• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
hej, byvat s rodinou je niekedy o drzku :unamused: my zatial take starosti nemame, nasi byvaju oproti v byte, na jednej chodbe, a je to super. kazdy ma svoje sukromie, ale ked niekto potrebuje pomoc, sme tu pre toho druheho. ako super susedia :grinning:
a s tym robenim hluku do 17,00? to su asi nejake vnutorne poriadky. a keby mi nieco bolo treba robit, tak napisem asi ospravedlnujuci oznam, ze dna toho a toho budem buchat, pilit, vrtat, prepacte. ved je to rpedsa pochopitelne.
nam nasi susedia robili hluk do noci a rano od siestej. a co s nimi? nic. hnevali sme sa, ale prezili tych par tyzdnov. aj to len preto, ze sme nemali male deti.

kuknite na toto:
(prvych 50 sekund treba pockat a potom budete pozerat :grinning: )
http://www.youtube.com/watch?v=K2cYWfq--Nw
21. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monikl, dakujem :dizzy_face:
21. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem vesat pradlo. a kto chce, nech kukne prvu varku z poslednej svadby:
http://anymedia.rajce.idnes.cz/06_Zuna_Julo_WEDDING_01/
21. sep 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, no ja by som asi umrela byvat v takom strese. :confounded: My sme si nedavno kupili 3+1 a niet nad sukromie. Nasi maju sice obrovsky dom, no staci nam chodit tam na vikendy. Moji rodicia su skveli, ale proste chceme byt sami. Najlepsie, ziadna rodina v tesnej blizkosti, lebo to nerobi zial dobrotu. :confounded: A susedia zatial ok, no nad nami maju takeho velkeho psiska, tak nam ide na nervy, ale inak klop klop pohoda.
21. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ako vzdy super :wink:

táto sa mi veľmi páči...

http://anymedia.rajce.idnes.cz/06_Zuna_Julo_WEDDING_01/#IGP9208.jpg

opúšťam vás teraz zatiaľ...
majte sa krásnučko..
papapa

Puma pa :wink:
21. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa monik, a kam mas namierene? :confused:
21. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, to akoze ste mali predat dom kvoli nim? dobre som to pochopila? alebo som len na tupo a som uz prilis hladna a nepali mi??? :grinning:
21. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to stými rukami je cool.... :astonished: :grinning:
21. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ideme kuk na naše nastavajúce nove auto... bawa sme totiž dali preč... :wink:
21. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niiiie puma dobre ti to pali :grinning: no oni ako to chceli tak zakryt lebo mm stratil robotu al uz je o v poho tak sa nas snazili aj s jeho uzasnou sestreou nejak vystrasit a ze ci ho nepredame a nepojdeme byvat ku nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ani keby som mala byvat pod mostom
21. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odteraz uz budeme mat aj my klud.. verim tomu ze ano.. :wink: najhorsie uz mame za sebou... teda dufam... :grinning: :grinning: :grinning: len cakame kym sa ta jedna osoba z dola osamostatni a odide z domu :grinning: :grinning:
lebo ta robi najvacsie prieky... :unamused:

a moja mamina byva tiez oproti nam v bytovke.. takze sa smejem ze ja aj ked ma drahy nasere mozem kludne v noci ist ku mame aj v pyžame... :grinning:
21. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa monika :wink:

hej,vnutorny poriadok...
akoze, v tej "bytovke" je 220 bytov, vies si predstavit, ze by teraz kazdy jeden clovek, co sa tam stahuje a vrta, vyvesil napis, "sorry, stahujeme sa. budeme hlucni..."
vsetci sa teraz stahuju a montuju a aj daleko po 17 sa vrta a ja to chapem. akurat, ze to sa sesedia nepojdu na 16 poschodie zo 6. stahovat tam, ze len do 17.00 sa moze... lebo to az tak nepocuju ako ked som vrtala ja hned vedla... chapes...
ale uz je po vrtani, kaslat na nich...
21. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar tie ruky su super.. :grinning: :grinning:
idem kuknut fotos... :sunglasses:
21. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super fotos... :wink:
milujem hlavne tie sepiove foto... tusim tak sa to vola :sweat_smile:

a toto je super.. ta husacia koža.. :sunglasses:
http://anymedia.rajce.idnes.cz/06_Zuna_Julo_WEDDING_01/#IGP9143.jpg
21. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie "bagandžove" nemaju chyby.. :grinning:
21. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

shaar - vsetko naj naj naj :wink:
21. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau made, no ako sa mame? a dakujem :dizzy_face:
21. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracovne, ale celkom fajn
21. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaka strucna :grinning:
21. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak v praci, ne? niekto musi na vylihavajuce aj pracovat :grinning:
21. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky buduce maminky.. :wink: pridavam sa ku vam.S priatelom sa druhy mesiac snazime o babatko,len by som sa vas chcela spytat,som v tomto uplny novacik a neviem ani,kedy mam plodne dni.Boli by ste take laskave a trosku mi v tomto pomohli?....velmi chceme babo :wink:
21. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dorryska, vitaj a to na koniku najdes mnoho tem, ktore sa zaoberaju otehotnenim - len si zadaj do vyhladavaca, alebo si poprezeraj temy. lebo je to na dlho :wink:

made, no esteze tak. len pracuj pracuj, nech sa mi tie centiky kotulaju do vrecka :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak a ty co porabas doma? ci len oddychujes?
21. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka dakujem,vsak uz som citala rozne temy a ako som si vsimla,je to naozaj nadlho :wink: Ale zacinam podnikat prve kroky...dnes som si kupila normalny teplomer a po robote sa chystam zautocit aj na regaly v kniznici a zacat poriadne studovat... :wink:
21. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kniznica? naco? vsetko je na webe :grinning:
made, este som nemala cas oddychovat :wink: fakt. furt sa daco najde. a teraz, jak som nachcipana, tak ani vela energie nemam. :unamused:
aky bol vikend? dufam, ze nam babie leto este chvilku vydrzi :dizzy_face:
21. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorryska - hlavne to neber tak strasne vazne :wink:
21. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorrys - ale v kazdom pripade to neprehanaj...Ak mas pravidelny cyklus (26-32 dni) a trochu sa zacnes sledovat (v case ovulky - tj 13-16 den cyklu by si mala mat natahovaci vytok, popripade ta pobolieva vajecnik), tak si dopraj vydatnu sexualnu aktivitu v tomto case....A kup si prenatalne vitaminy, ktore obsahuju vit. E, A, kyselinu listovu....A hlavne klidek, a ziadne stresy, ked to hned na prvy/druhy/treti/stvrtykrat nevyjde...Hm?
Drzim palec :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar- este keby rano nebola zima, ale tak aj teplo cez den staci :wink: vikend bol divny, sme sa dohadali s mm, ale sak aj take dni musia byt :unamused:
21. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made,nie,nie...ked to ma prist,pride to,len ma celkom zaujima,kedy mam ovulaciu,kedze mam dlhsi cyklus....a stresy z toho urcite nemam...co ma byt,bude :wink:
21. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dory - ok, len tak dalej a vela stastia v snazeni :wink:
21. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok