• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
scar, to je skvele, ze si ich tak dlho udrzala. pekne! :dizzy_face: aj peknu vahu maju, fakt.
no a co s tym skomplikovanym porodom? :confused:
24. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlett to je krasaa.... ved krasne priberaju-maminka ma kvalitne mliečko :wink: .. vidno ze su to riadni chlapi :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne ze to vsetko takto super dopadlo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak vam prajem vsetkym hlavne vela zdravička.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj to ti bola storry, ked ich vybrali tak mna este 2,5hodiny davali na sale do kopy, museli privolat prednostu kliniky, chirurga a tak, moja blba choroba narobila v brusku sarapatu a tak som skoro vykrvacala a aby ma zachranili tak museli mi zobrat maternicu... na operacke naliali do mna 1,5l krvi a este dva sacky plazmy a dalsie dva dni mi este po pol litry krvi doplnali.. ale som tu a to je podstatne

este raz dik kocky :wink:
24. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar.. moja. .. no riadne dramaticky pôrod.... :pensive:
je super, ze mate hned 2 detičky na raz.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze uz budete mat iba dvojnasobnu radost z nich :wink: :slight_smile:
24. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie ja si ani neviem predstavit ze by sme nemali dve naraz :slight_smile: uz som si na to tak zvykla
24. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Scar, gratulujem a držím palce ....
24. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ci dobry den, scar gratulujem k deturencom, je mi luto ze ti museli zobrat maternicu...ale je fajn ze sa zotavujes a chlapci sa maju k svetu :dizzy_face:
24. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar ja viem co to je mat dvojičky.. ako som to tu uz spominala mam krsnatka dvojicky.. uz maju 6 rokov, ale ked sa narodili bola som so svagrinou denno denne...vtedy som nemala robotu tak som jej pomahala.. bolo to sice niekedy s nimi namahave - ale da sa to v pohode zvladnut... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej baby vy ste sa tu roztehotneli super, gratulujem a dakujem

anax vies ze to beriem od zaciatku uuuplne v pohode, vsak to ma aj svoje pozitiva uz nikdy ziadna menstruacia, tym padom ani bolesti a vies kolko usetrim na vlozkach :grinning:

nelie ku mne nastastie pride mama tak na tri tyzdne tak pomoc bude
24. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar ved to ano, ale zas budu do teba pchat tabletky, ze? ale tak je jasne ze je fajn ze si tu a ze zijes ako si napisala :wink:
24. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodobne ano, zalezi od vysledkov histologie ci isiel von aj vajecnik alebo nie, vsetko som to mala v brusku pozrastane tak si ani lekari neboli isty ci tam bol alebo nie, vysledky uz mam len lekarka robi az v utorok a ja z tej ich terminologie vela nevycitam ...
24. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlette snad to dobre dopadne :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca inak ako dobre to uz dopadnut nemoze :slight_smile:

inak kocky cerstve tehulky, nemate nahodou niektora zaujem o bezpecnostny pas pre tehotne, je to super hlavne ked soferujete aby ste nemuseli odtahovat bezpecnostny pas od bruska :wink: ....
24. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar ved to je samozrejme dve zdrave stasticka spokojna maminka to je nadovsetko :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne obycajna uzivatelka...idem buchnut sampus, kto si so mnou pripije? :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej anax ja by som si dala ale mliecko nepusti...
si skoncila s adminovanim???
24. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
scar, ten pas sa da dat na akekolvek sedadlo?
24. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka jasne na predne sedadlo ktore kolvek na zadne sa da tiez ale iba to co je ako jedno...
24. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocuj, a co ta tvoja choroba? co to? preco tie komplikacie?
som strasne rada, ze ta dali dokopy, ze krvicka pomohla a ze si tu s nami! a s valibukmi :slight_smile:
chystas sa kojit, kym to len pojde? :slight_smile:
24. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

anax gratulujem a vitam ta medzi nami "obycajnymi" :grinning:

scarr tebe gratulujem k drobcom, zachvilku ich budes mat doma a ako pises, hlavne je ze si tu, s nima a budes si ich uzivat, co tam po maternici :grinning:
24. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
scar, ti pisem do IP

made, doprdele, mne ten link neotvori, lebo mam zablokovany komp na nejake sexualne veci - tak neviem, co je na tej stranke, co zas vadi, ale je to na porazenie!!! a neviem si to odblokovat. :angry:
24. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka ta moja pliaga sposobila vela zrastov a tak... kojit budem kym sa da, vsak materske mliecko je prenich to najlepsie...

nely dik
baby idem sa ja vychystat k detom, zatial sa majte a zajtra doobeda som tu zas :wink:
24. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarr len koj kym mozes, vcera bola daka v modrom z neba a ta kojila este skoro 2rocne dvojicky :grinning:
a jedli len jej mlieko, ze malokedy im davala sunar :grinning:
24. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je pre netehulky a nemaminky
http://static.markiza.sk/a501/image/file/5/0045/dBTGYm4s.jpg

a toto je pre tehulky a maminky
http://nd01.blog.cz/927/117/84414aea42_24854067_o2.jpg

tak na zdravie:slight_smile:)))

scar uz davno to nestiham robit tak som to vzdala uz aj oficialne a jaka lahoda:slight_smile:))

nel keby si vedela ako rada som opat obycajna:slight_smile:)
24. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ked si rada, tak som rada aj ja :grinning:
24. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, gratulujem :dizzy_face:
24. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka vdaka...tak pekny dnik uz musim ficat (dnes sa stiham aj rozlucit :dizzy_face: )
24. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz po porade, anax, blahozelam :wink:

dnes ma ten moj tak nas*al, ze mam este stale tep nad patsto podla mna...
povedzte mi, oni si ozaj s tymi vajcami sedia zarovej aj na tom zbytku mozgu co maju akoze podla nich udajne v hlave (podla mna v rozkroku samozrejme)??????
24. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma to su chlapi, sa divim ze si si este nezvykla :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok