ve dvou nebaví
12. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj madeline :slight_smile:

Alzbetka ani nas to uz samych nebavi,chceme uplnu rodinku.Ale bude to uz pomaly tri roky co sa snazime muz bude mat 35 a ja mam 30.Mam diagnozu endometrioza,za sebou laparku a pol rocnu liecbu.Prisla som o pracu a snazenie nas uz nebavi.Je to narocne na psychiku.Ale verime.Tak to nevzdavaj.Ak sa vam to nepodari po roku chodte na vysetrenia,patrajte po pricine.Ale nevzdavajte sa a nezufajte.Nevyjde to jeden mesiac vyjde druhy.
12. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - spravne, raz to predsa musi vyjst :wink:
12. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka - to mas kocicku na kolenach?
12. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madeline raz to vyjde ked pride ten spravny cas.Do vtedy musi clovek riesit kopu veci a vtedy pochopi,ze sa mu to riesi ovela lahsie ked nema dietatko ako keby ho mal.A ked sa vsetko vyriesi bude aj dietatko ktore pride do pripraveneho prostredia bez stresu. :sunglasses:
12. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemar: děkuju za dávku optimismu. Nás už to snažení taky nebaví. Je to divný ale díky snažení nás milování omrzelo. Stalo se pro nás něčím co se musí. Tak na to nemyslíme a zkoušíme jen když chcem a to je čím dál tím míň.

madeline: jj to je můj bývalý kocourek. Byl ještě maličký když se mi utopil. Teď máme kočičku, úplně stejnou.
12. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka - my mame tiez kocicku a je to tiez sivy tiger (teda na tom malinkom obrazku vyzera ako sivy tiger) Preco sa utopil? Spadol niekam?
12. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madeline: jo odjeli jsme k našim na oběd a mezitím spadnul do nádrže s vodou. Než jsme se vrátili mysleli jsme že se zaběhl a ráno ho táta našel ve vodě chudáčka malého. Byl skvělý. Jo je to mouraté koťátko.
12. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet - :frowning2:
12. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo byloo to pro nás hrozný, ale Micinka nám tu prázdnostu vynahradila. Teď budem mít koťátka... :grinning:
12. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alzbet presne viem o com hovoris o tom snazeni.Nam to tak nastrbilo vztah,ze sa milujeme velmi malo lebo z milovania sa stal len sex.A teraz sa snazime napravit to,ale ide to tazko.A neviem ci stoji dieta za to ked ho sice mas,ale mas nastrbeny vztah s muzom.Asi nie.Nie je nic nad to ked mas plnohodnotny zivot s partnerom a dieta je len bonus.
12. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to bylo krásně napsaný a je to pravda.... kvůli snažení na povel protože je ovulace se z toho stala povinnost. Blbě se to pak vrací do normálu.
Já se s váma pro dnešek loučím a jdu se chystat psychicky do práce... je to hrůza. Zatím pa pa
12. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ved to, dieta by malo byt bonus, ale v dnesnej dobe ma tolko parov problem otehotniet.
12. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet - nech ti praca rychlo ubehne :wink:
12. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko..
co nove?

alzbet aj my mame cicku a teraz ocakavame prirastok do rodiny, bude mit kotatka :grinning: :grinning:
mm cely nadseny z toho hehe :grinning:
12. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, my sme uz po porade.
mam chut dat vypoved. ako sme sa prestahovali, je to tu uplne hnusne, kazde rano vstavam s hnusnym pocitom - a to som rok predtym vstavala do prace sice nie s radostou, ale aspon normalne. :unamused:
:angry:
12. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok