• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja ho volam ze džefo :grinning:
22. sep 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :grinning:

dnes robim vratničku.. vau :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko nellie, ja po ranajkach a makam jak fretka...
konci u nas obchodny rok a nevieme co skor...

preco vratnicku? ze otvaras temu dnes? :wink:
23. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ufff, teda dalo mi zabrat, kym som vas odvcera docitala :slight_smile:

shaarka, pipimiska - to pichanie v podbrusku v tehu som mala aj ja, dokonca som s tym bola aj u doktora, vysvetlil mi nieco ako ze sa natahuje - napina nejaka cieva, kt. spaja maternicu s neviem cim - si to uz nepamatam, a aj mi to potom bolo jedno ked mi povedal, ze je to ok, ze u niekt. mamin to tak je

nellie, preco vratnicku????? :confused:

este k vcerajsej debatke o menach....kuki sem......http://www.femibion.sk/index.php?pid=chlapci
23. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, dik za tip... ja som to uz odsledovala, tie moje mena su v ramci moznosti "ok"... :grinning:
len sa bojim, ze tak ako kamoska zila v tom, ze bude mat Juliu a ked sa mala narodila, pozrela sa na nu prvykrat a zahlasila "toto nie je Julia, toto je Lea!" a bolo :wink:
23. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, viem, ze sa to stava, ze pozries na to male a meno a zistis, ze meno, co mas vybrate sa mu aaaaabsolutne nehodi.....my sme si isli po Hanu a aj sme si Hanu priniesli....hoci - uprimne - tiez som mala pochybnosti, ze sa k nej to meno vobec nehodi...ale deticky sa rychlo menia a teraz vobec nelutujem
23. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dufam, ze ma po 20 rokoch neprejdu tie moje mena ked sa na nich pozriem :wink:
haniciek je teraz dost vela... ale je to krasne meno.
len k nasmu priezvisku by take typicke slovenke bolo ako past na oko... :frowning2:
23. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma, to hadam nie!!! az po 20-tich??? uber trosku :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vas s tou vratnickou zmiatla??? :grinning:
ano preto, ze som otvarala dnes prvy krat tuto temu :grinning: :grinning:

ja som prave sprašila 7days croisant cokoladovy a nescafe 3v1 a sef ma tak zaukoloval.. ze je mi z toho zle... :confounded:
a to som sa rano tesila, ze dnes budem mat aky klud.. posledny tyzden v mesiaci mavam vacsinou volnejsi no ale hold.. :unamused:

puma moja mama urobila presne toto iste.. mala som byt Daniela a ked som sa narodila kukla na mna ze ved toto je jasna Julia.. a bolo :grinning: :grinning: :grinning:

presne Hana je velmi krasne meno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, po 20 rokoch preto, lebo tie mena, konkretne teda chalanske jedno mam zafixovane od decka, ze chcem, aby sa tak raz moj syn volal... :wink:
tak dufam, ze ked sa na neho pozriem, ze ma to neprejde. chapes???
23. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, dakujem vam, zienky :dizzy_face: ...a to ste mali vidiet reakcie v nasej a manzelovej rodine :confounded: ...ale som si povedala - je to moje dieta, MM suhlasi a ostatni my mozu byt ukradnuti
23. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, co sa im akoze nepacilo?
nechapem, ale nikto okrem rodicov nema prava do toho kibicovat... nie?
mali si ostatni davat svojim detom mena ake sa im pacia...
23. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, to co som napisala - ze "my" - fuj, chyba jak svina!!!!!!!!! asi sem tak skoro nepridem...az ked sa prestanem hanbit :pensive:

...ale uz chapem, preco po 20-tich :sweat_smile:
23. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, neries hrubice, clovek vela veci v tej hektike prehliadne.
co mate dnes s malou na plane?
23. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa prplat s hubami, ak drahy nieco prinesie - zobral dovolenku a vystartoval rano o 3,30
toho roku sme mali minimum a mačanku bez hribov si neviem predstavit
...a malu zatial vyslem s tatinom na čavargy
23. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko
23. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky - mačanka a čavargy, hned zrana take vyrazy :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blahozelam, macanka to je ta polievka z vody z kyslej kapusty tusim aj s hubami a s chlebom, alebo tak nejak... tusim...
ale cavargy? akoze nas urazas???
sa vyjadruj moja a pamataj, ze nie si doma :wink:
23. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pipi na starom notase mi obcas vypoveda sluzbu pismenko, vies...
a nie, sprchovala som sa sama..

k menam sa nevyjadrujem, nemam co k tomu nejako dodat, akurat to ze u mna sa to meni stale, stary je rozhodnuty uz od prvej byvalky ze bude mat take mena, ale hold, len cez moju mrtvolu alebo s inou zenskou ktora mu to stejne nedovoli :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely, dobre rano, dnes mas volno?
23. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madeline, nasa hana je velky čavargoš - my ked idem von a susedy sa jej pytaju, ze kam ide, ona odpoveda - s mamkou na čavargy :grinning: :grinning: ...tie, co ma nepoznaju, čučia na mna, kam to dieta taham :grinning:
...a na mačanku sme vcera pri tej kapustovej debate uplne zabudli - spala by som v nej....robievate to???
23. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, aky toaletny / vlhky / papier to pouzivate z DM-ky ? Ja mam odtial take mokre servitky, v plastovej doze, da sa to aj plnit...ale smrdi mi to. Co pouzivate vy ?
23. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobievam, lebo neviem presny postup, len viem, ze to je nieco ako polievka z tehj vody, daj recepis dievka...
uz chapem, kam pojde mala s tatinom - na potulky - dobre som desifrovala? :wink:
23. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, ja pouzivam DMkove, presne co ty, ale tie kamilkove...
mne nesmrdia...
a nechcem byt zla, ale ked ti zacnu veci smrdiet, co ti dlho nie, tak to vies co znamena??? :grinning:
23. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, som tehula
ale velmi skoro, takze pas este nevyplnam :slight_smile:
mne vsak smrdia dlhodobo..... a mam ich v doze s oranz.deklom... neviem ci to nieje aloevera
23. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj puma, ano dneska mam volno, inak by som tu nebola ale davno uz zarezavala v robote
23. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, puma, potulky.....boze, co si si myslela???????? preco urazam...asi mi nepali tak "zrana" :grinning:

a recept......zavisi od toho ako ju chces - ci s kur. pecienkou, udeninou al. len hubovu

tak napr. s ud. sunkou - super po velkej noci, ked ti zvysi sunka

1. sunku pokrajanu na kocky das varit vo vode (ak je tvrda) - ak je makka, tak nechaš len prevriet
2. pridaš vopred namocene a uvarene huby - prip. sa mozu varit aj spolu so sunkou, ak je tvrda a musi sa varit, ale treba ich najprv namocit a prvu vodu vyliat
3. pridaš k tomu juchu - podla chuti, 2 pretlac. struciky cesnaku, sol-ak je sunka malo slana a ml. cierne korenie
4. zvlast rozmiesaš mlieko s hl. mukou - vlejes to cez sito do macanky (ja to davam z plynu dolu)
5. nechaš prevriet a nakoniec pridaš na oleji oprazenu slaninku.....prip. cibulku s troskou cervenej papriky
23. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, ja mam bielu dozu - ale je pravda, ze uz dlho ju mam a dokupujem len tie saciky s vreckovkami do nej... a viem, ze si tehoska, len tak som to poznamenala s tym pachnutim...

nely, co mas dnes v plane ked mas volno???

monky - jucha je zas co? to s tym, ze nas urazas (povodne som si myslela, ze cavargy = nejaka nadavka) nevadi, trosku sa preberies a pojde ti, neboj :wink: ale druha vec, si na materskej, clovek sa nemoze cudovat, ze ti nepali :wink:
23. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jucha je voda z kyslej kapusty ...vy to ako volate? nech sa poucim :grinning:, ked uz asom na tej materskej :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma nemam v plane nic, akurat upratovat lebo je tu hrozny binec a samozrejme zase zehlit, takze z roboty do roboty
23. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok