• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja si pečiem zemiačky mnamky mnamky veeelmi zdrava večera :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky zabky,je tu niekto?
dneska som bola u zubarky :cry: :cry: :cry: asi to nikoho nezaujima ale neviem co mam pisat.nudim sa...
16. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, ty same dobroty vyrabas :grinning:
dzou, lebo on je taky. ale robi mi cajik, tak sa tesim :slight_smile:
idem sa na chvilku zvalit na gauc, pridem este :dizzy_face:
16. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave dojedla salatik ale este mam na daco chut, mame v chladnicke lokse len napln sa nam moc nepodarila ale aj tak si asik pojdem dat:slight_smile:

mata och zubar ani nespominaj, mala by som sa objednat na preventivku
16. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax jaj mne povolila plomba tak som radsej sla.a o 3 tyzdne znova na zaplombovanie.ale uz to chcem mat za sebou.nemam rada zubara a kto ma,no nie? inac ako sa mas?
16. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze clovek tam ide uz iba ked musi

ja sa mam fajneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ako vzdyy :grinning:
16. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:

shaari fuuu co to citam ze mas hnusny herpes??? no dufam, ze sa coskoro odherpesuje niekam do pekla... :unamused:

joj baby aj ja stale cosi vyzieram.. a zabudla som ako na mna ucinkuje zeleny ladovy caj a doteraz som sa s nim napajala a uz to vidim ako budem este o 1 v noci ovečky počitat :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tu medzi vami nova tak sa aspon predstavim volam sa Lenka a s manzelom sa snazime skoro 2 roky. Ironia osudu je ze 9rokov sme si davali pozorUspokojujem sa kazdy mesiac, ze tak to malo byt, a asi este nie je ten spravny cas!Aj ked okolo mna uz tri naozaj dobre kamosky su vtom a ja nic! Tesim sa s nimi a zaroven mi je luto preco sa to nam nedari.Tak menzes mam pravidelny,viem kedy presne ovulujem a podla mojho gynekologa som uplne zdrava! Mam za sebou medikamentovu liecbu(clostil begit) manzel bol tiez u urologa a dal si kompletne vysetrenie spermii,bola som aj u liecitelky ktora mi povedala ze byvala manzelka ma uriekla aby som nemohla mat dieta ale povedala ze budem mat a este by som chcela ist na prefuky.Minuly mesiac som poslala ziadost o vypocet plodnych dni u Eugena Jonasa takze mam aj ten vypocet tak uvidim!tak v skratke som sa predstavila a chcela by som spoznat tiez niekoho s podobnxm osudom ako som ja ze tehotenstvo dosiahnut nie je az take lahke!
16. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahoj.. ak ti to pomoze tak aj my sa snazime uz druhy rok.. a je nas tu - zial veru dost s takymto osudom...ale neboj, vsetky sa raz dockame... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko kakauko :slight_smile:

shaarka,jooooj,svina jedna pasova,ma strasne hneva,ze cim viac si clovek dava pozor(nepijes nefajcis,si na PN),tym viac sa na nho..nechcem povedat co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz uz len vela vitaminov a ziadne stresy :wink: ja by som na tvojom mieste papala viac kyseliny listovej,aj viac ako treba :wink:

lenka,vitaj tebe odpisem neskor,teraz musim riesit nieco:wink:
16. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie a pipi ahojte, nova lenka aj teba vitam dufam ze s nami splynies a nezblaznis sa kym to pride :grinning:
16. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spapane :slight_smile: sharka monika tortu robila či ty? ta ja vyvaram hihi
16. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem tortuu :slight_smile:
16. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ale to este minule robili hihi takze asi dnes nic nedostanes ja som zozrala nugatovy dezert čo som dostala včera od bracha a svagriny hihi
16. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave teraz som dostala ale nenormalnu chut na Marlenku... A doma nemam nic sladke :angry:
Tak aspon voda so sirupom :grinning:
16. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka :grinning: :grinning: inac vies o tom ,ze teraz ked si tehu musis jest naco mas chut,manzel mal utekat do tesca :grinning:
16. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no a ja som bola dnes na krv na hematologii,v pondelok budem vediet,ze co dalej so mnou a poobede som bola u gyndosa,zevraj mi spini krcok,ale to nebudeme riesit,mam si dat len gynoflor no a mam knizku tehotensku :dizzy_face: a o mesiac na ultrazvuk a do vtedy len lezat,ty brdo :grinning:
16. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka ja odkedy som tehula mam doma vzdy zasobu sladkosti :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sladkost nemozem,fuuuuuuuuj :grinning: jedine sladke je fakt sirup,lebo uz som prepita neperlivej mineralky,ble
je normalne ze este chudnem??? :fearful:
16. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vlastne nechuti nic,vobec nemam nanic chut,cudne?
16. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky este nespite? :astonished:
16. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,samozrejme ze nie,a ty spis? :grinning:
16. sep 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata mohu Vám sem vlézt?Našla jsem slabounký duchařský // můžete mě
skouknout jestli je nevidím jen já???
16. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo ...babenky
16. sep 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska,kludne vlez,vie co mozno tam ten duch aj je,ale fakt len duch,ktory den cyklu si a kedy bola ovulka? :wink:
16. sep 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajde spat, bru noc
16. sep 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ovulka nevím,jsem 22DC
16. sep 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,ked kces chod no mna nenud ist este spat :grinning: ja prave veceram v posteli polievku :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska,nooo vizera to naaadejne,drzim palce :wink: :wink:

zdeja,halooo tu sme :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkujiiii
16. sep 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok