• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
aaalee. som sa mala niečo na zajtra naucit z historie o nasej práci, bo mi pridu z nejakej skoly na prehliadku a nechce sa mi...
no a dva dni som mala total depku... ani som sem nepisala. bo nely by zas odisla... :grinning: a to nechcem.... :angry:
13. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas ich odstrasit alebo prilakat? kde robis?
13. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ze ich nechcem odstrasit... uz raz boli z inej triedy s tou istou ucitelkou ale robila to koleg. a ja bojim aby som nebola horsia ako ona... robim v Meku... :sunglasses:
13. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj idkam s mm hafana vyvenčiť... o chvilu som späť...
dôfam, že tu ešte budeš....
13. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to budu ako stare deti (mladez)? Vsak historia je lahka - vzniklo to v USA a "franchajzlo" (rozsirilo) sa to po celom svete :grinning:
13. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, manzel volal, ze za chvilku je doma, takze uz idem aj ja pomaly off, tak zatial pa a urcite sa este stretneme :grinning:
13. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki.. tak papapapapapa............
13. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, pipi, nely.... a ostatné... kde ste...??.... :frowning2:
13. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf monik,chora som :frowning2:
13. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tu som, boli sme na nakup :grinning:
13. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejjj...caute......
Pipi - a čo ti je, moja zlatá?
Nely - čo dobre,pkené ste kúpili?
13. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,tak len zatial nadcha a hrdlo..ale nekce sa mi byt chora :wink:
a ty monik niec o nove?
13. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik nic take len zradlo, nejaky sprchovy gel, staremu sprej aby dobre smrdel, nech viem kade beha...a zase zradlo :grinning:
13. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ne... vysledky z tej glykémie budem vedieť neviem kedy.bo doki je na dovo.. a inak aj ja som chorá.. ale nehovor to nely... som n tom psychicky zle... :grinning: chvilu placem, chvilu sa smejem... :grinning: som sa dnes nadopovala redbullom... inak by somm zaspala v praci.. som behala a spala... a to važne.. som taká zničená bola... Ale inak dnes v poho... včera bolo veľmo zle zas...
Inak mne na takéto pomáha šumivý aspirin... za dva dni som fit...
13. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, pocula somk ze si chora :grinning:
vies co ti poradim, mala by si si poriadne oddychnut, vyspat sa a kupit si nieco z coho budes mat radost :grinning: :grinning:
mne to pomaha
13. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam fotoaparát a nepomáha to aby som sa ukludnila... mi asi už riadne zaje...šibáva z toho.. :grinning: :wink:
13. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak si kup este nieco lebo budem zla protivna na teba a uz sem nepridem ked tu budes :angry:
13. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bobacikovia
13. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak ja dnes dobrá.... :frowning2: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini a bobacik :grinning:

monik, jasneee, len bud taka jak dneska a bude dobre :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu ani nebola ked zlu naladu som mala...
o nely odpusti mi, pusinku sladku posli mi a zajtra zasa napis mi...
:wink:
13. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ty mas nejake basnicke crevo dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelynka hihi
moni basnicke črevo dnes mas? :slight_smile:
13. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stále, len nejako to skrývam... chichic...
mam akúsi moc fajn náladu... šak som schudla za dva dni dve kila a dnes som si dala na bolesť hlavy 4OO ibalgin a potom, že red bull.. ooo. a mne to veeeľmo dobre prospieva.... :grinning:
No proste dnes mi celý deň ide... kolega sa ma pýta, že koľko je hodín a ja, že 9 euro a 38 centov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Potom sa pýtam zákazníka, že ešte niečo alebo zabaliť.... úplne od veci... :grinning: :grinning: :grinning: Miesto ešte niečo a lebo všetko to je... až potom mala následovať otázka tu budete papať alebo zabalíme to? :grinning: :grinning: :grinning:
Nehovoriac o ďalších veciach.... ale šak čo už... aj také dni musia byť...
13. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo tinka, ty si taká tenká... kedy bude mimčo vidieť, mi už chceme o ňom vedieť... na bruško ti chceme kukať a pri tom ti do uška šepkať: veľa šťastia zdravíčka a sladkú pusu pri tom dáme na líčka...
13. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak si mala zabavny dník, aspon si sa nenudila hihi
nelynka s tym črevom si ma tesne obehla hihi
13. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik si dneska hecovala asi setkych hehe, ale to aj ja mavam take dni hlavne ked som utahana jak kon..
no ale ten moj sa ti dneska teda nevyrovna, to fakt, uz som mu musela zrusit blond melire lebo uz fakt dneska a dostaval na kolena a som myslela ze ho zabijem
13. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna asi v robote chceli dnes... som popri takej nalade bola zla na nich.. ma hnevali tak som dnes kricala a to este nezazili... kukali ze mne uz nacisto sibe... :sunglasses:
13. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som mala pekny dnicek
moni 20. idem do nemocky na kontrolu ta uz budem pytal foto bo oni sami asi nedaju, brusko mam velke tak či tak, takze aj tak by ste nevideli fazulkove brusko, az tak o dva mesiace hihi
13. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok