• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
puma, ja mam mrchu, ... , ... a manzela alebo muza :wink:
23. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, to asi kazdy, vsetko je len otazka penazi...
ja som zvedava, ci do takych dvoch rokov budeme mat aspon ako tak zariadene...
23. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme nastatsie zariadili dost skoro ale aj tak nam chyba este vela veci ako skrinka s umyvadlom do kupelky, komplet cela predsien vratane podlahy, normalna velka skrina na handri.....
23. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel vzdala som to uz davno...zajedno nie je cas a za druhe moja svadba je uz tak daleko a adminovat konika by som urcite neadminovala a ponatahovala som sa za tie skoro dva roky s ludmi riadne a x krat dohada a vyhadala a plus firmy kym nebola janocka, dakujem uz som to vzdala pred prazdninami a vidim ze je to dobre tak naco si este drzat admin prava...zmeni sa mi pohlad na cele stranky ale to si zas casom zvyknem :grinning:
puma, ale neblazni, co chcete tak dlho zariadovat....?
dnes sa da aj za dobru cenu fajn zariadit... Potrebujes kvalitne skrine a postel... Ostatne ti staci z Kiky, Ikei a Moebelixu.
Co vsetko budete zariadovat a nakupovat ? / a btw, vraj sa viac oplati Ikea v Rakusku /
mrchu ani ja nemusim.. ja uz radsej dam ze MS... :sweat_smile:

ano ja to poznam takto:

- kramy
- navsteva
- červení
- teta z ameriky
- krvava pomsta
- "hentie" (tak to vola moj drahy)
- maliari v pivnici (pumin vyraz nema chyby :grinning: )
23. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ovulka sa mi paci... snazilkovanie tiez nepouzivam.. my plodime :grinning: a MM mi tiez nejde nejak napisat... :sweat_smile:

anax to musi byt zaujimave adminovsky pohlad na stranky... :sunglasses:
23. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa kazdy ma iny nazor na kvalitu a ja by som urco nedala statisice alebo dokonca ani desattisice za skrinu a ani za postel..my mame setok nabytok z kiki a kuchynu z decodomu a nestazujem sa, nestalo to vela ale myslim ze nam to ulne staci a myslim si ze je to vcelku dost kvalitne..nie su s tym ziadne problemy a uz to mame pomali rok a aktivne sa to vyuziva...
23. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, ked tu budes dlhsie, bude aj snazilkovanie, aj MM a aj ovu.
ver tomu! :grinning: :grinning: :grinning: jak ja som sa branila snazilkovaniu... :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar veru to dost ovplyvni.. ja sa najviac branim - "mrche" to sa mi faaaaaakt nepaci.. ale hold niekedy to pouzijem, ako napr. dnes :grinning: :grinning: :grinning:
to uz je konikovska deformacia :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie MS vo mne este stale evokuje skratku k mojasvadba.sk
23. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax.. a fakt.. ale to tak nepouzivam a na svadbu moc nechodim.. to uz je zas tvoja prof. deformacia :grinning:
23. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ako sa to vezme zaujimavy, vidim vsetky upozornenia od uzivateliek (zelene more) plus ine somarinky pri albumoch a bazari...
mat vase problemi a ministrov plat hhehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
shaar, ani nevies, ze to tu okukavam uz roky...
a stale sa mi len jezia chlpy z tych vyrazov (aj ked ziadne nemam :grinning: )
takze tolko ku konikovskemu slovniku...

ide o to, ze mam nejaku predstavu napriklad o spalni, a kedze moj chlap meria 198 cm nestaci nam 200 cm postel na dlzku a potrebujeme na mieru postel. kym si ju dokonale premyslim, dam vyrobit a vobec, bude aj leto 2010 :slight_smile: je to na dlho. nechcem mat vsetko z IKEA ani KIKA. Moebelixu velmi neverim, co sa kvality tyka. Ale chcem cez nich kupit teraz stolicky do jedalne - take docasne - tak uvidim ako ma presvedcia :wink:

ostatne mam ze drevona a kuchynu z toho interieroveho studia kamoskinho. u nej si asi aj tu postel na mieru dam spravit. a este porozmyslam ci vobec nieco este dame do spalne. lebo v byte je priestor na satnik aj vstavanu skrinu na chodbe, takze v spalni by som radsej nechala len postel a nocne stoliky, uvidime...
23. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, MS :grinning:
jedna vec je to, co tu pisem - MS, ovu a tak, a druha je, co hovorim. a to su kramy a ovulka.
a tu na MK keksikujeme, ostatni nasi kamosi trtosia a my s MM hovorime o milovani, sexe, pretiahnuti a tak :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka, ale ved aj ja to tvrdim.... My mame dokonca kuchynu z moebelixu, stala 2000 eur, aj so spotrebicami, a je super, len mi vadi ten otocny kos, na hrnce...

a v kike maju fajn veci, komody, stoly, stolicky... proste pohoda
Kuchynske linky v Ikea s ami nepacia velmi, pretoze su take chladne..... surove..../ vacsinou pouzivaju take divne farby /
my mame teraz americky orech a vanilka leskla je to velmi pekne
23. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drahy to vola "laska" :grinning: :grinning: :grinning:
a ja normalne.. ze ci ideme sexnuť... :grinning:

ja uz chcem byt doma.. som nenormalne hladna... :rolling_eyes: :rolling_eyes: dnes mame zemiaky s vnatkou a vyprazanu cuketu... ale to ja nemusim ja butem mat syr :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, aj ja mam ten otocny kos a som spokojna, asi zalezi od toho, ako si tam "upracez" v tej skrini... :wink:

nellie, ty obedujes doma az???
23. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no MM ked raz zahlasil hlasku z mafstory, ze "pod moja, vybucham ta jak opicu", hned som bola v posteli so zachvatom smiechu :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipuss nasa stala nejakych 70 000kc..aj so sotrebicami okrem baterie, chladnicky a drezu, to sme kupovali osobitne este..
teda chladnicku sme mali..
a mame ciernu lesk, orech pracovna doska a korpus vanilka..
a nestazujem sa..

a ked ti vadi kos na hrce naco si si ho tam davala?

nam ju urobili presne na mieru a mame co sme si vybrali...a co sme nechceli sme si neobjednali...

kiku milujem tam si dokazem vzdy vybrat, v IKEE mi to pride strasne umele, nedokazem tam nic dat dohromady, nejako sa mi nic do baraku nehodi odtial...akurat doplnky ano, pohare, pribory, vazy a podobne veci, to hej..
23. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma hej az doma... :sweat_smile:
pretoze tu nam varia otrasne... a von sa mi nechce chodit obedovat a doma aj tak je kazdy den teple jedlo a potom by som bola ozaj jak vagon...mat obed tu a je mi jasne ze by som si aj tak doma o 16,00 dala polievku aj druhe zasa... :grinning: :grinning:

no moj ma vyraz ale to ked o niekom hovori.. ze "vyprášiť"... ten vyprasil tu a tak.. :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to nevydrzala v robote nejest...
ale chapem, ak vam zle varia. ja si vacsinou nosim z domu a zohrievam v mikrovlnke..
23. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si vacsinou tiez nosievam daco male.. mame tu aj mikrovlnku.. len teraz som sa dala na to dietovanie.. :grinning:
tak preto dnes tak trpim :grinning:
23. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, si koza, naco ti je treba chudnut???
neprovokuj, dobre?
23. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, trocha od veci, ale vratim sa este k "textom pesniciek", lebo ma to prave napadlo :grinning: poznate takuto

šóra kuci foj ? :grinning:
23. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaad tu poznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, ne?
23. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mad, jajaaaaaj, to je strasne sexualna penicka z mojej ZS :grinning: :grinning:
ja to poznam šóra mucifoj, kejundžia sami fešoráááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a tuto ste spoznali?
láj - fis - laj. na nááá ná na na :grinning:
supeeeeer, moja oblubena velmooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok