• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dzou ahoj,
moja jedina spolutrpitelka v samote :grinning:
11. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni sak aj ja som tu
11. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou písala som do grafov... nechce sa mi to tu zase rozoberať :pensive:

lenocka Panelák :sweat_smile:
11. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja tiez kuk telku a vysivat, bo furt tvrdnem v kuchyni pri pc a uz tyzden som preflakala :grinning: pride este určite hihi
11. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ahoj.... ako? dlsho sme nepisali..... musim sa priznat k niecomu.. vies ze mi vobec ale vobec nechyba ta robota? :grinning:
11. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: kde ste zmizli?
11. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu..... len vy nie.. :angry:
11. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ne ne, aj ja tu ešte oxidujem :grinning:
11. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi neco napadlo...
a to ze: folikul som mala na lavej strane a ja mam krce na pravej.. takze to bude asi tazko mimomaternicove..
nie?
11. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam a co ides pozerat v tv?
11. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moni ani sa necudujem :grinning:
flam no tak skoda no :unamused: a si si ista ze by tam nieco videla?ved mas len tesne pred mrchou
11. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja neviem, ale myslím, že zväčšenú maternicu? Zväčšenú sliznicu? Neviem :grinning:
11. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ale mrcha este stale nikde tak este nejaka nadej tam mozno je treba verit ja si vzdy hovorim ze nadej umiera az posledna- a prenas to znamena cervena smrt :wink:
11. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak nemam dobre spravy :frowning2: vyzera to s nami veeelmi zle spg uplne nafigu a jedina cesta k babu je IVF aaaale aby nam nebolo luto tak este pred tym genetika inak sa dalej nedostaneme no hroza je mi z toho na prt
11. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca tak to nepotesi, a pred dovcou :confounded: ale aj verim, ze vy budete jedny z mala čo su vynimkou a podari sa im to prirodzene, ne take pripady boli ...
11. sep 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika dakujem ale je to fakt dost zle toto bol vrchol zo vsetkych spg :frowning2: aaa ten doktor bol teda dost zarmuteny ze nam nema ako pomoct :frowning2: a ked som sa ho opytala ci je daka sanca s tym otehotniet tak povedal ze mu je to luto ale s tymto vysledkom nie :frowning2: takze asi tak dovcu nam to neskazi tesime sa na nu rovnako ale sa musime tam porozpravat co chceme riesit dalej :frowning2: a ta genetika bude na dlhe lakte pretoze najkorsi termin nam dali az oktobri na konci a na vysledky sa caka 3-4 tyzdne cize dalsia strata casu je to zle vazne zle
11. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem buvat a dako stravit tie zle spravy zajtra sa mozno este ozvem ak stihnem a pak vyrazame a laaa egypt mozno posledny pekny a svetly bodik v zivote aspon zatial
11. sep 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje zleté drahé,už asi všetky spíte, tak idem pomaly asi aj ja,do tej postele.sme klááábosili so svokrou až do teraz,krásny večer.
tak želám dobrú nôcku a vidííme sa zajtra :slight_smile:
12. sep 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky, este hajate? Prave som sa dozvedela, ze jedna kamoska vyhrala svadbu v kike, som taka happy ze vyhral niekto koho poznam.
12. sep 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
tini, a co to vyhrala?

lenka, napis vysledky spg... je nas tu mnoho, co s hlupym spg otehotneli prirodzene :wink: ty mas tiez nejaky problem, ci ty si ok?
12. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari, bola sutaz v Kike o svadobny den - teda Kika zaplati obrad, hostinu, obrucky, saty, svadobnu cestu, limuzinu atd.....
12. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobree ranko :slight_smile:

jakk mi je fajne,ranajky do postele ,obed do postele aj vecera :grinning: mozte mi zaavidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aky mate program dnes? ja rano lezat,doobeda lezat,potom si troska zdriemnem,a potom az do vecera lezat :grinning:
12. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekna vyhra :dizzy_face:
12. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pipi, clovek aby ti zacal zavidiet :grinning: ja idem za chlapmi na stavbu :confounded:
12. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,ja ti zaavidim :grinning: ja musiim lezat,dufam,ze nie sedem mesiacov :wink:
12. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav dakujem za vysvetlenie
pipi ja ti nezavidim, mne uplne staci ze som PN a mam len vychadzky a nie ze by som ani z postele nevstala a kto by ma oblsuhoval ked mm maka na byte
12. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a my ideme o pol hodku fotit :slight_smile: a potom svadbovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pipi, prajem prijemne lezanie, tini, tebe pekny den bez manzela a vavenke silny hlas, aby chlapov dobre povzbudzovala, nech im to ide odruky :grinning:
12. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka super a teda aj ste pozvany na svadbu na ktoru idete fotit<
ja mam zajtra narodky a mm zase neubde doma :angry: :confounded: ide bratovi pomahat betonovat v nedelu hej, hlavne ze jeho zena svata, furt v kostole ale robit v nedelu mozu a mna kritizovala za ine tava
aj meniny som travila sama bo prisiel o 10 takze ostavate mi vy, este ze pridu nasi na navstevu
12. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ako vyzera krcok, ked ma prist menzes a ako ked je zena tehulka ? nedavno to tu niekto popisoval... neviete ?
12. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky moje...ako sa mate?tehulky moje ako ide tehulkovanie?ja som mala pc v oprave tak som tu vyse tyzdna nebola...
12. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok