• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mad aj ja si myslim ale o to je to tazsi vyber, aby neboli napadne ze su svadobne ale aby bolo take ako by som chcela xixi :grinning:

fly mad ti uz odpisala, svadobne a zaroven spolocenske...
13. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoto??ved ty nie si vydatá?? :fearful: prosim o kratke vysvetlenie :grinning:
13. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly uz to tu vysvetlujem asi 5ty krat ale vysvetlim to este raz..
v lete budeme mat fotenie, chceme si s mm urobit nove svadobne fotky v prirode, pri konoch a tak a chcem ine saty ako som mala, nejake jednoduchsie nie s ooobrovksou suknou ze sa budem ledva hybat..
a zaroven tie saty chcem aj ako spolocenske lebo ideme kamaratovi na svadbu a vsetky co mam su mi uz male...
staci?
13. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule,
prisla som na skok kuknut ze co mate nove :slight_smile:
nely nechces niekam hodit tie saty co su v uzsom vybere? aspon sa pokochame :slight_smile:
13. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj scarr..ked tak vecer hodim dobre?
13. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za vysvetlenie nely :wink: uz sa tesim na fotecky...ahoj scar...ty si uz 16tt??no to je super...ako bezi ten cas :dizzy_face:
13. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely super, ja mozno tiez pridam nejaku foto :grinning:
13. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mimo - snazilkujeme sa uz od jula ale intenzivnejsie od februara.
ja patrim asi medzi tych nedockavcov,uz by som totiz veeeeeelmi chcela byt tehulka....
uz mam na to aj vek.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarr jasne hoood aj ty nech vidime aka si uz gulka :grinning:
13. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly nemas za co :wink:
13. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka a kolko mas rockov... :slight_smile: tu sa mnohé z nás nevedia dockat uz tehulkovanie :wink: tak snad sa nam to coskoro podari
13. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ja mam 29.nemyslim ze som stara ale uz mi biolog.hod robia ze tik tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale uz si niekedy myslim ze to so snazilkovanim,tehulkovstvom a babatkami a pozeranim kocikov atd trochu prehanam.ale ked som nedockava....
a vy sa ako dlho snazite?
13. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ste o svadbách tak aj ja... v júli ideme ale neviem ešte koľkého bo to zmenili a neviem na kedy...
a o mesiac mam dva zápisy mojich krstných synov
a 8.8. keď vy budete svadbovať,my budeme 1.rok svoji ako manželia...
13. máj 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik vidis tak budes aj ty oslavovat snami :grinning:
13. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kráááásne saty...niektore sa mi zdali take jednoduche a niektore by som hned brala :grinning: matka nooo tak je cas na male :wink: a ja tiez to tak prehanam na pozeranie tehuliek,miminiek.. :grinning:
13. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa Vás na niečo spýtať.....
Ako iste niektoré viete meškala mi mrcha a keď som robila test jeden vyšiel // a druhý / a potom som mrchu dostala... tá však trvala len 4 dni, čo je u mňa veľmi málo... Dr. mi zobral krv, že pre istotu či náhodou nie je tehu abo mimo maternicové a to sa nepotvrdilo. No lenže v nedeľu po keksíkovaní som mala taký slabý (krvou) zafarbený výtok a včera tiež... Dokonca aj v noci som mala taký jednorázový.... Neviete náhodou čo to? Doki má 2 týždne dovo tak nemám koho spýtať... :unamused:
13. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nely niektoré sú fakt krásne........ ooo.. asi sa sa chcem znovu vydávať.... mm sa na mňa díva, že či mi nešisi :grinning:
13. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám nový poznatok... Pipi mi poradila na tú moju kyselinu, že mám skúsiť zhltnúť pár zrniečok surovej ryže a verte či nie POMOHLO TO!!! PIPI ĎAKUJEM!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ved prave o tie jednoduche mi ide...malo napadne ale krasne...
13. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci ak z krvi hcg bolo negativne tehu nie si moja :frowning2: a ktory si dc?lebo krvavy vytok moze byt aj znakom ovulky alebo prasknutia drobnej cievky,a taktiez drobne poranenie sexom v posve
13. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci na zvysenu kyselinu odporucam aj cmulacie tabletky Acix alebo Maelox
13. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - v sobotu mi skončila mrcha a že nie som tehu to viem, len mi nejde do hlavy tá krv... :unamused:
A tie tabl. mi nepomáhali už ani jedny... :angry:
13. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - a tá krv je len po sexe... inak nie... a dvakrát po sebe? to je zaujímavé... :angry: :astonished:
13. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako som pisala moze to byt prasknuta cievka ci poranenie posvy...ak sa to bude opakovat navstiv gynekologa
13. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved by som mu aj hned volala ale ma dovolenku... :angry: ešte 2 týždne :unamused:
13. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,baby mi sme normalne nemali doteraz elektrinu-doba kamenna :angry:
ako mate?
13. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poslala som foto do jednej súťaže... mohla som poslať len jednu foto a rozhodovanie bolo veľmo ťažké, no nakoniec som sa rozhodla pre túto http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/tulip.../
čo poviete? :fearful:
13. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - ahoj... hlavne, e už máte.... si zober, že by nebola až do rána abo tak.... :wink:
cmuk... :grinning:
13. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni pekna fotka-a to bola ako sutaz?mlady zahradkar? :grinning:
13. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok