• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
puma - nenapadne si zmenila temu na jedlo :dizzy_face:
25. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pozeram, made - o jedle, ja sa asi stiahnem do inej temy, lebo zase si pojdem otvorit chladnicku a to teraz nemozem :grinning:
25. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som vam aj zabudla napisat ze nam v stredu vecer vypli elektriku, ja som akurat bola v sprche a zrazu tma jak v v r.., najskor sak ok dajako tie mydlinky zmyjem ale potom samozrejme vypol kotol a zacala tiect studena voda :rolling_eyes:
a potom zas stres bo som nevedela otvorit dvere...prepadla ma klaustrofobia ale napokon som sa vyslobodila...

potom sme zapalili sviecku a mali romatiku:slight_smile: ale tak sme si s muzom fajne podebatovali, napokon som skonstatovala zeby mohli aj castejsie vypinat elektriku, aspon by sme nekukali furt telku alebo nesedeli pri pc.. :pensive:

ja mam perny vikend a uz aj dnesne popoludnie, najskor k svagrine a ku krsniatku letim, odniest malemu handricky co mu doniesol moj brat, jeho stryko z anglicka, potom mam dve ci tri hodky strazenie detureniec a potom idem k sesterke aj na noc do zajtra vecera k dvojickam :dizzy_face: a v nedelu budem dospavat a potom daco varit a zehlit a prat a mozno ostane cas a vlada aj na nejaku prechadzku
25. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, ziadne jedlo, som ticho :frowning2:
aj ked, chcela som povodne dat do plena, co budete varit, lebo to je moja piatkova tema vzdy aj v robote...
ale vynimocne tento vikend viem co budem varit... tak som ticho...

ja vam pisem o "kulture", ze treba ist tam, ak mate cestu okolo, buduci tyzden. dufam len, ze bude pekne pocasie...
25. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

kosicanky, nenajde sa nejaka dobra dusa? nepoznate niekoho, kto ma zaujem?
http://www.uvplp.sk/Mamina-Helka.316.0.html
25. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
ja dnes len tak na skok...akurat sa chystam pobalit mna a mangela.. na obed odchadzame do tatier.. ale priznam sa vôbec ale vôbec sa mi nechce... :rolling_eyes:
dneska asi nejak nemam svoj den... :sweat_smile: :pensive:
25. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze moja, shaar, keby som adama nemala, asi by som si aj pre helku isla do tych kosic odtialto, je nadhernaaaaa.... verim, ze sa niekto najde...
25. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, mozno budes mat svoj vecer :grinning:
pumi, mi hovor nieco... ja som planovala ju vziat - ved to je uz fuk, ci mame jednu kocku alebo dve. a ona je fakt zlaticko. ale rastie mi brucho a akurat by som pridala starost MM :frowning2:
je to strasne napisat, ale je mi to luto!
zial, babatko je prednejsie :dizzy_face:
tak aspon pomaham zhanat niekoho, kto by ju mal rad :confounded:

anax, super s tou elektrikou, normalne si ma navnadila - asi najblizsie trosku pomozem nasej elektrike alebo sa dohodnem s otcom, nech vypne :grinning: aby sme mali pekny vecer :grinning:
dnes rano mu zazvonil budik a ja mu hovorim, ze este nevstavaj, ze kludne lez, ja vyvencim psa :grinning: a on spokojny, zavrtal sa do postele, ze si ide este pospat, ale ja uz som nedovolila a nutila som ho rozpravat sa! :grinning: :grinning: :grinning: tak som mu povedala, ze ked sa nevie so mnou rozpravat vecer, bude sa rano :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma - v poho, moze byt aj o jedle, ale bolo to take mile, ako si aj to zelo spomenula :grinning:

no ja som zajtra sama doma a asi budem s knihou v posteli a v nedelu ideme na navstevu, takze taky obyckovsky vikend a vecer idem varit leco, aby som mala aj zajtra na obed :grinning:
25. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ja uz vidim, ako by ju adam nalozil... zase ma ruju a nechce zrat, len znuchava vonku a skace aj na zeny, co maju maliarov... uz sa neviem dockat tych par dni, ked pridu vymalovat mne :grinning:
budem ho mat nainstalovaneho stale niekde pri zadku...

ten moj dnes sam od seba vstal a siel s adamom von, prvykrat! on nie je psickar, tvrdi o sebe, ze je chovatel amater... aj mi bolo podozrive, ze su uz nejak dlho prec, reku, ci mu krpec nezdrhol... ale dosli obaja v poriadku a bolo nutne mi referovat s ktorym psom sa vonku skamosili...

shaar, vam staci v tom malom bytiku jeden haf + tvoje brucho si myslim :wink:
ako vyzera ten predaj???
25. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no ved dufam, ze sa mi nalada vylepsi.... :sweat_smile:
ked vidim draheho ako sa tesi jak male decko tak aspon kôli nemu sa nejak premôzem.... :sweat_smile:
25. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, ona je sterilizovana, takze ziadni maliari :grinning:
predaj stoji na mrtvom bode :frowning2: skoda.
25. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, preco sa ti nechce?
mali ste to uz dlhsie naplanovane?
my budeme necakane cez vikend stahovat chlapove veci...
toto sa mi ozaj ze nechce, kedze stahujem uz tri tyzdne do KELA...

shaar, to je jedno, aj ked je sterilizovana, ma susku a to adama strasne bere :wink:
25. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
puma, tento vikend su v BA akcie v Ruzinove
bude tam aj desmod a nejake skupiny
mozno posledne pekne dni-vikend... babieho leta
25. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, hladala som aj to, kde to bude?
aj ked, asi tazko sa k tomu dostaneme, ale mozno ak motyka vystreli...
25. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma to ideme cerpat vyhru... :sweat_smile: vikendovy pobyt vo 4-hviezdickovom hoteli vo vysokych tatrach...
ale uz od pondelka nejak nemam chut tam ist.. vôbec.. a nechce sa mi nas balit.. mangel sa spakoval niekam prec a vsetko zas ostalo na mne... :angry:

a nastval ma moj graf BT.. ale s tym vas tu nechcem zatazovat... :sweat_smile:
25. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:
dufala som, ze to bude na strkovci, kusok odtial byvame, mozno sa na vecer prejdeme, dakujem za tip!
pipussa, ty si tiez z bratislavy?
25. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, som z Ba, byvame na Trnavke
25. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na bajkalskej :wink:
na trnavke byva dost vela mojich znamych... v tych novych byvate?
25. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tam :slight_smile:
25. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, ved aaspon mate moznost plodit dnes na hoteli... hm? :wink:
25. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar.. no len ked neni co oplodnovat... :grinning:
ale tak jasne ze si to hadam uzijeme.... ved ako som uz spominala "pracovňa" je tam super.. - postel s baldachynom.. :sunglasses:
25. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, ako to, ze nie je co? vidim klesnutu teplotu, hlien... co ked je ovu dnes??
25. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, prestan, dobre vies, ze motyka striela barskedy :wink:
pekne si to uzite... aj ked, mna by asi do postele s baldachynom nikto nedostal, nie je to moja salka kavy :slight_smile:

pipussa, ako dlho tam byvate?
dufam, ze sa neMpozname :wink:
osobnostne myslim... :grinning:
25. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar myslis???? :sweat_smile:

ja uz si myslim, ze je to anovulak.. ved take hory-doly som este nikdy nemala... :sweat_smile:
rano mi to totalne pokazilo den... cakala som minimalne 36,8 uz... :sweat_smile:
shaar no treba daj dajaky uplatok elektrikarom a nech zariadia:slight_smile:)))

my inak aj v aute, cestou do roboty ked sme obaja dobre vyspati vieme dost veci poriesit, co som rada...

nell, to je take superne ako si napisala, ze pracovna :grinning: :grinning:
boze baby, ja sa v tych vasich anovulakoch neorientujem...
ale dobre ze sa podporujete a viem, kam sa mam obratit ked budem nieco potrebovat... :wink:

my sme cestou do roboty vacsinou ticho... alebo meliem len ja. moj je ticho, ani si nepipne, kedze je chlap, ma zakazane robit viac ako jednu vec zaroven. a kedze soferuje, rozpravat nemoze, smrdi to pruserom :grinning:
25. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ja som nikdy v posteli s baldachynom nebola :grinning: :grinning: :grinning:
som zvedava co to bude za pocit.. ale sak zadara - co nevyskusam??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, hned si mala napisat, ze zadara :wink:
nech aj creva roztrha (aj baldachyn, nie? :wink: )
25. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok