• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shari polovicu veci z toho vobec potrebovat nebudes :grinning:
23. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved presne - pochybujem, ze mi vsetko treba. asi sa spytam nejakych mamiciek, co uz porodili. tyhc zoznamov je dost, ale vsade je to iste (zeby nahoda? :grinning: :grinning: :grinning: ), tak skusim otravovat a vypytovat sa. :slight_smile:
aj tak je to indivindi, podla mesiaca narodenia, nie? :slight_smile:
...a boli ma bruch. :frowning2: kramovo.

nely, co porabas? ja dnes vynimocne konikujem - IBA konikujem. :grinning:
23. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari sak si precitaj co tam je a sama uvaz co budes potrebovat, ja si myslim ze ulne stacia 3 dlhe bodiky 3 kratke bodiky, plus nejaky svetrik a teplacky, keby nieco.. triezvo uvazovat

ja kukam telku, dajaka krimi relacia, jedla som a pisem si s vami trosku a este s kamoskou IP
23. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme mali srandu v noci, Deny sa zobudil a zacal stekaaaat jak blaznivy, a to sa ten chuj videl v cele postele lebo tam mame take cierne sklo v ktorom sa vidime :grinning:

a vcera to iste..vbehol do kuchyne a zacal nenormalne stekat a ja vybehla ze co sa robi, koho nahana a ten debil stekal na seba v trube, bo sa tam videl, som stala smiechom :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: hehe, psikovia su srandovni.
jella dnes stekala na fontanu, sa jej nepacila :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj a co lara? nie je tehu? :unamused:
23. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari, nezistim to, az buduci mesiac, to sa da zistit az mesiac po sexe, takze musime cakat, aj tak jej treba ist na ockovanie, tak budeme meskat, par tyzdnov, hold smola...
23. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaky zoznam? :confused:
23. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi zoznam s vecami pre decko...co setko potrebujes akoze vybavicka :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved na to netreba zoznam,vsetko co sa mi zapaci,kupim :grinning: ...vcera som si zacala pozerat mena,ach jaj,tusim,ze to bude chlapcek,ale zatial mam vybrate styri dievcenskee :grinning: nepacia sa mi ziadne chlapcenskee :unamused:
co robite?ja sa napchavam syrovymi chrumkami ci chipsami :dizzy_face: ...mam vycitky
23. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len niekedy su to poriadne zbytocne vyhodene peniaze lebo polovicu veci z toho co kupis ani neponosi alebo nestihne ponosit...

a ani mne sa ziadne chlapcenske neacia, umrem od premyslania ked sa mi raz narodi chlapec :grinning:
23. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne je zle, sa mi grga cely vecer :unamused:
pipi, nechcem rypat, ale tak s tou kupou zalezi od rodinneho rozpoctu... takze ja musim opatrne, nech si potom nebijem hlavu o stenu, ze som vyhodila euri :grinning: von oknom :grinning:
nely, a co tvoj rozpocet? cement, piesok, tehly a tak... :wink:
23. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, ved ho volaj synak, a ked povyrastie, nech si vyberie sam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer,prosím o radu!!!§ :unamused:
Vím že moje otázka je asi směšná,ale chtěla bych se zeptat žen,které s tímto mají zkušennost: Je možné,aby se na začátku těhotenství (1 měsíc)vyskytoval výtok z prsu-mléko?
23. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa asi radsej necham prekvapit a budem dufat,ze to bude bud nina,michaela,tamara aleb lejla..a ked predsa vijde moj tusak,vystrelim take,ake ma prve napadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari hej moj rozocet je zatial cca 21 000 tehly, piesok a malta som nepocitala zatial, schody asi 20 000, okna cca 50 000...ehm, a to este nie su stierky, zateplene, podlahy..ach jo :grinning: :grinning: :grinning:
a koooopec viagri k tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lucinecka, ja mam vytok z prsa, taky mliecny, a to ani nie som tehotna...
a lekar na to povedal ze je to normalne, si zena, mas mliecne zlazy a tie proste pracuju
ä nesleduj kazdu strbinku na sebe lebo skoncis v blazinci pre prehnane snazilky
23. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,noo neviem kto dneska setril,ked niekto tu na kniku kupil 12 bodikov :grinning:
23. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze synak :grinning:
23. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no synaka si dovolit nemozem, bo stary by ho hned zacalk volat tym priblblim menom co vybral este s byvalkou...ale je upovedomeny ze ziadneho Šaňa doma mat nebudeme
23. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ved to bol sekac na vahu a stalo ma to presne 10,61 :grinning: vlastne 10,60, lebo 1 centos dolozila kamoska. uz som nemala viac. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak ja sa idem umyt a ked sa to tu nerozbehne, tak idem za MM do postele :grinning:
23. sep 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari len bez, aj ja idem, vyvalit sa red telku, dneska sa mi nechce do postele, ved naco tam aj ojdem, nie? tak si zavolam drobcov k sebe a budem mat solocnost...
kua aj s tym P takze ked mi niekde bude chybat tak tam ma byt :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka a dnes nejdes sat?? :grinning:
taaak mi sme si uz zalahli spolu s manzelikom,len notebok nas rozdeluje,takze francuzak nebude :grinning:
23. sep 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,uz sm to tu poriadne rozbehla :grinning:
23. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ii dneska nejdem sat a som sa rozhodla ze budem isat bez " " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lebo ma nebavi tam tukat jak drbnuta a nic hehe :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,pocuj,tebe sa pc nezmesti na madrac? :grinning:
23. sep 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj skoda, ze sa musim odtrhnut, taka zabava tu je! :grinning: :grinning:
no ale musim sa ist odvdacit MM, lebo prave vysaval. pavuka zo stropu kupelne :grinning:
23. sep 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka,co je isat?to je nieco ako sat,ale nebudes len sat ale i sat i nieco ine? :grinning:
23. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari my sme minule vysavali avuka zo strou v salni :grinning:
ale taky aradny veliky jak ten moj v terarku hehe :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ii budem setko aj sat aj sat a isat setko hehe..do_ln si tam "_" a budes vediet co to znamena :grinning:
23. sep 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,vsetci nasavaju a vysavajuu,tak to mate lepsiu zabavu ako tu na koni :grinning:
23. sep 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok