• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
cafte kocky, ako ako,hm?? :grinning:
12. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax, ja dneska super a ty?
12. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napodobne:slight_smile:)))) dneska mam veselu naladicku:slight_smile:)) mohla by sa udrzat co najdlhsie :grinning:
12. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti poviem, ja som vytesena jak male babo hehe :grinning: :grinning:

a co taka dobra naladicka?
12. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam konkretny dovod, proste dobra nalada dosla a drzim sa jej, ty mas aky dovod, ak nejaky mas ovsem :dizzy_face:
12. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha, som sa bola dneska navliekat do svadobnych siat, tak len taky...ale inak ako nic moc, tak sa drzim aspon na tom.. :frowning2:

prave som sa dozvedela, ze kamarat nevie zohnat ziadneho DJ-a na svadbu, lebo toho co sme chceli tak sa bars vykruca, tak asi to bude musiet zahrat moj stary, tak ja sa mozem o desiatej zbalit a ist domov :frowning2: :cry:
12. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coby si sla domov o desiatej? ved sa budes snad bavit, s ostatnymi hostmi, nie? inak aj my ideme na svadbu, osmeho augusta :grinning:
12. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, lenze ja tam nikoho ineho poznat nebudem a ja ked niekoho nepoznam neviem sa tak bavit ako medzi ludmi ktorych poznam dlhsie...
ja si musim cloveka otukat a ked sa mi nepaci tak dovidenia..

takze moj plan...sadnem si k nemu, budem si nadavat jaka som ja pica a co tam este furt robim a z mojho povodneho planu pripomenut mu ako to bolo na nasej svadbe bude velky prd ked nikoho nenajdu..takze do....y cely den a cely vecer..cela noc, pridem domov mrzuta zase jeden den ktory som si konecne mohla uzit naplno bude len den lietaciek a nervovaciek...
12. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mam po super nalade, uz ma to aj rozlutostilo, a idem spat...dneska je namna nejako moc toho..
tak sa mi tu majte a dobru nocku prajem
12. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute bambulky :slight_smile:
12. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je anax aj ja idem na svadbu 8 augusta. :slight_smile:
12. máj 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm zase nikde nikto ako som predpokladala :frowning2: Tie moje pobedne :angry: Ale aj tak na vas stale myslim.U nas sa to vo firme nejako rozbieha takze asi budu zase spekulovat zo zrusenim vypovede.Ale aspon by som zostala kym by som si nevybavila tu novu pracu,nemusela by som na urad prace :wink: Zelam dobru nocku idem aj ja do hajan.
12. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko prajem :grinning: nely uz je nalada opat oki? jane tak budeme na jednej strune v ten den, svaodbnej :grinning:
13. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak to sme sa teda zisli hehe, podme setky niekomu na svadbu ten den xixix :grinning: :grinning: :grinning:

anax, ani nie, stve ma to, aj ked som im vcera napisala to co povedal moj drahy, nech s nim pocitaju len na 40% ze on je len zadne vratka...tak som zvedava...
ked ten kamarat si mysli, ze moj drahy je najlacnejsia varianata, ze mu zaplati pozicanie veci na hranie a bude to vyriesene, ale ze on tam odstoji cely den a celu noc, to nikoho netrapi..
som im napisala, ze ked im neni vela dat 3000-4000 za limuzinu za hodinu preco by im malo byt vela dat 5000-6000 na DJ-a ktory aj tak nebude pytat viacej, lebo maju malo ludi a malu miestnost tak mu tam netreba neviem aku aparaturu..
tak som zvedava
13. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj my ideme na svadbu 8.9., ale fotit (dufam) :grinning: potom absolvujeme 12.9. kamaratom a este raz 26.9. tiez kamaratom (asi spojenu s fotenim), takze bude toho celkom dost...

nely, to je dost hlupe, ze vas pozvali na svadbu a teraz ked im niekto chyba, tak zrazu si vas nevazia ako hosti, ale potrebuju vas ako nahradu? a este aj za lacny peniaz? :grinning: no teda...
13. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ale my ideme 8.8. setky :grinning: :grinning:

shari tam ide o to, ze ked nas DJ sa zacal okunat tak sme navrhli ze prinajhorsom keby uz bolo zle, tak odohra moj drahy, ale to boli len ako zadne dvierka..co viem tak volali len dvom DJ-om a ti mali plno a pritom som im poslala odkazy na dalsich 5, a tym sa zatial neozvali...tak som im to vcera vysvetlila, nech s drahym pocitaju len ako zadne dvierka..
13. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Nely urcite si pytajte peniaze za tu svadbu.Pokial tak neurobi mm tak to urob ty.Ved nech si aj mm uvedomi v akej financnej situacii ste.Momentalne vym bude kazda koruna dobra ci uz na splatky,alebo prerabanie.

Anax aj ney ide v ted den na svadbu. :wink: nie?
13. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomozte... je možný aby test ukázal stín druhé čárky? A druhý den z testu zmizel???
13. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ved to je jasne ze aspon 2000kc bude pytat ked bude musiet hrat...
sak to bude odskodne pre mna, ze sa nebudem bavit, aj ked strasne nizke odskodne..
ale uz som oznamila ze si beriem obedare a co nezjem balim domov na obed :grinning:
13. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ale aj tak je to blbe,lebo keby to bolo opacne myslis,zeby hral zadarmo?Inak ako sa citis?

alzbetka mne sa to teda nestalo ale babam na koniku ano npr.monike myslim naposledy :confused:
13. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, ja som myslela 8.8. aaaaaaaaa :grinning:
13. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari: a nevíš jak to nakonec dopadlo???
Teď mi připadá že jsem si ji vymyslela, ale viděla jsem ji zřetelně.
13. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet je to mozne...
pokial by tam naozaj ten tien bol, tak nezmyzne ani ked savo na neho nalejes...ale este zvyrazni sa...tym ze test uschne..

jane je to blbe, ale tak vies, zena vymysli a oni sa toho hned chytaju a ja im len chcem pomoct a nakoniec z toho vyjdem ja najviac skodna...
ale neboj,to ma este asi dobre nepoznaju a myslim ze som imt o vcera vysvetlila dostatocne ze pokial bude mm hrat, tak si to ja vobec neuzijem a sediet mozem aj doma..

inak sa uz citim super, herpes je zazrakom prec, uz len malicke oschlinky tam su
13. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm škoda. koukala jsem na něj dokud byl mokrá a nic vidět nebylo. a pak po delší době tam byla.... koukala jsem se na ni několikrát... ale dnes nic. o ještě se juknu
13. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, my sme mali DJ dohodnuteho za 8, ale tyzden pred svadbou to odriekol (!!!) a tak sme museli dalsieho prehovarat, nech nas zachrani... a ten dostal 10tis. kvoli tomu, ze tam boli traja (!!!) a aj obrad sme mali vonku a ozvuceny. hral do 5 hod. a bol super.
cize vy si pytajte tak, aby sa vam to oplatilo. ked nechcu, nech si najdu ineho. si myslim, ze tych 6 tis. by kludne zobrat mohol - a dokonca sa mi to vidi ako kamaratska cena.
13. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
albet, - jedna vec je, ze na tehu teste je ten kusocek materialu, kde sa ma zobrazit ciarka, z ineho materialu ako zvysok testu. preto tam tolko zien vidi tieniky... lebo tam su. ale pochybujem, ze nieco maju spolocne s HCG.
preto sa nad tienikmi netreba vzrusovat. ak tehu si, tehutest to ukaze. ak nie si, tak tienik nevystupi.

ja som dost skepticka.
je rozdiel mdzi tienikom a slabuckou ruzovou ciarkou. :unamused: je mi to luto - ale treba uvazovat triezvo a predist tak sklamaniu...
13. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a okrem toho - nezabudnime odcitavat vysledok testu po piatich minutach. ani predtym a uz vobec nie potom... ani zajtra! :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari, ked normalny Dj by vzal 5000kc max a my budeme pytat 6000, trosku vela to je a zase nechcem vyzerat jak chamtivec ze jasne jasne, Fero zahra ale za tu cenu...
ked pojde do tuheho tak sa s nimi budeme bavit o cene...dovtedy to nejdem rieit a budem mus posielat odkazy na DJ nech si ich obvola a pozistuje...za tu cenu mi to sedenie nestoji teda...

alzbet ja suhlasim so sharkou, kolko zien tam ma tienik stale a su hotovoe ze su tehotne a potom bum pride mrcha a oni revu dalsi tyzden lebo si mysleli ze tehi su, preboha, kto vymyslet tehotenske tesy!!! :angry:
13. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně díky za vysvětlení.... no na jednu stranu jsem snad i ráda.... když už ebylo mimi doteď tak ať chvilku zase počká... nechtěla bych tahat bříško v zimě... :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alzbet :grinning:
13. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok