• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
flam, jak pekne svietis :slight_smile:
ja superstar mozem, je to adrenalin :grinning:
28. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam tu xfactor to je daco podobne a zboznujem to :dizzy_face: tiez uz zacalo nove
28. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda sms neposielam (zasadne iba jednu jedinu), ale je to fakt super :grinning:
pipi, sa vyser na panelak :grinning:
flam super foto :wink: :sunglasses: :sunglasses:

aj my sa chystame na superstar... :grinning: :grinning: :grinning:
nahodou vcera boli fakt niektori super... normalne som nechapala ako tak mozu spievat.. a hlavne tie baby :sunglasses:
milujem fialovu farbu,uz som nakazila mm,kupil na dovolenke fialovy pur,lebo taky na SR nieje :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak stvu ma, ze to tak debilne ukazuju... keby aspon trochu z kazdeho paru tam vcera ukazali.. cakala som jak kura na sopel a oni ich ukazali strasne malo... :angry:

moj drahy sa strasne rozculuje na adele.. podla neho nam robi v cechach hanbu, lebo vypada - teraz ho citujem - "jak hajzel" :grinning: :grinning:

ale ja ju celkom mozem.. len mne chyba Pycko :cry:
28. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ja fialovu prudko mozem... :wink:
a aj moje kolegyne .. minule naša firemna porada vyzerala ako zraz "krav Milka" :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialova je teraz velmi mooodna farba :wink:
28. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne chyba pyco :wink: adelu mam rada,ma fakt talent,ale ja sa za nu hanbim,lebo sa tam oblieka jak moja babka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a tiez sa mi nepaci ako to pustaju,zbytocne vela kecaju adela a ten hen ten,a malo je spevu :angry:
28. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi presne na toto nadavame aj my.. inak vcera ju dohabali statocne.. tie napufane nohavice typu - bombarďaky nemali chyby :grinning: :grinning: :grinning:
a nemali by jej vycesavat vlasy do copu lebo to len zvyrazni ten jej nostek.. :sweat_smile: :sweat_smile:

s pycom boli ale viacej zohrati.. tento je taky "tazky frajer" moc...ale ratalo sa mi ako zapotil este na castingoch adele ze bola na dvoch plastikach - na zvacseni nosa a zmenseni prs.. :grinning: :grinning: a ona bola super pohotova ze nemoze za to, ze ma prsia od chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je moderna ale navyse som sa v nej nasla :dizzy_face: farby sa menia,ale mam pocit,ze som si nasla zivotnu farbu :dizzy_face:
ked budem babka a budem sediva,urcite si vlasy budem farbit na fialovo :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to budes inak ultra moderna babka s fialovym páčom na hlave :grinning: :grinning:
moja teta si farbi na modro uz dlhe roky...tak preco nie fialova :sunglasses:

a ja milujem aj fialove tiene na oci... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,ten cech zapoti sem tam dobre halusky,ale niesu este zohratii..mam pocit ze sa adela nevie pri nom odprezentovat taka aka vskutocnosti je :wink:
ale to vcerajsie,,dohabanie,,ma poznacilo :grinning: mam strach co bude dnes :sweat_smile: lebo vcera som sa snazila pozerat iba na pol televizora :grinning:

a falove tiene su uzasneee,najviac ich pouzivam,ved skoro secko mam fialovee :grinning:

a uz to zacina :dizzy_face:
28. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak si mohla dat bagandze k takej lesklej mikinke ci co to je :astonished:
28. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci k svetru
28. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ten mulat ma fialovy svetrik :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: peknee k tmavej pleti
28. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adelu mam velmi rada, ale ten dilino je tam pri nej zbytocny, spolu s pycom boli taka dvojica jak oci! :grinning:
a fakt skoda, ze zo spevu tak malo ukazuju... :unamused:
28. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pussykiller :grinning:
28. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
neda mi to sem nehodit, aj tak zachvilku budete premyslat nad menami, ale nasla som na nete ze kalendar mien, toto su pre chlapcov, ale ide o to, ze si vsimnite mena pod pismenom S :grinning:

http://www.najmama.sk/kalendar-mien/abeceda/chlapec/
28. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, skoda ze tam nie je povod, lebo ako meno sa mi velmi paci, len na povode mi zalezi celkom dost.
prace. ci sviatok? :grinning:
28. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sviatok prace, bude mat dva mena :grinning:
28. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sviatok je podla mna meno ved bolo pod ,,s,, a prace je asi priezvisko ..alebo je prace povod mena sviatok :grinning:
28. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale sviatok je pekne meno. sviatik, sviatko, sviatok, pod k mamicke :grinning: skoro jak piatok. a skriatok. :grinning:
28. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, co robite?
28. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ja jem slnecnice a zachvilku si dam kakauko a okolo pol dvanastej si dam jablko a potom sa najem a potom vypijem magnesium z ktoreho mi je na grc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............. :grinning:
28. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si dala do albumu kociar,ktory sa mi strasne paci,som ho videla na zivo a v skutocnosti je este krajsi :dizzy_face:
28. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,spiiiiiis? :sweat_smile:
28. sep 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco je dobry tehotensky pas?
28. sep 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.... :slight_smile:
29. sep 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok