• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
aha tak a sme v obraze, bohvie, ci to nakoniec nebolo IVF a nie IUI :wink: muzi v tychto veciach zbehli nie su...

:dizzy_face: nepozastavuju sa nad tym ako my. heh.
10. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale klobuk dole, ja by som trojicky nezvladla. :confused:
10. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja..... ja chcem 4 deti,, ale nie naraz :astonished: :astonished:
:grinning: :grinning: :grinning:
:sunglasses:
10. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on hovoril ze to bolo IUI... tak neviem...
10. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne stacia dve, ja nie som narocna :grinning: teda v mojej situacii by som bola vdacna aj za jedno :fearful:

a plus dva psy.
:sunglasses:
10. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri - nooo. ved to.. budeme radi ak jedno budeme mat :grinning: a jeden pes zatial stačí... šak ten ma 40 kil.. moje hovädko malé... :sunglasses:
10. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak to mas riadne teliatko :grinning: aka rasa ?
10. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauri, presne tak.
tak som zvedava... zeby sa jedno podelilo na tri?
alebo boli dve a jedno sa podelilo na dve?
alebo zeby boli tri vajka? toto sa mi nechce verit a pochybujem, ze ktory Dr si to vezme na triko pri IUI... :unamused:
uvidime.
monik, daj manzelovi instrukcie, nech sa spyta, ok? :grinning:

hej hej, ja budem mat jednu babu (plus jeden pes), lauritka dve deti (dvojicky ch a d) - plus dvaja psi, monika jeden valibuk syn (lebo jeden valibuk pes). tak to vychadza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj ma len 13 kil, ale aj tak je to hovadko :wink:
10. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pitbull....
shaar - oki idem mu volat.... pockaj...
10. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocenky, som tu len skok, prisla som sa pozriet ako rastu tie ciselka pred tt :grinning: :grinning: ,vytesujem sa z vas a raz mozno aj ja budem na tom rovnako..... :pensive: , tak pekne oddychujte, a gulatte sa cmuk :dizzy_face:
autor
sefinka, pekne od teba, dakujeme, len skoda, ze neostanes na pokec :unamused:
ahoj baby :slight_smile:
10. sep 2009 o 10:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha moni :slight_smile: danger dog. moja sialena fenka ma len 15 kil.. a ani ju nedvihnem :-
10. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, dufam, ze je vychovany a socializovany a vycviceny :grinning: :wink:
10. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau nat, no co mas nove? a ked k tomu pridas aj vtip, hned bude veselsie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka rada by som, len musim utekat na postu a do prace, mozno ak budu pacienti dobri a zostanu doma :grinning: tak sa pripojim , zatial sa majte :dizzy_face:
10. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takže na 100 % to bolo IUI lebo mu ukazoval aj sono a boli tanm tri.. ale ide este zistit ci su jednovajecne ci ako.. ona lezi v nemocnici a bude tam celých 9 mesiacov... na tom sone zo zadu bolo napisane IUI, datum a meno dr.. takze slo naozaj o IUI....

Shaar - ale ja chcem naozaj aspon dve deti :grinning:
a všetci mi veštia babu... Stella.... :wink:

shaar - ked na psa zacne m kricat tak aj poslucha,.... :grinning: :grinning: ale sranda je že väčši rešpekt ma predo mnou ako pred mmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - ahoj...

Laurit - ja sa o to ani nesnažím zdvíhať ho... ale na moje pocudovanie do vane ho viem dat. len vybrat potom nie :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žena leží na posteli a číta knihu, príde za ňou manžel s kozou na rukách a hovorí: ,,Túto kravu je.á.am, keď máš krámy".
Žena naňho spoza okuliarov pozrie a hovorí:
,,Keby si nebol ko....., tak si všimneš, že to nie je krava ale koza".
Muž ani brvou nepohne a hovorí:
,,Ty keby si nebola P...., tak si všimneš, že sa nerozprávam s Tebou".
10. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne.
Ředitel vysvětluje:
No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili.
Návštěvník povídá:
"Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji, že?"
Ředitel: Ne, normální člověk vytáhne špunt... (štupel)
Chcete pokoj s balkonem nebo bez?"
10. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka ty si take male trdielko a strasne rada ta citam..nedavno som kamaratke oznamila ze vies o tom ze mtyky strielaju a ked som jej povedala o tebe tak nechapala..ja teraz uz viem ze urcite veci sa nedaju pochopit len tak.
chcem sa spytata doki ti hned dal PN nemal nic proti tomu?? ci robia problemy???
10. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evina, male trdielko som? :grinning: :grinning: :grinning: a preco? :grinning:
a PN mi navrhla Dr. sama... ze ona by nevahala. ak ma v praci nemienia setrit, tak nech idem na PN. pre istotu :wink:
10. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:

shaarka, prosím ťa, ty si taký znalec bt :slight_smile: a ja iba taký dvojdňový pokusníček :wink:
myslíš, že je to ok ako sa to u mňa vývija? ďakujem

http://www.fertilityfriend.com/home/29d084
10. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari len tak ma to napadlo pre tvoje sem tam vyroky ale len v tom najlepsoom :wink: :wink: ze si podarena trdielko vravim ludom co ma rada :slight_smile:
super ze lekari nerobia problemy :slight_smile: :sunglasses:
ja mam dnes pocit ze mam dostat mrsku ale to neni predsa mozne :unamused: taketo divne pocity som davno nemala :sweat_smile:
10. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som doma z cvičenia bolo super, čo tu noveho? idem si dačo objednať papať bo nestiham variť a o 14 uz musim byt na byte, donesku mi stol do kanclu a treba prebrať pracu od kachličkara
10. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka mm je v praci, boli sme tri kočky jednu poznam a druhu som spoznala a boli sme same s tou asistentkou ta bolo fajn, chlapi by to len kazili hihi bo sme aj cvičili a baby poviem vam, som myslela ako som na tom dobre fyzicke ešte, ked si tak beham, ja som nevladala nohy a ruky zdvihat :grinning: :grinning: musim trenovať
10. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, som si predstavila teraz take pekne kreslene, ako babo v brusku cvici s mamkou (i ked tam nema vela miesta)
ze natahuje nohy, ruky a tak. ako mamicka :grinning:
10. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, kupila som CB latku na zaves do kuchyne. vyprala som a z bielej je siva. no neporazilo by vas?
:unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :cry: a pol metra som uz odstrihla a narobila uchytky na garniz :unamused:
10. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka ty si cislo hehe uz si to aj ja predstavujem ako vravia nadych a vydych a male pocuva a poslucha :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok