• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
ahooooooj :slight_smile: pekny den vsetkym :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
made-dakujem velmi pekne a hadam sa bude aj darit...to by ma celkom aj potesilo :slight_smile:
21. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto ma vcelku pobavilo :grinning: :grinning: - takze jeden na dnes... :grinning:

Manželé chtějí vstoupit do sekty a podmínkou je, že měsíc před vstupem nesmějí mít sex. Přijdou na vstupní pohovor a ptají se manžela, jestli to vydržel."No to víte, první týden to šlo, druhý bylo utrpení a třetí už vyložené peklo. Potom se žena natahovala pro plechovku fazolí, ta jí upadla na zem a jak se pro ní ohýbala, já to nevydržel a ........" "No jo, to už ale k nám nemůžete vstoupit.." "Copak k vám, ale do Kauflandu už taky ne..."
21. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj nat
nellie - dobreeee :grinning:
21. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: uuuuuuf :zipper_mouth: dalsi dovod, preco sa poriadne starat o MM, aj v tehu :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved preto som vam to sem hodila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, dobreeeee. :grinning: Chudaci chlapi, ked sa uz obcas zene neda na konci tehu a potom po porode... :sweat_smile:
21. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moj svagor bol hlavne pocas tych 6 tyzdnov po pôrode nadrzany ako carov cap.. ten by bol pretiahol aj zastrčku keby nekopala... :grinning: :grinning: :grinning:

potom chodil ze aky biceps si vypestoval na pravej ruke... :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky

ako sa mame?

tak mi aj napriek 12dnovemu meskaniu stale nic, a Dr. mam ide dat vyvolavacku na mrchu :cry:
21. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte kočky

shaarka ako sa máš? čo máte nového? opar už ustúpil?

na vtipe som sa pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

inak nellie, ten tvoj švagor je hrdina, keď sa chválil vypestovanými svalmi na ruke vždy lepšie ako tí, ktorí svoje ženy podvádzajú :unamused: :angry:
takú hromadu ich poznám :cry: :cry: :confounded: :angry: :confused:
21. sep 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky... no lenocka :frowning2: tak ale aspon nech to pomoze a mrcha neh uz pride ak nie si tehu...
leveretka...no mas pravdu, ze sa niektory nehanbia... inac konecne som nasla niekoho s podobnym cyklom ako ja ja som 20dc 5dpo ty tusim tak podobne, som tu nikoho tak dllllho nevedal najst na cakacku so mnou :grinning:
21. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry ftip :slight_smile:
Juj moj chlop chudak nemal sex uz 2 tyzdne, a este dlho mat nebude...Chudak :slight_smile:
Dzou, o tyzden testis? :wink:
21. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo uvidim co bude robit teplota dufam, ze budem mat bazalnu horucku...
21. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou, tak ja som 22dc a 6dpo... :grinning:. Tak nemam naladu na dalsi biely test... :pensive:
21. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou :grinning: :grinning: tak drzim palec :slight_smile:
21. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mireag no vidim ze tu nas je viac na cakacke az som si vydychla :wink: ...ani ja na nho nemam naladu preto meriam ze uz budem testova ked uz nejaka moznost na // bude :wink:
vav diki :wink: som citala ze este stale mas ten hematom :unamused: tak len oddychuj a nech sa to vsetko da do poriadku :wink:
21. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou hej mam, ale doktorka bola zlata, vravela ze to nieje az taky problem. Podstatne je ze fazula rastie tak ako ma a ze jej bije srdiecko.. Sak uz ma skoro 1 cm valibuk :grinning: :grinning:
Ale musim lezat, kedze sa este nevstrebal.....Je to o drzku.......
21. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou a ukazes mi graf? Ja som zacala merat dnes, lebo som bola prec, tak som zvedava, kedy padne bt na hubu... :grinning: Ale buduci cyklus budem merat poctivo cely.

vav, tak drzim palce, nech sa coskoro vstrebe a das konecne aj nejaku prechadzku. :wink:
21. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou, áno sme na tom rovanako ;) kedy testuješ?
21. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo vav tak nech sa drzi valibuk :wink:
no tu je moj graf neviem ako to bude kedze ta teplota dnes nic moc :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 leveretka no testovat budem ak na 30dc to budem 15dpo a lf mam tak 14dni teda ak teplota bude hore nechcem uz vidiet biely test :unamused: zase
a vy kedy planujete testovat?
21. sep 2009 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja plánujem testovať 8. októbra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej flam? a co ten zapal? ako nemyslim v zlom, praveze naopak sa to vyriesilo?takze si uz aj mala ovu?
21. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou robím si srandu :zipper_mouth: :grinning:
21. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som nemerala bt... uff :grinning: a neplánujem ani testovať.... stojí to majetok (nekradnem, poznámka redaktora :grinning:) a tie slabé čiarky, čo na mňa v poslednej dobe vykúkali sú mi prd platné :slight_smile: takže ak bude meškať deň, dva, tri... čo teraz veľmi ani nezistím, keď nebudem merať... tak potom mooožno.... :slight_smile:
21. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no takto flam na nas ty betarka a ja ze uz si vyliecena :wink: no ale tak uvidis a uz vlastne vies ze co to mas za zapal?
21. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie neviem, zajtra idem k lekárke, tak snáď mi tú "záhadu" cytologickú objasní :slight_smile:

pekný zvyšok večera dievčence, idem "obťažovať" manžela :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak obtazuj :wink: pa
21. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou, máš celkom peknú divočinu :sweat_smile:

ja budem testovať teraz vo štvrtok,viem, že je to skoro, ale idem k zubárke, tak chcem vyskúšať, či aspoň slabulinký duch nebude...aby som si dala väčší pozor, teda na to upozornila, ach jo,aj tak budem musieť dostať anestézu :unamused:
potom skúsim testnúť asi v nedelu...budúci pondelok alebo stredu by som mala dostať mrchu (bud 26 alebo 28DC) tak uvidím, čo príde alebo nepríde :grinning:
21. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja viem :pensive: ...ten graf nevyzera moc dobre :frowning2: ale tak uz som nasla aj take tehu grafy na ff ze este nestracam nadej :wink:
21. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou, nahodou, tiez som kukala ine grafy a nic nie je stratene. :wink: No tak som zvedava, co nam prinesie koniec tyzdna. :grinning:
21. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok