• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nely, uz si upratala??? muz je uz hore?
23. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame v plane sa brat ani ked otehotniem. az raz, je mi jasne, ze ked zacne junior/ka chapat veci, bude mu divne, preco sa on/ona vola tak ako ocko a ja sa volam inak. len kvoli tomu to spravim. niekde na opustenom ostrove s cernochmi ako svedkami a drinkami v kokosovom orechu. anonymne. a len rozosleme, ze sa uz vsetci rovnako volame. take oznamko. konec...
23. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma nie a ano
23. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma dobre robis.. :grinning: ja by som uz asi tiez zvazila tu svadbu... :grinning: :grinning: :grinning:
nie ze by mi to nevyhovovalo ale mam pocit ze ked sme boli slobodni to bolo lepsie :grinning: :grinning:

no tipnite kolko mam....vy tu tak rady davate hadanky... :grinning: :grinning: :grinning:

my sme sa brali po 7 rokoch.. a teraz sme uz spolu 10-ty rok.. :grinning: :grinning: :grinning:
inak, puma, ak sa nezoberiete, budes mat dlhsie matersku... teda tu vyssiu sumu :grinning:
nellie, si starsia ako ja ? :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, viem, ze take je mozne, ale len ak je matka "slobodna a zijuca osamote"
to musis cestne prehlasit. my budeme ale spolu zit...
neviem ci budem schopna "klamat" :grinning:

my sa:
1. pozname kratko
2. ale vieme, ze sme sa nasli
3. konecne :grinning:
4. netuzime po svadbe ani jeden
5. chceme babo, na rok by mohlo byt v mojich utrobach

a nellie, mas okolo 30 podla mna (strasne diplomaticka odpoved, ze? :grinning: )
23. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak nieco malinko nad 30, viac nie.....
a uz nas nenatahuje....... uz to neni zaujimave :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre nebudem natahovat.. nechcem byt nezaujimava... :grinning: :grinning:

v maji som mala 27.. manzel ma 26.. ale na foto vypada ako strasne decko :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nudim sa :confounded:
23. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely uz mas poupratovane???

ja mam nejaky napor roboty.. ale tak sa mi nechce.. :sweat_smile: :sweat_smile:
23. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ina pipina.......!!!!!! :slight_smile:
pises tak, akoby si mala byt starena..... ale sama si si to sposobila :wink:
ved ja som tu pri vas "teta" :grinning:
23. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj uz sa ta to vlastne pytali.. sorry... :sweat_smile:

inak dneska ma nasa cica ciernu priesvitnu koselu a pod nou nič... :grinning: :grinning: :grinning:
to je tu normalne erotika zadara toto... :grinning:
23. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, vobec nevyzera ako decko...
co si pipi?

nely, v telke nic? knizka? upratane uz je?
kokos, co by som dala za to, byt teraz doma...
pipus ja som vedela ze vas zmetie to ze som 10 rokov s mojim MM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale aka teta... ci mam ti zacať vykať??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
puma, dakujem.. si prva ktora to povedala... lebo kazdy mi to vravel ze co to za ucho som si zobrala :grinning:
ale podla mna dobry geneticky material.. :sunglasses: :grinning: :grinning:

aj ja by som brala byt doma.. :sunglasses:
23. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ta cica bradavkova? "chtela stara mladou byti"???
ja tu mam dnes relativne v pohode... cakam nejake analyzy z prievidze a idem makat... len bez nich sa nepohnem dalej :frowning2:
23. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma a co by si robila doma ? pustila telenovely :slight_smile:
ja neviem v robote obsediet... / ale to bude asi takou mojou vnutornou nervozitou/
Inak, s muzom sme planovali zacat behavat.... Co uz ja teda asi nemozem zacinat, ale vcera sme boli, na ihrisku, na drahe... on behal 10 koleciek a ja som za nim rychlo chodila 5 koleciek... Bolo mi to smiesne :slight_smile: Vyzerala som ako taka trapka, co nevladze behat :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak cica bradavkova... :grinning: :grinning: :grinning:
ale zabudla som dodat ze ma take mini vacky cez bradavice... takze len ked urobi prudky pohyb vidno
vsetko :grinning:

prave som si vsimla ze sme zobrati 2 roky, 2 mesiace a 2 dni.. :grinning: :grinning: to ake pekne :D
23. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, teraz som sa nastahovala do noveho, kazde rano hladam spodne pradlo po kufroch a krabiciach, VYBALOVALA BY SOM A UPRATOVALA A TAK... to by som robila...
a mozno by som si aj nejaku knizku precitala. a varila by som a tak :wink:
na taky tyzden by som si doma isto nasla robotu...
ked pridem z roboty, okolo 17, som do 18 s adamom vonku a potom padam do sprchy a pred telku, maximalne nejaku lahku veceru dam... vcstavam kazdy den o 5.30, nejak po praci uz doma nevladzem, takze sa realizujem len cez vikendy...
23. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon viete, co jej mate kupit, ked bude mat sviatok......., podrsenku :slight_smile: Chcela by som vidiet ten jej pohlad :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den prajem :dizzy_face:
23. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my sme sa nedavno tiez stahovali, takze to chapem...
a to mas peknu sichtu.. od 5.30 budicek do 17h
ja vstavam o 08h a stiham na 09h do prace... ale tiez do 17-18
a uz mate nabytok a zariadenie v byte ? ci este zijete v krabiciach ? :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, uzivajte, kym sa da. mate aspon z casu na cas vzruso v robote. ja tu mam prevaju tych smradliakov... :frowning2: a smiat sa veru nie je na com. dnes len na mojom tricku asi, co mi drahy daroval na meniny ako lokal patriotovi...

http://blog.sme.sk/blog/559/162037/rrr.jpg
23. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tricko :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax vitaj!

pipussa, este sme v krabiciach, zatial som tam len ja. polovica prichadza cez vikend. prinesie so sebou nejaky nabytok, takze zvysny budeme kupovat a doplnat az ked sa skonsolidujeme. zili sme doteraz oddelene... pisala som, ze sa pozname malo a kratko :wink:
takze ja som zatial v kufroch a krabiciach, ale len co sa osobnych veci tyka, oblecenia a topanok. chvilu to bude trvat, lebo ja kym sa pre nieco rozhodnem, amen tma... :confounded:
no ona by si ju aj tak neobliekla.. robi tu uz asi 3 roky a nikdy nemala podprdu oblecenu.... maximalne tak taky decentny šalik si tam okolo krku cez prsia... :grinning: :grinning:

ja rano vstavam tiez o 5,40 a koncim o 15,15 :sunglasses: :sunglasses: takze od 16,00 som uz doma... :slight_smile: :slight_smile:
a tesim sa ked uz budeme byvat sami :dizzy_face: :dizzy_face:
ja len k tym menam sa este vratim, kedze ako som si precitala ste ma sprdli ze som sa vytratila...mne sa paci straasne vela mien a mam aj taky maly zoznam, dakedy poviem aj manzelovi nech si taky spravi a potom porovname ci sa v dacom zhoduje :grinning:
23. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, pekne tricko :grinning:

dobry den, damy. :grinning: bola som na kontrolne na krcno usnom. a u kamosky na kavicku a v sekaci na zatah. :grinning:

a ja dam tiez:
láj - fis - laj, na nááá ná na na
23. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok