• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak sa lucim,. mozno sa este zajtra doobeda ukazem..
idem este navecerat a spinkat...
dneska mame tichu domacnost :slight_smile:)
17. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,no vetsinou to tak chodi,ze ked sa zacne otehotnievat v jednej teme,bere to rad za radom vsetky,a ty asi este nechces byt,ze?teraz ked mas pracu..
ale podla mna sa da rozpravat aj o inom,aj ja by som kecala rada aj o inom,ved som tu cely den,uff
17. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nie ale uz pomaly pojdem
17. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobruuu noc :sunglasses: cafteee
17. sep 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko...
je tu niekto?
18. sep 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem:slight_smile:))

konecneee, dnes zacinaa vinobraniee:slight_smile:)) :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
18. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, takze cely pezinok ma uz dnes dovolenku, co? a najblizsie tri dni bude v deliriu kredenc :wink:
ahoj nellie...

ake mate plany na vikend? udajne na dlhu dobu posledny vikend s peknym pocasim...
anax, ty si jasna, ty budes tlacit cigansku a popijat burcaaakkkk :wink:
18. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute :slight_smile:
s tym peknym pocasim nestraste! :angry:
ciganska? burciak? mnaaaaaaaaaaaaam :angry: :angry: :angry: zavidim, az sa zelenam! :grinning:

nely, nebud otravna s tym svojim stale tym istym - dobre vies, ze ked prides, tak kecame aj o inom, nielen o tehotenskych priznakoch. klidek, hej? :sunglasses: a preco mate tichu domacnost, pochval sa, co vyviedol :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym peknym pocasim to v telke sfetovany Ilko zahlasil... a aj v radiu som to pocula...
tak sa nechajme prekvapit... ja stale verim v babie leto...

na chvilku sa postavim na nelynu stranu, ale zaroven viem, ze ked to clovek vie a chce, tak dokaze "otocit" temu aj mimo tych bruchatych :wink:
dlhsie sa tu rozoberali ovulacie, teploty a priznaky... ale prave preto, ze mna (a asi aj nely) sa to zatial netyka, som dnes hodila udicu inym smerom...

takze, aky budete mat vikend herecky??? :wink:
18. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, tak ja budem lezat, lebo som tehotna, vies, musim, lebo mam herpes...
:grinning: :grinning: :grinning:

nene, ale plany nie su ziadne, s tou ozdobou sa mi po vonku nechce chodit. mali sme ist dnes na navstevu ku kamosom, co im fotime svadbu o tyzden a este im aj spravit v nedelu predsvadobne fotenie. no neviem, ci to vyjde, a ak, tak asi poslem len MM :unamused: a mne bude doma srdce krvacat! :grinning: no a cez vikedn budem sediet za kompom a robit fotky z minulej svadby. to je moj plan, praca, hobby. mali by sme ist k nasim na chalupu pomahat, tak neviem, co skor - ako to sklbit.
ale ziadne vylety, zurky a zaujimavosti sa teda neplanuju.

s tym pocasim som sa pytala preto, lebo ten bud. vikend, aspon v sobotu, by este mohlo byt pekne :unamused:
18. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a v nedelu mam narodky. som na to celkom zabudla :grinning: a myslim, ze aj MM
18. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...a preco sfetovany Ilko? :sweat_smile:
a inak pavucin je viac nez dost, takze to babie leto sa zatial nechysta odist. :wink:
18. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejjj, kedze teraz nemam doma net (lebo som lemra leniva a este som si ho v novom byte nevybavila) tak gratulujem uz teraz shaar :wink:
uzi si krasny den (v ramci moznosti samozrejme) a neboj, tvoj muz sa isto spamata... treba mu to nenapadne oznamit niecim ako: na nedelu som zavolala nasich aj vasich na obed, ked uz je taky velky den :wink:
uvidis tie fukoty a kytice...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa snazim prave kamosov nahovorit, ze by sme mohli ist k mojej mamke na zahradu grilovat, len sa mi este neozvali, ci maju cas a chut. a teda jasne, ze s burcakom - shaar, budem pit aj za teba, slubujem :wink:

a to pocasie, ja neviem ake to bude, buduci tyzden je este relativne daleko... po tej dalsej sobote zacni patrat az v stredu :wink:
18. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :dizzy_face: ale k takemu cislu uz nie je ani dovod gratulovat, hehe :grinning:
nasi budu na chalupe, ja ziadny obed vyvarat nebudem a do nasho jednoizbaku ich nepozyvame, a aj tak byvaju vedla v byte - takze to len tak, pre vysvetlenie. MM si bude chudak musiet spomenut sam :grinning: ale mal take fukoty, ze okrem pusy nedostanem nic :grinning: ale aj tak je to uplne jedno, lebo darcek som uz od neho dostala v predstihu 15.8. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a daj si aj za mna, jasne. lenze ja vela vydrzim, vies? viac jak MM :grinning: :grinning: a grilovacka je supeeeeeeeer napad!
18. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslis, ze ked si vyHodnarka a ja zapadnarka, ze neviem potiahnut??? :wink:
ma nepodcenuj :wink:

a muz ta mozno milo prekvapi... to s tym obedom a vasimi bol len priklad, nevedela som, ze ste tak blizko pri svokrovcoch... a prepac, ale nie tvoj muz ti dal darcek 15.8. ale ty jemu uz aj vianocny :wink:
18. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: dik, tak na to sa budem vyhovarat :grinning: :grinning:
a nepodcenujem ta, len pripominam. ze budes musiet potiahnut :grinning:
a co dnes v praci? piatkovo?

idem si spravit cesnakove hrianky. mnam!
18. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma no ziadne prehnane tlacenie ciganskej neplanujem, ale tym loksiam asik velmi neoodolam a burciaku sa trochu bojim, bo ked sme si v auguste kupili ked sme si k nasim na oravu na dovcu a cely vecer som ho popijala, na druhy den som sa nie ze zobudila s opicou, ale s teplotou a jeden a pol dna som prelezala v posteli a teraz sa obavam aby sa mi neprihodilo nieco podobne...joooj ale zas an druhej strane si myslim, ze chut a tuzba bude silnejsia ako obavy o pokazeny zaludok a teploty :grinning: :grinning:

shaar ty ides mat narodky v nedelu?? gratulujeeem, moj ocino ma v pondelok :grinning:
18. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem, uz si mam aj ja zacat domyslat ze vzdy ked pridem tak sa ma zlaknete a vsetky zdrhnete??? haaa?? :rolling_eyes: :grinning: :grinning: tak sa racte pekne vratit spat ja vas nezjem (jedine ze ste lokse) :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som sice kysnuta, ale loksa nie som.
tak som tu. len som si bola hrianky urobit :slight_smile:
18. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha shaar nespadas do kategorie, lokse, tie sa predsa nerobia z kysnuteho:slight_smile:))) a na buchty chut nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

hrianky s cesnakom su mnam, plus topeny syr na ne a kepucik, mnamka:slight_smile:))

ale dneska bude ina mnamka na veceu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mimochodom, k nely, ja sa vzdy snazim tocit o vsetkom inom, len nie o tehu veciach avsak obcas sa tomu neda vyhnut:slight_smile: napr. ked je stred cyklu a dojde akoze ovulka a tak..takze uplne jednoduche banalne veci a zas na druhej strane, mame tu kopu tehuliek, je preto jasne ze si medzisebou aj tehu veci preriesia:slight_smile:)))

vzdy sa da zmenit tema no nie?? (moja oblubena je samozrejme o com? no o jedle :grinning: :grinning: :grinning: )
18. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kepuciiiiiiiiiiik :grinning:
ja budem dnes robit file na masle a varene zemiaky k tomu pre MM
anax, a ty jaku mnamku?

puma, no ako dopadlo posledne kuchtenie v starom? a co prve v novom?
18. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no kepucik:slight_smile:)) a aka mnamka??? jaaj sak o com tu uz tyzden tocim? :grinning:

ty jaku dietnu budes mat veceru..ale chutnuu, my sme mali minule pstruhov od suseda, ale len so salatikom ale vyborneee
18. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, anax, lokse su mnam!
ja som posledne v starom robila taky a'la gulas... a v novom este nic, lebo nemam zapojeny sporak. a este chvilu mat nebudem... ale nevadi, pockam si...

ja mam dnes na obed spenat so zemiakmi a vajcom. a zajtra sme sa s mamkou dohodli, ze bude pikantna kukuricova polievka a rizoto a v nedelu bude vyprazane kura a pyre... mnam! no a zajtra vecer ta grilka na zahradke... tesim moc moc...
a ja by som tiez dokazala o jedle tocit dokola hodiny a hodiny... ved patricne k tomu aj vyzeram :wink:
18. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezis, anax, no uz len to mam v hlave, ze co bude varit v piatok vecer. no neviem, zeby tie lokse a husi?
18. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
18. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pyreeeeeeeeeee mnaaaaaaam :grinning: takze dnes nebudu varene zemiaky.
no a v novom byte si predsa navaris tresku s rozkami, nie? :grinning: a pizzu zo skatule :grinning:
18. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mad...

shaar, pizza zo skatule uz bola, aj parizky+ pikantny + treska tiez :wink:
aj sackova polievka zalievacia z konvice...

len este kuchyna nie je sfinalizovana, tak musim improvizovat, ale varila som napr. vcera u mamky (teraz ju mam 10 minut na peso od seba) a nosim si od nej v kelimkoch a zohrievam v mikrovlne...
aj to sa da v pohode...

pyre je MNAM. aj ja sa tesim uz :wink:
18. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie shaar nemusis, ale zas vies som myslela ze si domyslis :grinning: :grinning: ci ako? :grinning: a jasne ze lokse, hus ee, moc mastna, zajtra si spravime zajacovu variaciu na pecenu hus :wink:

no dobre ale aby ste si nemysleli ze som dajaky uchyl na varenie (ale zas na druhej strane som :grinning: ) tak uz nebudem o jedle

hladala som na nete v ba nejake zaujimave kruzky, nasla som aranzovanie kvetov...celkom zaujimave ale potom som zistila ze je to len o susenych a to ma nezaujima..a potom som nasla uz len rekvalifikacny kurz a to zas nepotrebujem...
18. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok