• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
baby, mali ste niekedy pasovy opar/herpes?
15. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja nie, ale počula som o tom a nezavidim ti
15. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja som mala herpes ale nie pasovy,to je rozdiel,mas pocit ze mas pasovy opar?

tinika,tak to je super kazdu chvilu sa budete stahovat :slight_smile:
15. sep 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no dufam ze to stihneme buduci tyzden, lebo od oktobra uz mame najomnikov do bytu kde sme teraz, takze do konca tyzdna pomalovat, potom upratat, pobalit a stahovat :wink: vela veci /nabytok/ ostava tu tak snad to zvladneme, zbalit oblecko, riady a somarinky
15. sep 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem, co mam, ja som v zivote herpes nemala, ale toto, co mam teraz, ma poriadne vydesilo :frowning2: :cry: :cry:
musim ist zajtra ku koznej, lebo je to den od dna horsie a horsie :cry:
15. sep 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,tak to mate co robit ..
15. sep 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,som ti kcela napisat,aby si urcite isla zajtra k lekarke,treba to urcite riesit
15. sep 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,nechapem preco sa objavil prave teraz,nebola si s niekym, co ma stymi vecami problemy , v kontakte?
15. sep 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak co som nasla na nete, tak ze vraj to ma clovek v sebe, vylezie to, ked je oslabena imunita, co suhlasim, lebo bola. ale tak kolkokrat mi bolo este horsie a herpes nevyliezol.
tak idem zajtra k doktorke, lebo to boli jak fras. povodne som myslela, ze vydrzim do stvrtku, ze ci to nezmizne po UZV (ked zo mna opadne stres), ale nechcem nic zanedbat.
aaaaach jaj. komplikace, komplikace :frowning2:
prajem dobru nocku :dizzy_face:
15. sep 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,hlavne pokoj,musime si zviknut,ze mi co mame tazku cestu k nasemu snu sa zrazu neulahci,ale to co chceme dotiahneme do konca,lebo to tak chceme :wink: dobru nocku aj tebe :sunglasses:
15. sep 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko a ide sa makať :slight_smile: samozrejme nebudem prehanať
16. sep 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: ..tinika len nasadis umyvadlo a namalujes byt,ze? :grinning:
16. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO dnes len spalnu domalujem a necha si aj na zajtra, jake mam tt pekne ja 29 a ty 9 :grinning:
16. sep 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika a ty datum porodu 6 teho a ja 26 teho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..len maluj,tie vypary z farby su zdrave pre buduce mamicky :grinning:
16. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ale vam je veselo hned tak zrana :grinning:

...ja dnes asi nebudem robit nic, zvijam sa v bolestiach - ale uz neviem, ci su to predovulacne alebo poovulacne bolesti - ak aj take existuju.....ja som uz z toho hotova, uz sa v tom vobec nevyznam ..... teplota mi stupa, na ovu testoch je druha ciarka slaba ako caj a graf mi ukazal, ze ovu prebehla na 8DC - dnes som 11DC a som teda vraj 3DPO. Ale ked tak rozmyslam, brucho ma boli uz od soboty (7DC) - vtedy mi bolo priserne zle, ale ovu test bol v sobotu negativny :confounded: .....asi sa na to cele vyprdnem
...existuju aj poovulacne bolesti :unamused: ? doposial som take nieco nezazila - ja si dokonca nepamatam ani na bolestivu ovulaciu
...joj, nejaka aktivita dnes predsa len - idem s Haninkou k doktorke, lebo sa mi ta jej nadcha a kasel vobec nepaci :frowning2:
16. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 26 DC, 13D od ovulacie a ciarka je viditelna.. poriadne, ziadny tienik. Je to mozne ???
16. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, pipussa, skvela spravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
BLAHOZELAM :dizzy_face:
16. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa,myslis dve viditelne ciarky,ze?? :sweat_smile: ..samozrejme ze je to mozne,ale ja som neverila,aaa urobila som si pre istotu este dva testy :grinning: gratulujem :dizzy_face:
16. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,presne koli tomu som sa na tie testy vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a si si ista,ze to graf vyznacil spravne?ja som si bazalku nikdy nemerala,takze sa pytam :wink:
16. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi spat :slight_smile: dnes som musela skoro vstavat koli hematologicke..
shaarka,aa ty sa hlas ,ze co je s tebou??????
16. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to prave neviem, ci to zaznacil spravne, nie som v tom este taka zbehla, meriam len 2.cyklus a neviem, nakolko je ten graf spolahlivy
...pipi, takze sladke snicky? my utekame k lekvarke :grinning:
16. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko!!!

je mi príšerne zle.. fuuuj... a v noci som sa budila na bolesť pŕs. to preto, že som sa včera sťažovala, že ma prestávajú bolieť :grinning:

Tini to je super, že už sa budete sťahovať.. teším sa s Tebou..

Shaar - a nemúžeš to mať v tehu kvôli tej oslabenej imunite? Ja zas nemávam vôbec afty a v tehu som ich mala (aj moja sestra) plné ústa... vraj každá má niečo iné.. neviem...

Pipi - prsne ako si to včera popísala. S tými hnusnými kliešťami ma "otvoril" (neviem ako inak to nazvať :grinning: ) a injekčnou striekačkou mi ta strekol spermijky... :wink:

Pipussa - potichučku teda gratulujem....

Monky - ja Ti neviem odpovedať na tvoju otázku... ja tiež nikdy nič neviem a stále sa pýtam báb :wink: :grinning:
16. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monik, my dve sme mali v rovnaky den ovulku..... 3.9. tak skus testnut aj ty...
16. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,dik uz sa mi zatvaraju oci.. :slight_smile:
bezte k lekvarke a mozte potom zajst aj ku dzemovi :grinning:
16. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipuss - asi idem.. aj tak sa mi chce cikať.. stále chodím cikať ....

pipi a monky - :grinning: :grinning: lekvárka a džem..? pipi dobráá si.. :grinning: :grinning: :wink:
16. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika,to je dobre ze bolia :slight_smile: este netestnes?vydrzis? :sweat_smile:
no tak to bolo iui bez stimulky,aj ja som na tom bola pred par mesiacmi :wink:
16. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, dzemo by bol lepsi :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte monik tak vidis nic nie je stratene....
shari moj segra mala pasovy opar a je to zlyhanie imunitneo systemu...mala to po pazuchami a velmi ju to bolelo a dost dlho bola j na marodke :unamused:
no mna dnes rano skoro porazilo kuknite http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 a tak som si bola ista ze ovu bola na 13dc lebo ma boleli vakecniky, ale tak dufam, ze ovu bude dnes teda ze to nebude anovulak sak som 15dc tak by to este stale sedelo podla mojich cyklov ale :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
aj mne treba castejsie cuurat.. a mam taky pocit, ze obcas ma pichne vzadu, akoby na ladvinach....
16. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak az asi mozem skonstatovat ze ked mam merane v iny cas ako normalnetak mi to dost vplyva na teplotu podla tych dvovh bielych bodiek :unamused: takze uz nesmiem zaspat :grinning:
16. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok