• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipimiska vaaaau.. ten tvoj pribeh mi dodal tolko nadeje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja to stale tvrdim, ze ked to ma prist tak to pride a ze zazraky sa deju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie hodim tam kukuc

pipimiska noooo moyne to jeeee :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,preto som to napisala,mne to tiez pomahalo,ked baby v inych temach pisali o zazrakoch :wink: aj ked som si vzdy hovorila,ze preco prave mne by sa mal stat :sweat_smile: (aa moj mm si myslel,ze si vymyslaju :grinning: )
aa teraz verim ,ze kazda zazije tento zazrak :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarek kocandy :grinning: , ako sa tehulkuje?
17. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu na skok, papam obedik a utekam malovat byt
17. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda aj si pockam na ten svoj pipi :slight_smile: :wink:
17. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika ahoooooj
dlho som ta nevidela

sefinka a ty si uz tehulka?
17. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nie.....zase raz som bola.....3x a zase nic.....ale cakam na zazrak :wink:
17. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to si mi teraz napisala z duse.. tiez si niekedy poviem, ze my sa snad toho babetka ani nedockame.. ale potom su tu take pripady (a je super, ze je ich vela - napr. ty a shaarka.. atd..), ze zasa to doda silu a nadej verit, ze sa ozaj dockame vsetky... :wink:
17. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazraky sa deju, a hlavne dobrym ludom :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie_ ale kedy? :sweat_smile: ja by som tiež brala zázrak... len dúfam, že nepríde po desiatich rokoch :sweat_smile: lebo to sa mi už ani nebude chcieť kočíkovať a meniť plienky :sweat_smile:
17. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefinka,ahoj moja :slight_smile: ja tehulkujem v posteli,bola som v nemocnici,mam este mali hematom,takze najmenej mesiac mam len lezat :sweat_smile:
mooja,ty si riesila niekedy hematologiu?trombofilia a kadejake veci ohladom toho...
dockas sa,uvidis :slight_smile:
inac co nove?motorka funguje??

tinika,aa teraz ktoru izbu?? :slight_smile:

nellie,vela krat baby pisu,ze netreba na to mysliet,ze si treba hovorit ze nechceme babo,to sa lahko povie,hovorila som si :grinning: noo asi na tom nieco bude,pretoze fakt ale fakt to bolo po velmi dlhom case milovanie,ktore nevyzeralo ako stroj na vyrobu deti :grinning:
17. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no ja nemyslim, ze na to myslim nejak moc.. ako u nas je to aj tym ze sme malo spolu - naposledy vyuzita ovu bola v aprili... :sweat_smile: takze som nemala ani na co mysliet... :grinning: :grinning: az minuly cyklus bol taky troska dikutabilny ze ma to zas chytilo... :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi motorka v pohode...ale uz sa bude pomaly zagarazovat bo koniec sezony sa blizi......len pekne lezkaj.... stoji to za to ja by som aj nahlave stala....keby bolo treba... :grinning: , zatial som nic neriesila ani s hematologiou....davam si stale pauzu :wink: cmuk majte sa a obcas zabludim vas pozriet.....
shaarka drzim palcoky a skore uzdravenie.... :dizzy_face:
a aj ostatnym tehuliatkam veeela vela zdravicka :wink:
17. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefinka,ja len ze to moze byt dovod,ktory sa da v pohode riesit :wink:
a dakujem a samozrejme ze sa oplatiiiii :dizzy_face: :dizzy_face:
drz sa :slight_smile:

nellie,to je len dobreee :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, tak som tu.
mame srdiecko, videla som buch buch buch buch buch :grinning: aj MM videl :sunglasses: zajtra odber krvi a 8.10. UZV

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mne taaaaaaaaaaaaaak odlahlo! :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no , super............
17. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pip, si pis :dizzy_face: :grinning: uz mi aj chuti jest a mozno aj ten herpes poslem doriti, - tolko je vo mne energie :grinning:
17. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a naco odber?
17. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, parada ;) tesim sa velmi!
super to bude, vedela som to od zaciatku...
ake pocity mal tvoj muz prosim ta??? opis trosicka... aj slzicky boli???
17. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,no vidiiiiiiiiiis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co hovoril mm?

.. ja mam ist tiez zajtra na odber a ultrazzvuk 12.10.takze cakame spolu :slight_smile:
jooooj ja som nemala kedy volat mm ku ultrazvuku,jooj
inac datum porodu mi do knizky napisali 24.4 to je moje najstastnejsie ciislo,to snad ani nieje mozne :dizzy_face: prva mrska24.september,vianoce24.12,zasnuby24.2,otehotnela som 24r.,lekar mi potvrdil tehu 24.augusta a rodit mam 24.aprila,dobree? :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,som ta citala,zevraj kces uz od pondelka fungovat? :sweat_smile: no mne koli hematomu kazali lezat este mesiac
17. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari paradička.... :sunglasses: ja som vedela ze bude krasne buch buch, buch buch.... :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slzicky neboli, ale bolo pocut taky velky ze PRÁSK! - ako mi balvan spadol zo srdca.
a velmi som sa smiala. fakt opadol ten stres, co som citila od piatku.
vavi, odbery neviem naco, uz mi to bolo v podstate jedno, na vsetko som prikyvovala, ani neviem, ci som si dobre zapamatala datum dalsieho UZV :grinning:
pumi, pipi, nellie, sefi, dakujem. mohlo to dopadnut aj zle, ale dopadlo dobre. :dizzy_face:

vavi, neblbni. kedy si chces uzivat? ked sa narodi? teraz si treba predspat ten cas, co potom nebude kedy :grinning:
17. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,vidis tak som to nebrala ze teraz predspavam :grinning:
17. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja neviem, je to mozne, aby bol test 25citl silnejsi /robeny poobede / , ako test 10citl a robeny nalacno, rano

uz zacinam dumat, ci to nemoze byt niecim inym, ze mam pozitivne testy.... ked som mala ovulku, dost ma bolelo brucho, v ten den.....akoze nikdy som necitila tak silne ovulku..... / to ze bola ovulka, potvrdil poriadne silno aj ovulacny test /

.....
17. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipus, jaky test bol ten 25 a jaky ten 10? znacka
17. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar, GRATULUJEM k srdiečku a to buchnutie som počula až tu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aj mne odľahlo podobne... My máme najbližšie vyšetrenia 07.10. - malo by byť v 15tt nejaké na dedičné poruchy, tak sa bojím, že ak nám tie tt zle vyrátali a testy vyjdú blbo, kvôli posunutým termínom, budem sa zbytočne stresovať... Ale dúfam, že to bude všetko ok!!!

Pipi, ja mám termín v knižke 25.4. , no ale teraz mi povedali, že už som v 12tt tak neviem.... ale máme to veľmi podobne!!!!
17. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Shaar a čo tie vaše mená, aké sú aktuálne v hre?? Alebo nad tým ešte neuvažujete??
17. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati, stres bol, je aj bude :grinning: :grinning: a ze vraj je tehotenstvo najlepsie obdobie zeny :grinning: :grinning: :grinning:
a mena? mame plno. len tazko vybrat k madarskemu priezvisku. musim brat ohlad aj na to, vyberat nielen podla toho, ake sa mi paci :unamused: :slight_smile:
17. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok