• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
flam, sak tie opisy kadejake, vnutorne... podla mna si tehula... RIES TO! :grinning:
9. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka, puma - ja som tiez nevyspata a uz sa tesim vecer do postele :grinning:
nely - ako sa ti zatial paci v praci
tinika - vsetkko naj k meninam
moni - ty uz budes mat hadam pre babenko vsetko :wink:
shaar - ako sa citis? manzel uz poslucha?
9. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar . ozaj ako to vcera dopadlo? som na teba myslela ked som sla spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mad - ahoj!! No hej asi už hej.. :sweat_smile:
9. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad - ani nehovor. ani ja sa uz neviem dockat, a to je este len 11 doobeda. caka ma kopec lietania este dnes... :( ale zvladneme.

shaar - ozaj, ako u starkych? tesia sa?
nasi sa tesili, ked sesterka cakala prve pravnuca. dost to prezivaju. ja neviem, ci by som chcela, aby som ich mala v byte kazdy druhy den... ako ona... ale ved uvidime...
9. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani sa nepytajte. :frowning2: domov prisiel o osmej, ze vraj z prace, nema sa za co ospravedlnit, neciti sa ani vinny a dokonca sa na mna nasral, ze preco som hnusna. a o desiatej isiel na rozlucku so slobodou a buchol dverami.
:rolling_eyes:
9. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...ja som tu novacik a aj my sa snazime s manzelom o babatko 2 roky ale zatial to nevyslo... teraz sme akurat po dovolenke pri mori kde sme sa veeelmi snazili tak uvidime ci to v sobotu pride alebo nie...
9. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka ja sice neviem podrobnosti o tvojom chlapovi ale vidim ze ta rozculuje asi tak ako kazdy chlap..moj odkedy sme dosli z dovolenky sa zmenil k nepoznaniu..na dovolenke bol ako med a teraz ma totalne ignoruje a to vobec neviem co som mu spravila
9. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, cau. no dnes som uz dostala velmi smutnu a ospravedlnujucu sms, takze asi porozmyslal (lebo som ho na noc vyhostila do kuchyne, nech nejde ku mne do postele opity a plny zazitkov so stripterkou :grinning: )...

kati, tak chlapi su asi taki, ze sa ti venoval 2 tyzdne, tak teraz to musi vykompenzovat, nie? :grinning:
9. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, no ja si myslim, ze pri "probelmatike zdvihania telefonov" (resp. ta zrusi) sa tazko ospravedlnuje..., lebo ten co ta prave z nejake dovodu (nie len tak) zrusil si nie je vedomy, ze ta to vytoci do nepricetnosti - mna ako kedy...podla nalady :grinning:
Ono je situacia o to horsia, ze teraz to vnimas o veeeeela citlivejsie. Skus to predychat, vysvetli mu, ze toto teraz jednoducho v ziadnom pripade nemoze robit, kedze si tehu a bude dobre, uvidis... :wink:
9. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To az tak...? Spal v kuchyni...? :grinning:
9. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslim ze nie je hlupy aby nevedel co sa ma a nema..... ale ani ja neznesiem ked je moj manzel teraz taky aky je..a inac vraj to ja som ina...ach ti chlapi...
9. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag..nech je rad ze vobec spal doma...
9. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mireag, to mam 33 rocnemu chlapovi, mojmu manzelovi, ktory si so mnou preskala vsetko mozne, vysvetlovat, ze BY MAL dvihat svojej zene na PN s rizikovym tehu telefon???
tak to hadam nie.
a predychat som to predychala, zas nic sa nestalo, len takato arogancia od neho sa mi dobre zapisala do pamati. a este ked potom povedal, ze nic na tom nie je (to ako keby povedal, ze mi to urobi znova), tak to ma fakt dostalo :grinning: :grinning: :grinning: aj som sa zasmiala, ze aky je ... :grinning:
9. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysvetlovat, ze BY MAL dvihat svojej zene na PN s rizikovym tehu telefon??? Bohuzial ano. :grinning:
9. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak hadam to bolo naposledy.
9. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim ist do obchodu, není co žrát!
9. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka uplne ti rozumiem a suhlasim s tebou...ono to vsetko prefrci..len ked nas zienky to tak pri srdiecku tazi a trapi
9. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka vitaj!!!

Shaar - ho chvilu ignoruj a bude.. aspon ho potrestas trochu...
9. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, tak ja si myslim, ze ano. :slight_smile: Neviem, preco to chlapom dochadza, az ked ich vyhodi zena zo spalne... :confused:
9. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made dakovam krasne :wink:
9. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ahoj spet.. co si to vymyslela teda na papu?
9. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ta nakoniec sme si kupili rybie prsty, syr som akosi nechcela obalvoat a kuracie prsia mali zmrazene, ta by sme umreli kym by sa rozmrazili hihi
9. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a čo k tomu? mnam.. hranolky... :wink:
9. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak rybie prsty som mala uz hroooooooooooozne davno
9. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stihla uz obehnut aj obed - paradajkova polievka, cestoviny so smotan. omacnou, sunkou a sampinonmi, mnam :dizzy_face:
9. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - jaka nova foto :slight_smile:
my ich zvykneme robiť led dostanem chut na majonezovy cestovinovy salat..... mnaaam....
Tak baby k vasemu kulinarskemu umeniu sa asi nepridam... Az na tie prsaky nemusim nic z toho, co pisete...
:confounded: :grinning: Ale ja mam ine uchylky - pizza a taaak... :grinning:
9. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... :sweat_smile: ..
konecne aspon mini pozitivna sprava - zajtra mi privezu spotrebice do kuchyne... ved nacase, v piatok montuju linku :sunglasses:
som zvedava, ake to bude cele...
nechce sa mi stahovat kua...
hlavne kuchyne sa obavam, ako vsetok ten riad prevlacim...
no nic, musim sa hecnut a dat to nejak dokopy...

rybie prsty, mnam, sto rokov som ich nejedla. ja mam dnes na obed segedin :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok