• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
monky a v ktorom tt asi si?
17. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, ja nie som tehu, ale tak verim, ze raz budem
17. sep 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vies ja teraz makam vačšinou na byte a vyzera to tak ze od pondelka tam uz budem v bojovych podmienkach byvat aby som si mohla upratovat cely den , nie len cez vychádzky, problem ze net nam neviem kedy prelozia takze asi cez prestavky ked pojdem dačo vybavit dojdem aj tu na byt na net aspo na chvilu
17. sep 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, mas krasne dvojicky, su velmi milunke :dizzy_face: i ked fotka ostrihanej Lindusky je za 100b :grinning:
17. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa,cystu fakt necakaj,ale je pravda,ze aj ja som sa bala,ci to nemoze byt cysta,no ale shaarka ma hned zrusila :slight_smile:
keby ze mas nejaky tienik,ale ty mas silne ciary,takze je to jasneee
17. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, prepac a tfuj tfuj tfuj, nech sa teda cimskor podari :wink:
nooo a to sa sa strihali, ked som ja spala....ake stastie, ze sa nevrhla Laurinka na mna :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, mala je podarena...jaj, kde su tie rocky, moje este dva roky a su skolacky
17. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, diiik, je to nase slniecko :dizzy_face:
17. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to vidno, monky...a kolko snazilkujete...ak smiem vediet... :confused:
17. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 - mesiace.....manzel bol dlhodobo mimo republiky, tak len nedavno sme zacali....myslela som, ze to pojde rychlejsie - ako pri prvom tehu, ale zatial sa nezadarilo
...ale este nevesam hlavu :grinning:
17. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, to nam teraz tiez zahadne vyslo po troch mesiacoch a pri malych sme snazilkovali rok
17. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa praveze zadarilo - presne 3 tyzdne po svadbe - este som si nestihla ani uvedomit, ze som vydata a uz som bola aj tehulka :slight_smile:
17. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala paradne... :grinning: :grinning: dufam, ze aj teraz si babatenko neda nacas :wink:
17. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som nemohla pozerat ako je nasa tema az na druhej strane :grinning: :grinning: kde ste
17. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo dievcataáááááá :grinning:
17. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a clapciiiiiiiiiii :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapci???
17. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto kce nech pride :grinning:
17. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon tu chlapov netreba, vsade ich je viac nez dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aky si mala den?
17. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,kludny,lezala som ako vzdy a cumela do monitora,sem tam do telky,a ty? :slight_smile:
17. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavidim,ja som trosku pracovala ale potom uz len domenko
17. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
17. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi no ahoooj co si dnes robila?? :grinning:
17. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vav
ako?aky bol den? :slight_smile:
17. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny neuverite, rano som sa presunula zo spalne na gauc, potom som urputne lezala. Potom sm si zdriemla, potom som lezala, potom dosiel dosiel chlap z roboty, trochu sme pokecali, siel na pivo, takze som lezala.
Potom sa chlap vratil z piva, doniesol mi pizzu, tak som si dala pizzu, a potom som zacala lezat, a este furt lezim :grinning:
17. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,faaaaakt?tak to ti nezavidim :grinning: mne doniesol mm pizzu vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning: vcera som mala hamburger od Deniho (pod amfikom stanok) :grinning: a zajtra budem slamena vdova, drahy musi ist k rodicom na vidiek... Zvazovala som ze pojdem aj ja, ale este o mojom tehotenstve nevedia a nerada by som vsetkym vysvetlovat, preco musim byt rozvalena n gauci, tam sa lenivost nenosi :confounded:
17. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste nejake lenive jak ste tehotne :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najslavnejsi hamburger v ke? :grinning: veeelmi zdraveee :grinning: dnes som mala tri krat kuraciu polievku a raz sladku kapustovu polievky od svokry :grinning:
mi sme to vytrubili hned v ten den ako vysli palicky na teste :grinning: rodicom mysliim
17. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok