• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj :slight_smile:
no celkom dobre bola u mna kamoska tak sme vegetili a v cr mame zajtra sviatok tak sa tesim a pojdem navstivit kamosku co ma tyzdnoveho chlapceka doma:slight_smile: a co ty ako sa mas?a co mimis rastie a ma sa fajn??
27. sep 2009 o 22:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze,kedze ste tak nepekne zdrhli,prajem vam dobru noc :grinning:

a rannu smenu prosim,aby rozpravali aj o niecom inom ako je varenie a upratovacky :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si ma prekvapkala ze si este bola tu :fearful: :fearful: :slight_smile: hej,si ich mala v albume,ze sa ti pacia pre tehulky :wink:
tak ja idem hajat aj ked sa mi nekce,dobruu :sunglasses:
28. sep 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak idem aj ja, ked uz aj ty :grinning:
a nenasla som ich :frowning2:
28. sep 2009 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka asi si nepamatas pred par mesiacmi som pisala par riadkov :fearful: ale potom som sa odmlcala nebol akosi cas sediet na koni..ale ako vidim veci sa tu pohli velmi dopredu tak ti teda gratulujem k tvojmu buduceme babetku velmi ti to prajem a nech ste dzravucky a krasnucky :wink:
mna teraz caka folikulometria teda zatial lento mesiac dostala som lieky na dozrievanie vajicok neviem ako sa volaju dost krkolomny nazov to ma. naposledy som mala mrchu 13 juna a od vtedy nic na stitnej zlaze som mala vsetko v poriadku aj lekar krutil hlavou ze teraz nevie co mi je akurat mi vsade hovoria skchudnite tak ale no snazim sa ale daako to nejde.n proste teraz mi pichli vyvolavacku a na piaty den mam zacat brat tie lieky kedze moje vajicka nie a nie dozrievat a potom kazdy druhy den na ultrazvuk som zvedava ako sa to bude dalej vyvyjat. :unamused:
28. sep 2009 o 05:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by ma zaujimala jedna vec strasne som nad tym rozmyslala ze ked nam nedozrievaju vajicka a teda nemynaju sa s nasich vajecnikov budeme mat mi niekedy menopauzu???? :grinning:
28. sep 2009 o 05:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
p.s. nevsimat si moju gramatiku davno som si neprecvicovala pravopis :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 05:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co sa deje? spite???
28. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já tu jsem
28. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj betka... :wink:
aspon niekto tu ma urovena asi tiez maka ako ja...
28. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si v práci???
28. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ty nie?
28. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, já kdybych byla v práci tak nejsem na netu... dělám jako dělnice... takže si užívám volna bez stresu
28. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: cele rano kycham :unamused:
a mala som kraaasny sexualny sen! zial nedosnivany, lebo jella zacala stekat :angry: :angry: :angry: :angry:
:grinning:

kocky, aky bol vikend?

inak to ceske slovo - dělnice - tak pod nim si predstavujem iba vcely robotnice v uli :grinning: :slight_smile:
alz, pozeram, ze si z boleslavy, robis vo vyrobe skodovky?
28. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, chapem. ja som v praci, mam sem tam cas na kona...
aj ked, makam ako sa len da

shaar, serus, ten sen ti nebol dopriaty, ta vasa jella ti ho zavidela, tak ta potrebovala prebrat, ze?

vikend taky, ze som zase len nasrata na chlapa. takze nic nove :grinning:
28. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne dělám v menší firmě ale pro škodovku
28. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: vsetkym :slight_smile:
28. sep 2009 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
28. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:
aky bol vikend?
28. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobota - oddych a nedela - navsteva, takze parada :grinning:
28. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, kedy budem moct ja take nieco napisat???
zavidim, v dobrom, lebo viem, ze si si zasluzila...
28. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma a ty si co si robila cez vikend?
28. sep 2009 o 10:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma - uz ste dostahovani?
28. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak toto, ze sme stahovali. necakane.
a nemam sa kde pohnut v byte. mam z toho nervy ako svina.
lebo chclap si musel VSETKO stahovat.
aj ked si este viac ako mesiac plati iny byt...
takze nemame skrine, police, zijeme v krabiciach, ale jeho golfove palice uz maju cestne miesto spolu s raketami na tenis a hokejkami na hokejbal a florbal.
raz ho s tym vsetkym nacinim utlciem v noci :grinning:
28. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to trochu poznam, my sme mali na zaciatku jednu skrinku a veci tam boli poprehadzovane kade-tade a svokra mojmu muzovi vzdy zvykla nieco pribalit, ze si to ma zobrat a veci sa hromadili a hromadili, hlavne, ze ona mala poloprazdne skrine a my sme nevedeli nic najst :angry:
28. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom by ti ale moooc chybal :slight_smile:
28. sep 2009 o 10:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem... ci by mi chybal. sme spolu tak casto, ze som ani nemala moznost zistit, ci by mi chybal keby ho raz nebolo... hlavne vcera, ked si sadol spokojny na sedacku s notebookom na nohach a zahlasil: "taky som stastny, ze som uz tu" som mu odpovedala: "esteze sa mame kde pohnut" som rpi nom vecer asi 10 cig buchla... aby som to predychala vsetko....
povedzte mi, vsetci su rovnaki???
28. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vsetci ved staci len pocuvat svoje kamosky co vravia pohadali sme pre to ........a ty zistis ze aj vy alebo ze ta hneva nieco co robi stale aj ked mu to povies a opakujes sa stale dokola nic sa nezmeni
28. sep 2009 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked sa mozem pridat, tak moj drahy, jak sa nastahoval ku mne, prevratil mi moj jednoizbak uzasny hore nohami, tolko mal veci a nabytku.
no a ked sme dostahovali a povedali si, ze ok, moze byt, rozrevala som sa. koniec slobode, uz nemam miesto, nemam moznost na tie iste zvyky, na moju kavicku, komp mam inde, do skrine sa poriadne neviem dostat...
a plakala som a plakala... a zaspala.
a ked som sa zobudila, uz som len citila, ze sa nam bude super byvat :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok