• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
fly,vsade zalezi na akeho doktora natrafis,ja sa kcem prehodit do procare a tam by som navstevovala aj obvodnu aj gyndosa aj stomatologa..je tam zevraj jeden super gyndos,kelly sa vola :wink:
v matym uz nemam takju doveru ako pred tym :unamused:
14. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj leni
14. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj nelyyyyyy aky si mala den?
ja sa dnes tvarim optimisticky aj ked to take super nie je

pipimiska tak to mas pravdu, ja mam super gynekologa,nedam dopustit, aj obvodak
14. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi to je tiez pravda...aj ja premyslam nad procarom..moja obvodna mi vysetrenia nerobila asi 3roky-myslim krv...
dalej ani ja neverim Matyimu a aj kvoli gyn. by som xcela tam ist...
14. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni dobre vcelku...
hram sa s vlasmy, davam dole co mam nadpojene nech si moje oddychnu chvilku a este dorabam kasu ku karfiolu zapekanemu...
14. sep 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky
tak jak začít?! potřebovala bych od vás prozradit, jestli někdo neví za jak dlouho se na utz ukáže srdíčko. moje PM byla 6.července, pozitivní test se ukázal 7.srpna, HCG bylo 28.8. skoro 7800,do toho dne se mi na utz ukazovala jen tečka,pak o něco větší tečka a dnes kdy by už mělo být slyšet srdíčko mi pan Dr. řekl že je tam váček ale zatim mi nic víc k tomu říct nemůže, že za 10 dní bude moudřejší, že se někdy stane že se vytvoří placenta,hcg stoupá ale že plod tam nakonec neni, že až na to tělo přijde tak "to" v mé děloze začne vypuzovat ven krvácením a já mám teď těch 10 dní čekat jak to dopadne?! Má s tím někdo nějaké zkušenosti aby poradil?snad jsem vše napsala ve zkratce srozumitelně, díky za odpověď a radu, jituu
14. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly,odporucili mi kellyho,sa dohodneme tak,ze buddeme mat vzdy rovnakych gyndosov :grinning:

..inac som teraz volala do nemocnice kde som lezala,mi robili v stredu vyter z poschvy a si predstavte ze mam pody bez nalezu,kvasinky bez nalezu,prosto negativny nalez,pritom raz spinim,inokedy zlty vytok,vcera zistim,ze mi posva krvaca,a ja nemam ziadny nalez :fearful: ako tesim sa,ale je to fakt cudneee
14. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jituu,nechcem ta znepokojovat,ale v siestom az siedmom tyzdni by malo uz byt srdiecko a doktor by to mal vidiet :pensive: nemam dobry pocit z toho lekara,bral ti krv na hcg?
14. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipimiska:
nevim jestli to ví on,já to bohužel vím že už by mělo být slyšet :frowning2: on sám mě na krevní testy neposlal,ale můj obvodní Dr. mi je udělal toho 28.8. a Hcg se ukázalo asi 7800,takže to odpovídalo asi 7-8týdnům. Taky když jsem byla na gyndě poprvé tak mi řekl že mám zánět,udělal mi stěry který dost bolely,nakonec vyšly v pohodě a žádný zánět jsem neměla,následující kontrolu mi udělal cytologii a ta také vyšla ok a dnes následovala další kontrola a to mi řekl že mám přijít za 10 dní.
14. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jituu,vobec sa mi nepaci jeho pristup,to ze mal zobrat vytery je v poriadku ale to ze si v jedenastom tyzdni a vidi len vacok,to v poriadku nieje,bud ta mal poslat niekde na iny ultrazvuk,alebo zobrat krv,ale urcite by mal nieco robit :angry: ja by som tiez nemohla vydrzat 10 dni,ak chces vediet na com si skoc za niekym inym,aspon ja by som tak urobila
14. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jituu to si ako 11tt a nemas srdiecko????
14. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi:
podle PM bych měla být v 11tt, s HA jsem měla cyklus 29dní a pak 30až32 dní,takže přesně nevím kdy jsem mohla mít ovu a kdy jsem mohla otěhotnět :confounded: jen doufám že je tahle špatná novina jen díky špatnýmu doktorovi.to si piš že si zajdu i pro jiný názor,deset dní se vydržet nedá.jen mám teď špatný myšlenky že to může být pravda a nakonec tam mimi neni,jen tělo si to ještě neuvědomilo,protože kromě zvětšených a napnutých prsou a navíc 5kg nemám jiné příznaky těhotenství,žádné nevolnosti a tak. :frowning2:
14. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelynka:
podle PM bych měla být,a srdíčko nemám :frowning2:
nebo mám debilního doktora :angry:
14. sep 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jitu tak ani by som necakala a sla k inemu lekarovi hned zajtra a ten ked ti potvdi ze srdiecko nemas, tak hold...bohuzial babo sa asi nevyvijalo...
ale HCG si mala teda krasne..ktory DC si vtedy bola?
14. sep 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jituu a si si ista,ze si otehotnela vtedy ked hovoris?
14. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri podozreni na nevyvijajuce sa tehotenstvo je potrebne urobit dva kontrolne odbery na hcg za sebou. :pensive: ak to klesa, tak to odchadza...
14. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi nooo tak to by bola parada...a kedy tam chces ist?
14. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelynka:
dnes jsem 71 DC,takže při testu na HCG jsem byla o 14 dní méně,takže 54 DC.a toho se nejvíc bojim že tam mimi bylo a že se nevyvíjelo :frowning2: ale přece kdyby tomu tak bylo tak bych měla mít nějaké příznaky ne? napadají mě teploty,bolesti břicha a tak???

pipi: jsem si jistá že jsem poslední menstruaci měla 6.července
14. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jitu nie kazdy ma priznaky...
a neviem odkial mas teploty...to som nezazila ze by tehula mala teploty ako priznaky :grinning: :grinning: :grinning:

tak jedine fakt zajt zajtra niekam, alebo este dneska este na pohotovost...a budes vediet na com si
14. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelynka:
měla jsem namysli kdyby se plod dál nevyvíjel a odcházel z těla tak přece nějaké příznaky mít musíš?nevím jestli teploty nebo bolesti břicha,jen se tak domnívám,je mi jasný že krvácení by příznak něčeho špatnýho byl ale ťuk ťuk nekrvácím,teda zatim
no jinak díky moc za rady,nejlepší bude si zajít k jinému lékaři a budu moudřejší a klidnější :wink:
14. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly,v stredu idem este ku matymu a potom sa objednam na konzultaciu ku kellymu a uvidim co mi povie a aky dojem na mna spravii a dam ti vediet :wink: :wink:

jituu,priznaky mat nemusis,len uvazujem,kedy si isla prvy krat ku gyndosovi ze si tehu?kedy si to zistila?
14. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jitu, plod se mohl zastavit a dal se nevyvijet a ty nemusis mit zadny priznaky, klidne muze v tobe zustat a proto se dela cisteni...
14. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi...ja som teraz tu na konovi o nom citala ze nie je moc dobry...ze vraj je uchyl a ze jednej povedal ze je v prechode a teraz je tehula...no tak skus..konzultacie su zadara :wink: a ak sa ti nebude pozdavat tak sa nato vykasles
14. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...niečo na spestrenie.. ak chcete kuknite... Prihlasovacie meno aj heslo su filip... (ten prvý album s názvom filip :wink: )
papapa idem pozerat tv... cmuky!!!

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/
14. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jituu urcite zajtra chod ku dr. a najdi si ineho gyn. ak nebije srdiecko v 11tt tak mas zamlcany potrat a je nutne ta vycistit..nechapem tvojho gyn.akoze bud je blbý ze nevie zistit dlzku gravidity a vek plodu...alebo je absolutne nezodpovedny lebo ak uz v 9tt nebije srdiecko tak je jasne ze to nie je vitalne tehu a bud plod odumrel z nejakej priciny alebo sa vobec nevyvijal...neodkladaj navstevu gynekologa lebo mozes nato doplatit svojim zdravym ba dokonca plodnostou.lebo mozes dostat otravu z odumreteho plodu..a moze to byt aj zivot ohrozujuce...
14. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly,neviem,ja som lezala v nemocnici s dvomi ktore ho navstevujuu a zevraj ma velmi dobry pristup tak ja uz fakt neviem :sweat_smile: ved to nevadi ze je uchyl hlavne ze je odbornik :grinning: :grinning: kde sa mam o nom docitat???
14. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jitu - ja som mala potrat skoro v 3 MT a nic ma nebolelo.. nic som necitila.. jedine podla sona sme zistili, ze to zomrelo. nemusis pri tom nic citit.. a ako pisala lauritka mali by ti vzat jeden den krv a potom na dalsi opet aby vidieli ako to ide. ci hore ci dolu...
14. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monci pocuj ako to robis s tymi foto?ako mas nato program ci na nejakej stranke to robis?
14. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jituu,ja by som isla asi na pohotovost,pretoze neviem ako to je s navstevou ineho gynekologa,ked nemas u nho kartu
14. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi v teme Dr.Kelij Igor- Košice
14. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok