• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
Ahojte, prosím vás vedela by mi nejaká dobrá duša povedať, či podla tohto grafu mám ovulku??
http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1

ďakujeeeeeeem :wink:
22. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina, s tymto si budes musiet pockat na shaarku...
ja do toho VOBEC nevidim... takze ti nepomozem :frowning2:

monky... dost neskoro ste ju "odseparovali", nie?
ale kazdy podla svojho gusta, drzim palce, nech si najdete co najskor rytmus, ktory bude obom vyhovovat...

co sa varenia tyka, ja som tiez uchylak... ved patricne na to aj vyzeram, lebo nielen varit, ale nasledne aj konzumovat to vsetko treba :wink:
pozeravas teraz "bez servitky" na markize???
22. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.. :wink:

Ninka no vypada to na ovu - dneska sa este poriadne posnazte... :wink: podla zajtrajsej teploty budes presne vediet ci bola ovu .. ale myslim ze ano... pekny vzostup :wink:

puma ja som videla jedne diel toho bez servitky.. minuly tyzden.. ked ja tak nemusim durianovu, mne tam prekazal jej smiech afektovany... :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puma - nepozeram :unamused: ...mala by som?

a isla az teraz, lebo donedavna este nemala svoju izbu - nedavno sme sa stahovali do 3-izboveho, a kym sme zrekonstruovali byt, pozhanali jej postielku (ma taku malicku, ako deturence v skolke :grinning: )....tak preto tak neskoro

a ty? chystas sa do prace?

nina, ani ja neporadim....ako puma pise, pockaj na shaarku, ta je na to odbornicka :wink:
22. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: Aj tak ďakujem dievčatá, že ste vôbec reagovali, ak to bola ovu, ja som tak šťastná!!! :grinning:
Mám totiž podozrenie na PCO, tak preto tá radosť... :wink:
22. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina aj ja si myslím, že je to ovu, síce iba začínam, ale pekne ti vzrástla teplotka :wink:

prikladám aj ja svoj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29d084
22. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie, minuly tyzden bol desny, ja tiez nemusim mariannu, nepozeravam to denno denne, ale ked som doma, tak popri tom ako sa motkam doma, pustim si to...

monky, celkom dobre to je podla mna. len treba natrafit na dobru partiu.
tento tyzden ma prekvapila vcerajsia vecera u tej pani, ak ste to niekto videli, vyzeralo dobre to masko zajacie... a pacilo sa mi, ze pripravila aj alternativu pre tych, co by zajaca odmietli. nedala sa zaskocit...
a obdivovala som ju ako tahala to strudlove cesto, na toto si asi nikdy netruflem...
22. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki, tak ja si najdem cas a mrknem si to :wink:
22. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len, medzi 18-19 sa v telke nedalo na nic pozerat, ani nic pocuvat... a teraz aspon toto, sliny mi niekedy tecu :wink:
22. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre rankoooooo :slight_smile:
nina, tak ako ti napisala nellie, musis pockat. vzostup je pekny, hlien mas, takze sa uvidi.
a PCO sa neboj, poradim, ja mam najtazsiu formu a prirodzene som otehu :grinning: :grinning:

o com tocite kocky? :dizzy_face:
22. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, bre ranecko :wink:
riesime relaciu "bez servitky" na markize, co chodi okolo 18.15
konstatujem, ze sa konecne da aspon nieco pocuvat v telke medzi 18-19 hod.
co mas v plane dnes varit ty? pochval sa :wink:
22. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka, o vareni :grinning:
22. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
som na to mrkla ockom, ked bol ten typek z kmetobandu a durianova + bruchala + evita :angry: tych poslednych troch teda vobec nemusim. a inak som to nepozerala, lebo ma manzel zrusil, ze ci nemam nic lepsie na vzdelavanie :grinning: a mal pravdu :grinning: a vcera bola nejaka zenska, co tam o kralikoch tocila, ze? sa mi z toho zaludok zdvihol, tak som prepla.

a v plane varit nemam nic, lebo MM mal vcera blby den a vytkol mi, ze vela varim a on to potom musi jest tri dni :grinning: :grinning: co nie je pravda, ale zhodou okolnosti sme mali file a on mal chut na cestoviny s cottage, ktoremu koncila zaruka a okrem toho ja teraz ked som doma, jem ako vrabec, tak z chladnicky takmer nic nemizne.
a este mi vytkol kolaciky z nedele, co mi kupil. ze som nezjedla. lebo on si mysli, ze zjem 4 kolace na posedenie, ze? :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja nebudem tiez varit, lebo nemam na com :wink:
a asi dva tyzdne ani nebudem mat. ale nevadi. aj tak sa vynajdem. ved existuje donaska, konzervy a mikrovlnka :wink:
ja neviem, mne vcera tie zajace nevadili a hlavne ma nadchla ta plnka s kvasnicami. ja milujem kvasnicovu pomazanku a bolo to podobne... mnaaam, ked spustim prevadzku na mojom novom multigeraete, urcite ju skusim spravit...
22. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kvasnicova - drozdova?
22. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne dala vcera kamoska vatovec, tak ho obalim a vyprazim a k tomu urobim zemiakovu kasu......a kapustnica odvcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky
shaarka, teraz, co si tehulka, aj si zvracala ? ja zatial nic, len proste mam pocit, ze kazde jedlo do seba tlacim....(grga sa mi z jedla), a proste ani nemam chut.... Neviem, ci je to z nervozity, alebo je to normalne
22. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, tak co sa tyka "bez servitky..." Ked som zila v nemecku, tak som to vkuse pozeravala a bohuzial, kam sa my hrabeme... :sweat_smile: Ale to zial vo vsetkom... 2x som pozerala cca po predjedlo a potom som to prepinala. Je to pre mna az moc "slovenske..." :sweat_smile: Ale samozrejme nechcem nikoho urazit, alebo taaaak. :slight_smile: Je to ine, ked clovek dlhsie zije mimo SR, rychlo si zvykne a potom sa vrati naspat. :wink:
22. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano shaar, kvasnice = drozdie...

vatovec som hadam ani nikdy este nejedla, ale je hubarska sezona, tak si to uzivajte :wink:
kapustnica je MNAM napad... ja mozem kvasenu kapustu na milion sposobov a stale :wink:
22. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puma, tak to sme dve - jem ju uz od nedele 2x denne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neviem sa jej ojest
ale bojim sa, ze sa mi ten vatovec na panvicu nezmesti - asi budem musiet tie platky prerezat na polovicu....boze, kde to vie do takych rozmerov narast :confused: ziiiiiram
22. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pipuss, nie, nie je mi zle. raz rano mi bolo, to som nezjedla nic a grgalo sa mi cele doobedie, zaludok som mala ako na vode. ale inak nic.
no a co sa tyka apetitu, tak co ja viem, pred 2 tyzdnami som jedla viac a predtym zas menej, tak neviem. ale teraz sa nehybem, takze chapem, ze nemam velku chut sa obzierat. ale zas sladke musim jest kazdy den! :angry:

mireag, celkom ta chapem. mne stacili 4 mesiace v NYC (plen asocialov), ale ked som sa vratila a isla nakupit do bratislavskeho tesca v centre, tak som myslela, ze vyskocim z koze... :frowning2:
22. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam taky labilnejsi zaludok, aj ked som nebola tehula, nenapina ma, ale grga sa mi po kazdom jedle.... a mam, akoby taku zaludocnu neurozu... :slight_smile: zaludok ako na vode....
ja si este nechcem vyplnit pas... spravim to az po prvom sone, ktore mam buduci tyzden... teraz som 4t +3d, co bude vidiet lekarka buduci tyzden ? to akoze uz aj srdiecko ?
22. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pipuss, ja som mala srdiecko az v 6tt+4 (teda tu na konovi mi to ukazovalo 7tt)

a co sa tyka kapusty, tak sme tri! ja milujem segedin, oooooooooooo, kapustnicu (kyslu), holubkov, kolozvarsku kaprustu, dusenu, akukolvek!!! mnaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
22. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka, sadni na vlak a prid na obed :grinning: :grinning: rozdelime sa :sweat_smile:
22. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bosorečky :slight_smile:
22. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale machulu by mala vidiet uz buduci tyzden, nie ??
22. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, tak na kyslu kapustu sme 4, ja ju zboznujem :dizzy_face:
22. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pipus, radsej nic neocakavaj, aby si potom nepanikarila ako ja :grinning: ale hej, dutinu musi byt vidno. a zltkovy vak by malo byt vidno tiez.

cau flam :wink:

monky, joj, ako by som prisla. a kam to mam docestovat?
22. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:rolling_eyes: nechce sa mi ísť ešte naspäť do nemocnice na ultrazvuk cicíkov :angry: :zipper_mouth:
22. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, holubky mam zamrazene este od kamoskinej mamky zo strapackova (stropkova), mi vzdy posle, lebo vie, ze to milujem. a veru, uz sa blizi obdobie kyslokapustovych hodov....
aj "dni zela" ve stupave tu pri nas, pojdeme isto a nieco dobre navarim z toho...

mnaaammm kolozvarskaaaa, milujem...
a kapustnica.
a este aj len taku surovu zvyknem vecer pri telke chrumat...
22. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok