• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak sme sa tu tak stretli skoro jeden rocnik jak kukam :wink:
13. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,vsetko najlepsie :slight_smile: vidim,ze sme sa vydavali vsetky v septembri mi mame 30.septembra 4.vyrocie :slight_smile:
13. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi dakujem :wink:

vcera a piatok vecer som stravila u sesterky pri dvojickach, vcera vecer som uz mlela z posledneho...vazne obdivujem kazdu jednu matku co si da rady a ma dost sily s dvojickami :astonished:
13. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si dala rady aj z trojickami :grinning: jedno ja,jedno mm,jedno pestunka,ktora by musela byt starsia a skareda,aby nezbalila mm :grinning: :grinning:
13. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim anax ale inac ja by som aj brala aj tak potajme dufam, ze mozno, lebo v rodine uz mame dvojvajecne a to je zevraj dedicne tak uvidim, ale aj jedno by mi stacilo keby sa to uz konecne podarilo
13. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to si myslis ale realita je uplne ina, a to nikoho samozrejme neodradzam(aj ked to sa asik ovplyvnit moc neda)...vazne budem rada ked raz budem tehotna a odkrutim si to postupne po jednom :sweat_smile:

dvoj vajecne su nie dedicne, dedicne su jednovajecne.. :wink:
13. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? a ja som si myslela ze naopak aj som to niekde citala, ale tak neviem ...
13. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou je to tak ze jednovajecne su dedicne, lebo vajicko sa pri oplodneni moze rozdelit na dve samostatne jednotky a vacsinou to suvisi s genetickou vybavou muza, teda spermie

dvojvajecne dvojcatka su vtedy ak zena trpi resp. ma hyperovulaciu teda namiesto jedneho vajicka sa z vajecnika uvolnia dva a viac vajicok a spermie ich oplodnia, preto sa aj dvoj vajecne nepodobaju tak ako jedno
13. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj viem aky je rozdiel len som si teda myslela, ze je to naopak a to viacuvolnovanie je dedicne, ale tak aspon uz viem ako to je a mozem mm upokojit, lebo ked som mu povedala, ze mame v rodine dvojicky a ze je to dedicne tak skoro odpadol... oni v rodine nemaju tak aspon bude kludny a teda ako som uz pisala aj jedno mi bude stacit :grinning:
13. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to viacuvolnenie je sposobene hormonami
13. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aspon som zase mudrejsia :grinning:
13. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,ja viem ze je to narocne,ale ja by som tiez brala aj dvojky :slight_smile:
13. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak vam tu tuzbu nebudem brat:slight_smile:)) ale odporucam si to ist k niekomu vyskusat :sunglasses: :grinning:
13. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :grinning: :grinning: verim ze to musi byt tazke ale aj krasne zaroven
13. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem si uz vobec predstavit trojicky, to musi byt pre tu matku o drzku... :astonished:
13. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,nemam kde :grinning: mam jednu znamu,ale ta sa koli tomu musela na cas prestahovat ku svojej mamke do ineho mesta :grinning:
no tak to uz asi aj na mna by bolo vela :wink:
pipi to je presne to, ze s dvojickami je najlepsie byt pri mame a to ja nemam, ani z jednej ani z druhej strany po ruke takze nechcela by som ani nahodou take tazkosti (jako dufam ze sa to na mna nenalepi ked sa tolko stazujem :astonished: :grinning: )
13. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anax nekric hop :wink:
13. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to dzou, ved to asik uz idem sediet ticho k tejto teme :grinning:

kde je shaarka?
13. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem celkovo dnes tu je nejak mrtvo...
13. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som si vravela ze dakedy to tu v nedelu fici ovela viacej, teraz sme tu uz asik len same dve
13. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak prave aj sa som cakal sak nedela vecer kopec ludi tu bude a nikde nikoho... baby kde steeeeeeeeeee? :fearful:
13. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax dakujem
dzou aj tebe dakujem,
hej pipi mam narodky hihi a jasne, som rada ze sa to spravila, ja som verila ze bude vsetko ok ked uz sme sa dopracovali k babu po roku snazenia tak snad to dotiahneme do konca :wink:
13. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no vidis, september je asi krasny mesiac ked sme sa tolke vydavali hihi tak dakujem
a aj ja graulujem vam k vyročiam svadby
13. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka je na chalupe a ja som tu,ale hadam sa s mm,lebo mi nabral zemiaky aj rybu a ja som ziedla len zemiaky :grinning: ryby suu zdrave ale ja fakt teraz nemam chut :sunglasses:

tinika,dotiahnes lebo kces :wink:
13. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi sak povedz muzovi ze mas tehu chute nech je kludny :grinning:

ja mam mnam domaci chlebik, este je teply:slight_smile:))
13. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak tinika neboj sa :wink: no ja inac tiez ryby moc nemusim a tiez do mna mm stale husti ze su zdrave... ale tak sa hovori, ze telo vie co potrebuje a ked ti nechybaju tie latky co obsahuje dane jedlo tak ich telo nechce, alebo teda neziada...
13. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla chute ktoru teraz mam si asi moje telo neziada nic :grinning: lebo ja vobec nemam na nic chut,vsetko jem na sily :sweat_smile:
tinika,nevies mi poradit,ked trosku citim,ze ma mozno zacne boliet hrdlo,cim mozem vykloktat?
13. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,samozrejme ti zavidime cerstvy chlebik ale ja asi v blizkej dobe navarim kapustnicu,teraz ma napadlo :dizzy_face: a aj koconinu urobim :slight_smile: vlastne moj mm,ja len budem z postele dirigovat :grinning:
13. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok