• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahaaaaaa tak Borata so videla ale Bruna nie... neviem ako moze zo seba urovit este vacsieho magora to ide? :grinning:
22. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja som mala skvely vykend a viete preco???lebo som mala aj na ranajky aj na obed aj na veceru kapustnicu...pockam niekolko dnii a idem zas do toho... :dizzy_face:
chystam sa teraz urobit koconinu,mnaaaam,z cibulkou a octom :dizzy_face: zevraj v tomto obdobi,uz zacina citit chute aj babo,urcite mu bude chutit kysle a stiplavee :grinning:
22. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka,borata??ani to nie,ale normalne si to vyhladam a kuknem :slight_smile:
22. sep 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj to som neznasala :stuck_out_tongue_closed_eyes: koceninu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bak bak
22. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,

dzou ako sme na tom dnes? :wink: mne teplota trochu stúpla, tak uvidíme, čo bude...ty si deň predomnou v DPO kedy budeš testovať? držím palce :wink:
22. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, pridam sa k vam...Ja som tiez jednou zo snaziliek, no zatial len druhy mesiac, aj ked pre mna to ,,len,,nieje.
Tak som si myslela ze to vyjde hned, aj som si robila tri krat test tento mesiac, no stale nic a este akoby to nestacilo dnes som dostala M. Takze parada.
Shaarka tebe sa to zadarilo po akom case?Das nejaku radu , ak mozes?
Ja viem mesiac je asi kratka doba za zufanie, no ajtak ma to trosku mrzi.
22. sep 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne ostala rovnaka :unamused: ja az na 15dpo ak mrcha nepride(hrajem hrdinku :grinning: ale chcela by som to naozaj vydrazt lebo lf mam 14dni) a ty?
lauritka dakujem :slight_smile:
no mne bolo povedané len, že slabý stredný zápal.... a že si to nevyžaduje liečiť manžela, lebo že je to u mňa slabé a že sa to neprenáša medzi partnermi....
22. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lara... no nic si z toho nerob asi kazda z nas si myslela ze to vyjde hned na poprve... je male % zien ktorym to tak vyjde tak nezuuuuuuuufaj tu su baby co sa snazia aj roky...ako nechcem zlhcovat situaciu jasne ze to zamrzi, ale este urcite nevesaj hlavu :wink:
22. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja tento štvrtok kvôli zubárke, či aspoň duch nebude a potom skúsim v nedelu....v pondelok alebo stredu by mala prísť mrcha :unamused: :angry: :pensive: :sweat_smile:
22. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej si pisala ze ides ku tej zuvarke uz pametaaaaaaaaam... no tak drzim palecky :wink:
22. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dakujem...trochu sa bojím, lebo minule mi vyberala nerv a teraz mi ma vyplnit dva a mozno mi zbrúsit zub a dať korunku...ale radšej by som keby ponechala môj zub a doplnila zlomenú čas bielou plombou...inak že okolo 330eur mám platiť :cry: :cry: :cry: hlavne sa toho bojím, či to nebude bolieť alebo tak...určite bude chcieť dať anestézu a ak náhodou sa niečo zadarilo, tak aby som tým niečo nepokazila :cry:
22. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som bruna videla minuly tyzden. Strasny blbec. :grinning: A najlepsia scena je, ako huli duchovi... :grinning: :grinning: :grinning: Skoro som sa usulala od smiechu... :grinning:
Inak gynoflor mam aj ja doma a asi si ho slahnem. Mam aj glycerinovy olej na vyplachy. Odkedy chodim na UTZ a zacala som s bt, tak suske sa to nepaci.... :sweat_smile: :grinning:
22. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fuuuj ani nespominaj zubara...urcite ma hned zacne zub boliet :grinning: no ak budes mat//urcite mu to povedz, ale aj mozes povedat ze sa snazite o babo a ze mozno si tehu, ale este nevies...tak uvidis...
22. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej poviem...už som jej minule hovorila, lebo mi chcela teraz robiť rtg, tak som povedala, že to nemôžem, lebo neviem...tak ale bojím sa tých stresov, bolesti a anestézy :confounded:
22. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ten film sa proste vola ze Bruno? by som si to teda kukla...
leveretka ... to ti verim..ja sa bojim zaubara jak cert svatenej vody :grinning:
22. sep 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou aj ja som na tom nápodobne, ale kvôli tehu som si povedala, že sa musím prekonať a dať do poriadku zúbky, aby ma potom netrápili :wink:
22. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja viem ja som chodila minuly rok..a ked mi trhali v nemocnici zub mudrosti sa potili vsetci dr ako nechcel ist von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ved to hod do guglu. hned sa ti tam zjavi taky pritepleny ksicht... :grinning:
Inak ja som si tiez dala doporiadku zuby, ale este v juny. Tak to snad vydrzi pocas tehu, ktore neviem, kedy bude... :grinning:
22. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...a som tu zas :grinning: :grinning:

ale ste toho popisali devy rychloprste :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bruna nevidela.. stacili mi ukazky a mala som dost.. :grinning: :grinning: :grinning:

dzou - takze jozefina.. tesi ma :wink: :sunglasses:

mojej segre hrozi meno pre syna jozef.. :grinning: :grinning: jej frajer ma toto u nic dedicne meno a ich syn by bol Jozef V.-to ako meno panovnika.. jozef piaty :grinning: :grinning:
a je v tom inak neoblomny... :grinning: :grinning: sa segre smejem ze bud nech rodi same baby alebo vymeni frajera :grinning:
22. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale dajte uz pokoj s brunom! :grinning:
lara, no ja ziadny recept nemam a smutit s tebou po dvoch mesiacoch tiez nebudem :grinning: ale kludne sa tu u nas vykecaj :wink: no a nam sa zadarilo zazrakom - ak mas cas a trpezlivost, precitaj moju storku v albume. :grinning:

pipi, jak to, ze si citala a nic nepisala?! :angry: :angry: :angry:
22. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kamoske narastol 33. zub! :grinning:
22. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
no moja kamoska dava synovi meno po muzovi, toto meno traduju - muz, svokor, atd atd - Vojtech....No tiez ziadna vyhra :grinning:
22. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari :grinning: :grinning: ..no tak to lutujem tvoju sestru....nellie
22. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si mala dať tiež vytrhnúť všetky zuby múdrosti, ale už som to nestihla...termín bol až na oktober volný, tak to už je neskoro...a to by bolo chirurgicky, tak nechcem toľko trpieť, že 4kusy :astonished: :cry: :grinning:
22. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ked len 33-ti zub.. ja mam suseda co ma 3 rady zubov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky prirodny ukaz... on ma ten treti rad zubov na podnebi.. :sweat_smile: :sweat_smile: ma ich tam ale 6 tusim... :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ja mam preventivku za sebou a nastastie bez kazov :sunglasses: :sunglasses: radsej nepiste o zuboch.. taku blbu temu nadhodite :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak to ju lutujem aj ja... :grinning: :grinning:
inak ja mam svokra jozefa.. teda on ma to meno jozef iba v OP ale inak ho cely zivot volaju vsetci Lubo :grinning:
a aj moj drahy sa vola po nom - ale nastastie Lubos :grinning: :grinning:
ale zas svokor je vychcany.. ma dôvod opit sa aj na jozefa aj na lubosa.. dobreee, ze? :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok