• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
10 citl bol ten zeleny rapiclear, 2v 1
25citl, je Gravitest tiez 2v 1 od apotheke... /taka oranzovoruzova krabicka
17. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a prave citam, ze vy sa chcete nechat prekvapit! :grinning: to je teda sila! :dizzy_face: ja by som to nevydrzala, urcite nie. :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tusim ze aj vavenke ten rapi 10 nic neukazal...
tak neviem.
ja sa nan nemozem stazovat :unamused:
17. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som robila viatest, 10. / to co som ti poslala /

teraz mam poobede na tom 25citl. pomaly rovnaky pasik ako kontrolny......

uz mi ot zacina byt divne.... ved som len 27DC, sakris....
autor
ale neboj, ked tam raz // su, tak su, o tom niet pochyb. vsak, pipi? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mne vsetky testy ukazali... 2

len rano som mala 10citl a je slabsi, ako poobedny 25citl

divneeeee to......

Hm, ked su falosne pozitivne testy, myslite ze mozu urobit az take silne pasiky.... ?
17. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, ze sa vam vtieram do temy, ale pipus, mne ukazal test, ze som tehotna tiez uz 27DC :wink:
takze nic sa neboj, ja som dnes na 30DC skusila iny a je to jasne....uz sa len vytesuj tisko a hladkaj brusko :slight_smile:
17. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipus. nie!
nepochybuj :wink:
17. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, vies shaarka, sice sme sa snazili, ale niesom-nebola som pripravena na pozitivne testy, tak asi som v soku :wink:
17. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď práve, mne sa dlhodobo páči Vanda a Maxim /ten ma trošku mätie, lebo Maxov je už dosť/... no ale MM sa zatiaľ nestotožnil ani s jedným menom , tak budem musieť ešte niečo vyhľadať. Od kamošky požičiam takú knižku s menami a budem sršať nápadmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Priezvisko máme tiež dosť komplikované....

No a čo sa týka pohlavia, zhodli sme sa na tom, že je to bude prekvapenie ale myslím si že pri 3-4D sone a UZV bude asi ťažké v niektorých prípadoch utajiť čo to bude .... MM je presvedčený že chlapec ... ja neviem, pocity mám skôr dievčatkovské ale nechám sa prekvapiť.... a možno to nevydržíme ....
17. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: tak tak. uvidite, podla situacie.
aj ja mam dievcatkovske pocity, tak som zvedava, ci to vyjde :grinning:
janulka, nevtieras sa, kludne zostan :wink:
17. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka04, pozeram, ze mas uz dvojicky :slight_smile:
mate to geneticky v rodine ??
co ak toto budu znova..... ?
17. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umna to je jasne ja budem mat chlapca,vsetci co videli moju ultraz.fotku takto usudili :grinning: zevraj vidno pipika :grinning: :grinning:
ale aj ja mam taky pocit :slight_smile: a mena???pochybujem,ze sa na niecom zhodneme :grinning:
17. sep 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipuss snáď sa teraz neurazíš, ale... prebohaaaaaaaa o čo ti ide? :sweat_smile: Tak si len 27dc a máš silné koľajnice... a??? Možno bola ovu skoro a si už napr. 14-15dpo... možno budú dvojičky, trojičky.... prepáč, ale fakt nechápem :pensive:
17. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa,aj ja som pochybovala o ciarkach,boli silne a shaarka ma stale utesovala,ze urcite test neklame,tak ako teraz teba :grinning:
17. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no dakujem, shari :wink: , pipus amy sme sa v augzste vobec nesnazili a malal som kopec stresov...ja hlupa som si este kupila aj rodinne balenie vloziek, je ich tam 6 balikov :grinning: :grinning: :grinning: a raz som chcela len tak skusit, ze co robi BT navecer a isla som merat na WC a teplomer mi hupsol do misy....takze som ho totalne zabila :grinning: :grinning: :grinning: a musela som MM prehnat do pohotovostnej lekarne a pre srandu, alebo co ja viem co ma to popadlo, som chnapla aj po digitalnom tehu teste....
no a doma som nemohla spat a spravila som ho o druhej rano :grinning: :grinning: :grinning: ale inac som celkom normalna, baby
17. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame to v rodine, otcova stara mama mala dvojicky trikrat...tak cakame.... :grinning: :grinning: :grinning: ale mne je to uz jedno, ja som rada, ze sa s mojou diagnozou vobec zadarilo a ako povedal mm, nech su tam aj tri, len nech su v poriadku :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo holky mozem sa pridat????
17. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, pozeram, ze debata o dvojickach...ja ked som bola tehu, tiez som mala malu dusicku, ci jedno, ci dve, lebo manzelovi rodicia su z dvojciat - obaja :confused:
17. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka,vaau to by bolo super :grinning:
17. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,to musi byt riadna sranda :slight_smile:
17. sep 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga, ... neviem ako bude prezivat ty tvoje pasiky...a ci si budes ista, ze si tehotna
chapem, ze to netehulkam lezie na nervy, ked pisem, ze mam vsetky tehot. testy pozitivne....
ale kludne to moze byt aj cysta, alebo ja neviem....
Mimino sme planovali, ale necakala som, ze ma tie pasiky tak prekvapia....

aa neurazila som sa neboj.. :slight_smile:
dufam, ze ani ty nie...

aj ja som snad normalna.... doma mam zasoby tamponov a stale cakam, ze v nedelu by mal prist menzes.
:slight_smile:
17. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, dvojky su uplne v pohode, ja som na materskej oddychovala a myslim to vazne, boli a su ako anjelicci...ale uz som pocula aj o certikoch....no pre mna to bola zabava
17. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aj moja babka / otcova mama / mala 1x dvojicky.... ale inak v rodine o nicom inom neviem.......
17. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, tak sa priprav na dvojky......
17. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, to ti verim, aj ja som oddychovala, aj hanka je anjelik - obcas aj riadne certisko :grinning:
ale moj muz by sa stastim pominul, lebo povedal, ze ak budu dvojicky, staviame dom :grinning:
17. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipussa cysta to urcie byt nemoze :slight_smile:
Tvojim pocitom rozumiem, ale mrchu by som na tvojom mieste uz necakala :wink: si proste tehotna
:grinning:
Gratulujem
17. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nestraste ma....prenecham to manzelovym surodencom, haha :grinning:
17. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacilo uz to, ze sme mali ako prvi v rodine dievcatko, dvojicky nech maju ostatni :grinning: ...ale ked sa podaria, tak sa budem tesit...to viete ze hej :dizzy_face:
17. sep 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, zajtra mam vysledky HCG
dam vam vediet :unamused: :slight_smile:

ale nic sa nestane, aj keby sme neboli tehotni, ono to totiz vychadza na blizenca.. / ja som na hranici byk-blizenec, áááá to su divoke deticky :grinning: /
17. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok