• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
sharka chod to vratit zober oba kusky a otrep im to o hlavu a nech ti vratia korunky :angry: :angry:
10. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka si predstav ze Paťko spal, ani sa nepohol hihi
10. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby to bolo na saty alebo nohavice, tak by som vratila. stalo to len 10€ a uz sa mi nechce vsetko robit odznova.
takze bude ciernosivy zaves.
ale kebyze to nebolo LEN na zaves, tak im tam pojdem urobit dobry bordel. a to som prala na 30tke! :pensive:
10. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau anax. v praci?
10. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic zas tu nik nie je ked mam chvilku cas, prajem teda aspon pekny den :wink:
10. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dufam, ze si po sebe precitas posledny prispevok a zistis, ze ja som tu :grinning:
10. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau shaar uz som sa chcela odhlasit...
10. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze sijes zavesy:slight_smile: ja doma ani zaclony nemam nie to este zavesy, mamina ma par krat za to uz sprdla ale mi to pride ako chytac prachu :confounded:
10. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame zaclony len v kuchyni a v obyvacke kedze je to spojene... do spalne ani nedam a do detskej izby mam kupenu zaclonku Macko poo... :grinning:
10. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ahoj, ako inak ako macko pooh zee:slight_smile:))
10. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pooh. :grinning:
neviem, co je zaves a co zaclona, ale v kuchyni treba take farebne, lebo nam cumia oproti z okna, ako tam chodia vypalovat zobaky :grinning: a v izbe mame tmavomodry zaves na velkom okne a na mensom len pekne IKEA rolety :slight_smile:

anax, to nie je sitie. prosim pekne. cosi. ja sa zmozem akurat na gombik. kraje len zazehlim :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik, len nedajboze, aby ti raz zacal liezt na nervy (alebo tvojmu dietatu), lebo budes musiet vyhodit pol bytu a celu detsku :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame len zaluzie a nejako mi to uplne staci...nie som moc dekoracny typ... :confounded:
10. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, my mame neklasicke okna, take divne stare typy, takze rolety by vyzerali divne, ak by sme vobec nejake nasli prave na nase okna. a v kuchyni by som roletu nechcela, lebo ked otvorim okno a zatiahnem zaves, tak sa aspon vetra a nevidno dnu :grinning: :sunglasses:

idem nieco zjest. piste, nech mam co citat. chudak ja na PN :grinning:
10. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak ked su stare okna tak to je ine, na tie plastove davaju snad zaluzky uz standartne...neviem...ale keby ze mam dom tak tam sa mozno zo mna aj dajaky dekoratersky typ stane, jeden nikdy nevie :grinning:

co ides obedovat? ci to uz budes mat olovrant?
10. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, rano som mala len cesnakovy slimak a bielu kavu, nejak som nebola hladna. a teraz si robim spenat a veeeela censaku donho :grinning:
10. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze si na tej PN:slight_smile:)))

ja som dnes bola na odbere krvi na HP, mam modrinu ako desat korunacka a to sa mi urcite este riadne zvacsi :pensive:
10. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dnes si bola ktory DC?
a desakorunacka? to uz ani neviem ako to vyzera... nevies to k euram prirovnat? :grinning: :grinning: :grinning:

ja som minule mala takuuu obrovsku modrinu na predlakti, ze som si ju aj odfotila, lebo bolela a bola aj tvrda - aby mi verili, keby mi islo o zivot. tiez z odberu krvi. mala tav elipsy a bola asi 8cm dlha a 4 cm siroka!!!
10. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
závidím vám PN :rolling_eyes: :grinning:
10. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asik tak ako je dvojeurovka...tak rychlo zabudas na nasu historiu:slight_smile:))
http://www.foto-trencin.sk/img/desatkorunacka-2007-06-05-11-06-40.jpg

ja sa stavim ze bude aj vacsia ako len ta desat koruna..mozno aj ako vykrajovatko na pagace bude :grinning:

sak si mrkni moj graf budes mudrejsia:slight_smile:))
10. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spenat urobeny, mnaaaaaaaaam :dizzy_face:
hej hej enviem, preco ma nenapadlo pozriet graf. uz aj idem.
a s tymi mincami som len tak, ja eurace nemam rada, tak skoro si nezvyknem :angry:

flam, ved aj teba to o chvilku caka :wink:
10. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa odmlčala na chvílu.. mmm priešiel an obed domov a priniesol mi jaterničky. som mu volala že nám na ne chut a on mi ich siel kupit a doniesol.. mnaam.. a teraz mi je zje, lebo som to schuti zjedla :unamused:

Inak že popýtal sa toho kolegu .. Bude volať žene a potom zavolá mmm aby mu odpovedal na naše otázky :grinning:
10. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - na jedne j strane je to super... ale na druhej? nemôžem isť ani do obchdou bez toho aby som sa bala ze mi pride kontrola.. takže všetko vybavuje mmm. a najhorsie je že moja sestra má dnes narodky a mame ist oslavovat.... :angry:
10. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som konečne tu a konečne obedujem, juuj to bola salena hodina
10. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuu. no tak pozeram, ze min. cyklus MS dosla, ale LF len 10 dni... a aj dost nizke teploty oproti predovulacnym... asi by ti bolo treba dat duphaston. :pensive: som zvedava, ake budes mat hodnoty v HP. potom si skopiruj vysledky, ok?
10. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to ťažko :grinning: jedine, že si zlomím nohu :grinning:
10. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej :grinning: nekric hop, kym ti nepreskoci :grinning:
10. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spenat neoblubujem...takze nemam ti apson co zavidiet:slight_smile:

ja si na eurace uz celkom zvykam, uz aj celkom premyslam v eurach, hlavne drobny nakup, neviem si este zvyknut na eura pri velkych sumach, napr. pri nehnutelnostiach
10. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, co si si dala dobreho? ja som miesto obeda vybehla tie spotrebice prebrat.
uz to je konecne v byte. len nech mi potvrdia zajtra tu kuchynu a budem spokojna...
10. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok