• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax aj ja som bola total grogy dnes
uz od rana

vavenka ahoj, aj ty 8.10?
27. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej leni ty mas na to aj celkom fajn dovod, na mna skor asik lezie nejaka sprosta nadcha alebo co to bude, ale snad sa tomu telo ubrani...

ale uz sa nejdem tolko stazovat, idem vas radsej dozadu precitat ci sa daco nove dozviem..
27. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak ja som nachladena uz asi tak tyzden a nie sa toho zbavit

a unavena aj z hrabania listia, a behania s malym, po schodoch som dnes presla asi milion krat
27. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak shaar na to hrdlo mi pomohol obycajny bromexin:slight_smile:
27. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, hlavne ze nieco pomohlo! :slight_smile:
27. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ty si v 9tt, a do 8.10 to je uz 11tt, ze? ty by si uz mala vidiet aj celkom zaujimave video ci nie?

mne slubil dutinku aspon, tak uvidime :grinning:
27. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru shaar aspon daco:slight_smile:))

ale ked neboli hrdlo tak boli jazyk, bo sa mi odlepil drotik co mi este drzi zuby pokope ako som nosila strojcek a mam ho cely dopichany...ale okaaa uz sa nestazujem :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny no ako sa mavate? ja este zatial dobre uvidime ako to bude o 3 dni :sweat_smile: tu je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
27. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ešte netestuješ? Už by si mohla :slight_smile:
27. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru dzou, to chce testik :wink:
anax, ty nosis strojcek, ci co?
leni, 9tt mi zacal dnes (cize som 8tt+0) a 8.10. budem 10tt (9tt+4)
27. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie chcem este cakat...ono sa to moze kludne zmenit :pensive:
27. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nosila som, uz mam len podlepene zuby drotom aby sa neposuvali, strojcek nenosim uz vyse roka...
27. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim bojim nechcem vidiet len / :pensive:
27. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou chápem
27. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou este vydrz:slight_smile:)) este je podla mna skoro na testovanie :wink:
27. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja až o trinásť dní :grinning: keď bude dôvod :pensive: :dizzy_face:
27. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax chcem no ta bt mi ktomu pomaha aby som vydrzala :wink:
27. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,natieras sa proti striam?
27. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi dobrá téma :slight_smile: to by ma zaujímalo, či tie krémy na strie naozaj pomáhajú... ja som si asi pred dvoma týždňami kúpila tú kyselinu listovú a pri nej bol zadarmo krém proti striám.... znamenie? :sweat_smile:
27. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,urcite znamenie, ja verim na znamenia :slight_smile:
tak ci funguju na to je este skoro vyjadrit sa :grinning: ja som to zatial podcenovala,ale uz musim preistotu :sweat_smile:
ja neverim,ze je to geneticky danee,vela bab sa tym utesuju,ale ja si myslim,ze podcenili kremovanie..mam viacej zname,co sa natierali a strie nemaju,pricom ich mami maju..samozrejme,ze sa mamky nenatierali,ako aj moja,ktora ma milion strii..ja si nevim predstavit,ze by sa mi tolko spravilo,aj ked to uplne nezastavi prasknutie,myslim si,ze aspon sa tym obmedzi pocet..napriklad namiesto 50 sa spravia 3 kusy :slight_smile:
27. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, flam, mozno hej :dizzy_face:
natieram sa ked ma napadne, asi tak kazdy druhy den, mam olejcek a asi tri druhy telovych mliecok, ale nic speci proti striam :unamused: natieram si hrudnik a brucho a boky. a vy?
a este hrianku maslom. :grinning:
27. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka takze klasicke mliecko staci ano?

mne svagrinka povedala ze je dobre od zaciatku ze ta koza je pruznejsia

btw viete niekto kde sa da rodit do vody?? dakujem
27. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kupila elastiQ - kokso som bola v lekarni a ma zabili ceny pre telove kremy proti striam pre obdobie tehotenstva - cifry ze 30 az 40 eur, tak som normalne dosla za lekarnickou ze ci nemaju krem proti striam v tehotenstve ale za normalnu cenu, nie 1000 korun, tak mi dala tento, stal tusim 11,- eur....
Ale nevonia mi dvakrat....
J asi myslim osbone ze tak 60% genetika a 40% starostlivost...
A co mam vykukane tu na konovi - tak vacsinou poriadne popraskali tym babam, ktorym vybehlo brusko neskor a v kratkom casovom intervale - ze v 5 tom mesiaci este pomaly jak laty boli a o 2 mesiace uz nosili korytnaci pancier pred sebou.....
27. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, mam dilemu... Mame v robote zaciatkom oktorbra po praci stretko, ideme si sadnut, niekde do podniku a oslavit meniny, narodky a tak, vsetko len kolegyne a sefka...
Akoze deci vinka by som si mohla dat , podla mna, ale segra ma strasi ( je lekarka ) ze nech sa vyhybam zafajcenym priestorom... Viem, ze sa to neodporuca, ale co mam robit... v robote to este nechcem povedat... sakris..... Mam tam ist ? sefka aj kolegyna fajcia, takze urcite sa bude fajcit...... Co mam robit :slight_smile:
27. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka svagrina pouzivala obycajnu indulonu,a ma take super brucho ze dovi a dopo :grinning:
27. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslite, ze treba speci pripravok, alebo staci obycajny krem? no to by som rada vedela.
pipussa, asi by som to nechala tak a rozhodla sa v den zurky. ja raz za tyzden idem aj do zafajceneho priestoru, ved nech si fazula zvyka, ze nebude zit v alpach :grinning:

ze koza je pruznejsia :grinning: meee meeee :grinning: :grinning: :grinning:
a o porody som sa este nazujimala :slight_smile:
27. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc no ved hej, su zeny ktore sa nenatierali vobec a maju brucha jak 15rocne a su zeny ktore sa dzabali drahymi speci vecami a su vypraskane jak kora stromov....
Ale zas tehotna budem raz, mozno dvakrat v zivote na par mesiacovb, tak asi spravim vsetko preto aby sa potom moj muz nemusel cely zivot pozerat na zvraskavene brucho.... A zial aj vsetci vyrobcovia si to uvedomuju a preto su tie ceny take ake su......
27. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipu myslim ze ten jeden vecer zvladnes nebude to take strane len im povedz aby ten dym nefukali na teba ze ti to vadi a je to
27. sep 2009 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau nat, jaky bol vikend?
27. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nemyslim,ze je to genetikou,ako som pisala,netreba podcenovat kremovanie..shaarka a ja sa zatial natierame raz za dva dni a to je velmi malo..najmenej by sa trebalo,,aspon,, dva krat denne a to formou masaze..
podla mna nestacia ani obycajne kremy,mozno indulona zabrala,lebo je mastna,podla mna ide oto aby bola koza premastena a mala vlhkost..zevraj pomaha aj detsky olej :slight_smile: ale treba ho vmasirovat na mokru pokozku po sprchovani :wink:
a podla mna zalezi aj na tom ako rychlo rastie brusko..ako vavi pisala

aj ja si natieram kozy a brusko a boky,ale pocula som,ze treba aj boky brucha az k chrbtu :wink:
27. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok