• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte som doma, ja som si kupila celozrnu bagetku, klobasku, salamku a salatik tak si idem urobit olovrant mnamky
11. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom zajtra napisem ze co som vykuchtila :wink:
11. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic tak uz idem konecne pratat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vecer sa este stavim
11. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak sa snaz,a vecer ta cakame :slight_smile:

tinika ja akurat rozmyslam co jest,bo som od rana nejedla,ale nechce sa mi nic
by som sla aj vonku jest,ale nejako nie je s kym :cry:
11. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť :wink:
11. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ta to nemozes tak , ti bude zle, ja tiez občas nestiham papat. Prid ku mne na bagetu :slight_smile:
leveretka dakujem
11. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika tak posli cez postu :grinning:
11. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni uz oblozena je tam toho veeela tak sa napaas, bru chut
11. sep 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak paradne :grinning:
11. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja spat ked tu dnes nikto nie je :unamused:
11. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spapane, mnam
11. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
dnes som bola na UZV, Dr. mi povedala, ze vsetko to vyzera normalne.
normalne.
ale fotku mi nedala, vzala mi krv a na dalsi UZV mam prist buduci stvrtok.
som z toho uplne chora a smutna...
a viete preco?

lebo so mnou bola este jedna kamoska, v tom istom tt (dokonca 2 DPO pozadu) a ma krasnu fotecku, krv jej nebrali a na UZV ma prist az o dva tyzdne. :pensive:
11. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a nevidela si na monitor ? :confused:
11. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby som Shaarku doplnila - ta kamoska mala na uzv presne to iste co aj Shaarka - cize rovnake tt a rovnaka bublina....A tato Shaarkina navsteva bola u gyndosky uz druha, kdezto ta kamoska tam bola prykrat, odkedy je tehu, takze iny postup pre kamosku a iny postup pre Shaarku...... Shaarka, dostanes po holej! Keby nieco nebolo v poriadku, doktorka by ti to povedala, hm?
11. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ale preco nedala forku aj Shaarke :fearful: takze preda bola bublinka, ved to je akurat :wink:
11. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, neboj sa...mala si sa ozvat a pytat..hmm?ale vave ma pravdu, urcite by ti povedala, keby nebolo cosi v poriadku, to nemaj strach..buduci stvrtok uz budes mat aj foto :wink:
11. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nestresuje dobre? uzivaj si tehu a vsetko bude ok :wink:
11. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky,
poslem vam fotky, ako to asi vyzeralo u mna a u kamosky, ok?
u kamosky:
http://www.advancedfertility.com/images/6-week-ultrasound-picture.jpg
a u mna:
http://www.zoopy.com/data/media/22913/thumb-640x640f.jpg

tak nejak tak.
u mna veeeelka cierna dutina a mini miniaturny svetly flacik.

no ved uvidime, o 6 dni som tam zas.

a na vysvetlenie: ani ma nenapadlo sa nic pytat, kym som sa nedozvedela, ze kamoska na krv nesla, ani o tyzden ma UZV nemusi ist a aj fotku dostala. az potom som bola prekvapena, ale uz som sa nevratila, ved tam mala dalsiu pacientku. :slight_smile:
11. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
promiňte, překlikla jsem se, ale tuhle stránku jsem si přečetla..
shaarko, já na utz nikdy neměla takový kroužek jako tvoje kámoška. ono asi záleží i na tom, jak je mimčo natočené.. byla jsem v 6. tt. a dr. neviděl srdeční akci a děsil mě (tebe aspoň neděsí), za pár dní jí samozřejmě uviděl.. V prvních týdnech hraje roli doslova a do písmene každý jeden den :wink: A přesnost utz a zkušenosti dr. taky samozřejmě.
11. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari mne sa to zda normalne :confused: akurat, ze ona tam ma viditelny kruzok- zltkovy vak a ty mas embryonalne struktury.
ale niektore fotky z uzv boli aj take. a akurat prd zisti z jedneho odberu, lebo hcg tam bude tak ci tak- :rolling_eyes: a podla tabuliek moze byt velky rozptyl do ktoreho spadaju tt.
uz keby sa jej nieco nezdalo, tak sa ma robit odber davkrat po sebe, ci to nahodou neklesa.
11. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritko, tos napsala dobře :wink:
shaarko, já měla utz obrázek podobný tomu tvému :wink:
11. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, kazdy uzv moze byt iny,babo je na inom mieste, inak nasnimane a tym padom aj obraz je iny :wink: bud pokojna :slight_smile:
11. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka no sak mas tam fazulku ta č ostresujes, kazde babo je ine, tak tvoje je mensie, neboj, ono to dobehne :wink:
11. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari ja mam stale radsej muzov :dizzy_face: - gynekologov :grinning: zeny sa mi zdaju take , ako to povedat... povrchne ? :confused: cest vynimkam.
11. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, dakujem, samozrejme, ze je este skoro robit zavery. zatial sa snazim verit Dr., lebo povedala, ze to zodpoveda DPO. ved uvidime, nic ine mi nezostava, len cakat.
ale musite uznat, ze ked mne dala zobrat krv na HCG (lauri, predpokladam, ze aj o tyzden mi vezme, lebo ako pises, to rozmedzie normohodnot je velke), a este si ma aj pozvala o tyzden, tak az taka spokojna byt nemohla, ze? :unamused:

asi som sisi, ale idem si este urobit tehu test a porovnam ho s tym zo stredy. :grinning:
11. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauri, no teraz uz s tym neurobim nic - je to zena a zenou aj ostane :grinning:
menit ju nebudem, ona je velmi fajn. :wink:
11. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak sarka ver dokyne
11. sep 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari nemylim, ze v tom teste nieco uvidis, hcg bude uz dost velke :slight_smile: mozno chce byt len na istom vies, netreba mysliet hned na najhorsie.

no neviem, ja radsej fesnych muzov :grinning:
11. sep 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
z 25.DPO este nebola testovacia silnejsia ako kontrolna (po vyschnuti), takze ocakavam, ze teraz by este rozdiel malo byt vidno. :grinning:
ale baby, mali ste uz niekedy zly tehu test? ja som si teraz prvy spravila a nic! ani jedna ciarka!
skoro som zinfarktovala... esteze som v stredu kupila tri (vidim, ze sa nic nedeje len tak), a teda som mala doma este jeden, posledny :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaary prosim te nestresuj a co se tyce jineho pristupu tak se te zeptam kamoska ma taky PCO a taky se snazili o mimo rok jestli jo tak az pak muzes porovnavat. U PCO je lepsi kdyz se dela kontrola casteji protoze je tam vetsi riziko ze se neco stane (ale neplas hned :wink: ) ja nez jsme meli srdicko tak jsem taky byla na ko po tydnu :wink: na fotce mas krasny mimo tak neboj vsecko bude OK :dizzy_face:
11. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok