• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nooo trsoku oneskorena odpoved ale predsa :wink: ja sa mam dobre cca ovulacne poovulacne :grinning: tak dufam, ze sa to podariii a mam dovolenku takze sa mam este raz tak dobre :grinning:
15. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, sme na tom asi rovnako - ovulacne poovulacne :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej fly ty si na Rastislavke, vsak?
Akurat mi ttam lezi kamoska, v sobotu sa jej narodili dvojicky-chlapci :wink:
15. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky :slight_smile: Davno som tu nebola ale budem chodit snad castejsie lebo sa budem moct konecne pripojit k vam snazilkam. :wink:
15. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vavenka :grinning: to je parada..pocuj a ty sa chystas tiez rodit na rastislavke?budete asi rodit asi v jednom termine rodit so Shaarkou ze?
15. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janemari fakt??? Takze predsa?? Super, gratulujem velmi velmi :wink:
15. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly no chystam chystam, len dufam ze sa toho dozijem.... Krvacala som vcera, mam hematom, tak dufam ze sa vstrebe a babo porastie.....
Jane cau a vitaj medzi nami :slight_smile:
15. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj jane :wink: ako sa mas?vavenka musis verit ze toto tehu sa dobre skonci a budes mat pri sebe vytuzene babenko :wink: a hematom nie je nic vynimocne v tehu ale moze to byt aj nebezpecne..len urcite je dobre ak si v dobrych rukach lekarov a musis vela oddychovat aby sa hematom vstrebal...juuj moja dufam ze sa rychlo vstrebe a nebudes mat ziadny iny problem v tehu..
15. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka dakujem :slight_smile:

tini no neviem ci budem mat uspech,ale vcera konecne dorazila mrcha.Takze cyklus nabehol a ja budem cakat na ovulku.A verim ze to pojde aj prirodzene.Snad o dva tyzdne sa dostanem aj k dokimu co ma operoval a budem vediet nieco viac.
15. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jane aj to je pokrok nie?
Prave odisiel bracho so svagrinou a malou neterkou, taka je zlata, uz aj rozprava ta z nej mame zabavu :grinning:
15. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babiky :slight_smile:
jane,super a este pracujes tam kde si pracovala??

fly moja nevies mi presne popisat v com je vlastne nebezpecny hematom?co by sa stalo ak by zostal?ak by praskol?ak by sa zvetsoval?dik

vavenka,co robis cely den ked lezis?
15. sep 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo co sa staloooooooo
15. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no cumim na telku, motam sa po nete, citam novu Evu....
Zajtra asi rozcitam nejaku knihu, ked uz budem sama doma, dnes som aspon s polovickou :slight_smile:
Ten hematom by aj mna zaujimal :wink:
15. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram hokej na nete :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moja polovicka je priamo tam,a prave sme dali gool :slight_smile:
15. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,velmi ma to zaujima,pretoze koli hematomu davaju diagnozu hroziaci potrat,co sa mi vobec na sprave nepaci..pritom mi povedali ze je momentalne velky 5mm,co je podla mna maly
15. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, babky, vy ste tu take odbornicky na kadeco :wink: ...mozem sa nieco opytat?
Kupila som si ovu testy - chcem zistit, kedy presne mam ovulku a ci sa to zhoduje s tym, co mi ukaze graf - meriam aj BT. A uz 2 dni mam druhu ciarku ovela svetlejsiu ako prvu - mam aj to zapisovat do grafu, alebo az ked budu obidve rovnako silne?
S meranim teploty som zacala minuly mesiac - teraz meriam 2. cyklus a minule mi vysla ovulka na 11.DC. Dnes som 10.DC, zajtra 11, takze pocitam, ze by mala byt, lebo cyklus mam pravidelny - 26dnovy
......a aj 3 dni ma pobolieva brucho, ale ani nie v podbrusku, ale ako keby zaludok ci cele brucho - moze pri tom boliet aj cele brucho? Az dnes ma boli v podbrusku, ako menstruacne bolesti a som aj dost nafuknuta. Hodte nejake nazory, nech sa v tom zorientujem :fearful:
15. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau monky,ja mam tiez kupene ovu testy,ale nikdy som ich nepouzila,lebo som si myslela,ze to bude aj tak zbytocnee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mne sa zda,ze by mali byt obe rovnako silnee,to by ti vedela presne shaarka povedat,raz to tu aj pisala,ale neni tu :wink:
15. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pipi, dik, ze si odpisala... ja som z toho jelen.....neviem, ci pisat aj tie slabe ciarky, alebo az ked budu obe rovnako silne :unamused:
...skusila som len tak zo zvedavosti nahodit aj tie slabe a to sa mi tam vela veci zmenilo
15. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky kym je testovacia slabsia, tak test sa povazuje za negativny.... Ovu testy by sa mali robit poobede, aspon 2 hodky predtym by si nemala ist na wcko a ani pit, aby si mala koncentrovany moc... A malo by sa testovat kazdy den priblizne v tu istu hodinu. Ak Ty vyjdu rovnake ciarky, alebo testovacia bude silnejsia ako kontrolna, to znamena ze test je pozitivny a cca do 36 hod by si mala ovulovat.....Drzim palce :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,ja som ti moc nepomohla :sweat_smile:
15. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte piskoty :slight_smile:
vas docitat, to je des :grinning: prepacte, ak mi nieco uslo :sweat_smile:
15. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, meriam cca o 14 hodine, predtym nepijem, necikam - ak sa to da :slight_smile: .... takze ak to mu spravne rozumiem, ak by som zajtra poobede mala 2 rovnako silne //, ovulka pride az do 36 hodin??? To som nevedela...vdaka za podstatne info :dizzy_face:
...takze slabe ciarocky nezapisujem
15. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, aj reakcia potesiiiiiiiiii :dizzy_face:
15. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau shaarka :slight_smile: ako si sa mala?zaaaaavidim vam chalupu
15. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,jaaaaaaj :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau nely :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer....
15. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni ako?
15. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka čaf som napísala šarka ta som opravila aby si sa neurazila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok