• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipi, shaarka :astonished: :grinning:
18. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,ved zato,ale ja som myslela z vonku dole,prave som sa pozrela zo zrkadielkom a fakt tam niesu pavuciny :grinning: :grinning:
a na sex?ani pomysel,ani nahodou :sweat_smile: fuuuj :grinning:
18. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa chystala aspon na aku - taku nahradu, ale prisiel herpes a vsetko mi prekazil :grinning: :grinning: :grinning:
flam, coo? :sweat_smile:
18. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari nič, smejem sa z vašich pavučín :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len sa smej, ved pockaj, o chvilku sa dosmejes aj ty! :grinning:
18. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :grinning: myslis felaciu ? :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari hej, hej.... na budúci týždeň mi začne cca 10-dňová abstinencia :angry: :grinning:
flamenga,a ty si ako na tom? :grinning:
autor
jaaaaaaj nie tak som to myslela :grinning: a uz si prisla na to, ze co ti to nasli?
pipi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no co ti mam na to napisat? no hej, a vselico ine este :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari ne, nebola som pri lekárke.... len sestrička mi do telefónu povedala, že vraj cytológia je v poriadku, ale vraj mám nejaký zápal... hlavne že ma nič nebolí, nesvrbí, výtak žiadny... čo už.... a že si mám prísť pre lieky... nejaký klion či čo :rolling_eyes:
18. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :grinning: aj inee??vauu :grinning:
18. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale pipi, ved nechaj tak, ja sa hanbim tu take pisat. ved je to moj muz, tak nejake tutu mutu by som vymyslela. masaz, sviecocky... a tak. ale teraz o dom moze len snivat, lebo ma bolia uzliny, ucho, brucho, unavena som, ten herpes na brade/lici, depilator uz ani neviem ako vyzera... no skratka des. chudak. :grinning:

flam, tak ked budes vediet, tak napis. a ked nemas ziadne priznaky... (ja by som asi ziadne lieky nebrala - teda zalezi od diagnozy, ale keby si tam nesla, tak by ti nic nezistili) - urcite to nic vazne nebude :slight_smile:
18. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej konecne tu ste :grinning: :grinning:

no ale ake debaty.. o la la la.. keby som nejaka mniska tak si hadam teraz idem aj monitor a oči umyt svetenou vodou :grinning: :grinning:

inak ja tiez dneska idem na odchlpovaci nalet.. nohy mam jak nejaka panna agneša :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam ja stale nechapem podla coho ti zistili ten zapal... :sweat_smile:
18. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nasla som:
Trichomoniáza: mužský partner nosite¾ky parazita musí byť liečený súčasne, aby sa
zamedzilo opakovanej infekcii ženy. Používajú sa dve schémy dávkovania:
A/ Partneri užívajú jednu tabletu ráno a jednu tabletu veèer poèas 10 dní. Ženy si zároveň
zavedú vaginálnu tabletu KLION D 100 hlboko do pošvy,večer pred spaním. V prípade potreby môže byť kúra opakovaná a denná dávka zvýšená na 3 - 4 tablety
B/ Nárazová terapia: partneri vezmú 8 tabliet,najlepšie pred spaním

Giardióza ( Lambliáza ): Dospelí: 2 krát denne 2 tablety poèas 5 - 7 dní

Amébiáza: a/ nosiči cýst bez príznakov 2 krát denne 2 tablety po dobu 5 - 7 dní
b/ chronická amébiáza 3 krát denne 2 tablety po dobu 5 - 10 dní
c/ amébová úplavica a èrevné infekcie 3 krát denne 3 tablety až do vymiznutia príznakov
d/ pri amébovom abscese je zvyèajná (maximálna) denná dávka 2500 mg ( 10 tabliet). Tieto je možné užiť jednorazovo alebo rozdeliť na dve až tri dávky v priebehu 3 - 5 dní.

Rosacea: 2 krát denne 1 tableta poèas 14 dní, neskôr 1 tableta denne ešte 2 mesiace

Ulcerózna stomatitída ( zápal ústnej dutiny ):
2 krát denne 1 tableta počas 3-5 dní.Prípravok nie je urèený na lieèbu ulceróznej stomatitídy u detí.

...a pohlavna abstinencia. :frowning2:
18. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari dostala som taký nápad :grinning: že ich začnem brať (neviem, či mi dá lieky alebo čípky)... až po ovu :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a to co si nasla ma byt co??? :confused:
18. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari :slight_smile: ja som to hneď hľadala na nete ako mi sestrička povedala do ucha :grinning: že mi predpíšu klion.... ozaj, chcem sa opýtať... neviem či máte s niečim takým skúsenosť... ak má byť preliečený aj partner... to ho niekam pošlú alebo mu rovno moja gynekologička predpíše tie lieky alebo ako? :confused:

nellie_ netuším :grinning: proste mi v rámci preventívnej prehliadky urobila cytológiu a z tej cytológie zistili, že mám zápal :confused:
18. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, tak podla davkovania budes vediet, co za potvoru mas.
a myslim, ze len gyndoska povie, kolko a ako ma brat drahy :wink:
a treba sa opytat, ze ako to vplyva na embryo, lebo ked to zacnes riesit po ovu, tak mozno to bude mat vplyv aj na putujuce vajko, nie?
a mozno nie. neviem.

nellie, ziletka je tvoja kamaratka?

ja si bezim umyt vlasy, ideme na navstevu :grinning:
18. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz chapem co to nasla shaarka... :grinning: :grinning:
(a to ani blondina nie som a nejak mi to hned netrklo :grinning: )

flam tak s tymto veru skusenost nemam...nas zatial postihla iba mykoza a tam drahy zjedol jednu tabletku preventivne a bolo...
18. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved toto, ze vselijaky potvory mozme mat a ani o tom nevieme.
18. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ani nevrav..lebo ja si ich nahovorim vsetky... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práve... že ani o tom nevieme a.... som myslela že odpadnem.... lebo keby ma niečo bolelo, svrbelo... ale nič.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam jednoznacne to preliecte (samozrejme podla toho co ti nasli) - a cim skor tym prv...
Ja som mala minuly rok pozitivny ster na ureaplazmu a tiez som nadavala ze musim cakat, ale potom som si uvedomila ze ten messiac ma uz fakt nezabije.... Urcite to preliec.... Mne nasadila liecbu priamo gynekologicka aj pre polovicku a davkovanie dostal vtedy tusim podla vahy...Nesmeli sme mat sex vobec 10 dni a potom este dalsie 2 tyzdne len s kondomom......
18. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha čo som našla: Prípravok Klion D 100 obsahuje dve zložky – metronidazol a miconazol. Metronidazol je nitroimidazolové antibiotikum účinkujúce proti niektorým baktériám a prvokom. Po lokálnej aplikácii do pošvy resorbuje (preniká) do organizmu ženy a tiež aj cez placentu k plodu. Na základe doterajších skúseností sa však nepotvrdil teratogénny ani mutagénny účinok (poškodzujúci plod alebo vyvolávajúci zhubné nádorové bujnenie) u narodených detí ani vtedy, keď ho matky užívali aj v prvých troch mesiacoch tehotnosti. Miconazol je antimykotikum (liek proti kvasinkám) zo skupiny imidazolov. Tento liek len v minimálnom množstve resorbuje do organizmu. Maximum účinku lieku sa uplatňuje na postihnutej sliznici pošvy alebo na koži. Na základe doterajších poznatkov a skúseností s jeho používaním v tehotnosti sa nedokázal žiadny embryotoxický účinok (poškodenie plodu vyvolané používaním lieku v I. trimestri tehotnosti). Vo svojej doterajšej praxi som sa zatiaľ tiež nestretol s poškodením plodu, ktoré by bolo možné dať do súvislosti s užívaním tohto lieku v tehotnosti. Preto si myslím, že nemusíte mať obavy, aj keď ste užívali tento liek v čase otehotnenia.
18. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam teraz viem presne na co myslis :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucim sa, ideme, babule, pekny vecer prajem :dizzy_face:
18. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany a ked ste tu tak nacali tu temu... to naozaj je sexik pocaes tehu nebezpecny? :confused: ved vsade pisu ze nie, no ak hej tak neviem ze aku nahradu najdem mm sak ten sa zblaaaaaaaaazni az ho ruka bude boliet :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sa ma zlakli ci cooo :confused:
18. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj viem to nellie si uz asi cisti monitor a oci tou svatenou vodou :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, asi uz trha pavuciny, ze?
18. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok