• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar, lacne to nie je, ale keby som si mala prepocitat vstavane tie tri veci tak to vyjde o kusok viac, ako takto ked to mas v jednej bedni...
mna to vyslo cca 1200 EUR...
Urcite sa umyvacka a sporak daju kupit aj lacnejsie, ale mne v prvom rade islo o usporu miesta, mam mini kuchynu a umyvacku by som si nemohla dovolit a velmi som po nej tuzila. toto je taky celkom fajn kompromis pre mna. Dalsia vec je aj vyrobca, toto je pre nas relativne neznama znacka, ale nikto iny to nerobi a maju dobre referencie. Ja som zatial spokojna. Uvidime, ze dokedy :wink:
29. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma vypada to super.. fakt dobry napad ako usetrit miesto :wink:
ja sa uz tiez velmi tesim ked sa prestahujeme na nasu umyvacku... :slight_smile: :slight_smile:
my sme tiez kupili umyvacku od nam neznameho vyrobcu.. ale chceli sme zabudovanu a boli nenormalne drahe tie umyvacky.. tak sme to riskli... :grinning:
29. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cize ked kupis tento multi pristroj prudko inteligentny, tak zaplatis menej, ako ked kupis pristroje osobitne. tak? o to mi ide.

no a nellie, 50m2 obyvacka? :grinning: :grinning: :grinning:
nas jednoizbak ma 47m2 :grinning: :grinning: :grinning: uuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
29. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, urcite by si tie veci oddelene kupila aj lacnejsie, ale obavam sa, ze v ovela nizsej triede... moj nazor... a nejake lowendove znacky... ale kazdeho vec :wink:

nellienu obyvacku som prestala komentovat, ked napisala, ze je dlha 10 mestrov! :grinning:
nas dvojizbak ma 49 metrov... pardon!
29. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata, ako sa mame?
29. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni, teraz si vstala?
29. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ved ja si tiez musim zvykat na take mega izby... :grinning: :grinning:
cely nas 4 izbovy byt ma cca 140 m2 :grinning: :grinning: ( pre istotu som volala drahemu nech vam sem netrieskam hovadiny... :sweat_smile: )
teraz byvame tiez iba v mini bytiku.. takto bude iny nezvyk.. hlavne tu haciendu upratovat potom :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :wink: :slight_smile:

baby ja som si tu v kancli musela normalne zapnut vyhrievač.. akaaaa kosa... :confounded:
29. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, uz teraz ti nezavidim... akoze, fajn, ze mate k dispozicii taky priestor, ale presne ako pises, udrziavat to... dakujem pekne. mne by stacil pokojne 100 mestrovy 4 izbak a uz aj to sa mi zda, ze dakujem pekne :wink:
29. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak, RD je RD, no co uz narobis :grinning:
29. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som zila 10 rokov v 176m2 byte :grinning: :grinning: :grinning: sme sa prestahovali z panelaka, a potom som isla dobrovolne do jednoizboveho :grinning: ale sama! :grinning:
29. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo??? ale v RD dufam, tych 176 m2...
ja som tiez v RD vyrastala, mal cca 120 metrov, ale stacilo...
uz nikdy viac v zivote schody... nescem to...
29. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma nieeeee,skoro celu noc som nespala,ale az teraz som zapla pc lebo musi zmluvu nachystat

nellie ahojky,ako mame?
29. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja celkom fajn.. :wink: ty sa pochval - tehulka :wink: :sunglasses:

no my zatial ideme zariadit iba 1/2 bytu... tie 2 izby co budu detske ostanu zatial iba na bielo vymalovane s položenou plavackou ale bez nabytku.. tak tam budem len umyvat podlahy :grinning:
a my sme toto v dvojdome ze vlastne byvame iba hore na poschodi takze ziadne schody... :sunglasses:
29. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, preco si nespala? nedalo sa?

nellie, chapem, to si myslim uz pisala...
29. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma - pri koho hviezde to kvocis na tvojej foto??? to sa uz chcem dlhsie opytat.. a neviem ci si to uz pisala, alebo nie :sweat_smile:
29. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
nellie - pri elvisovej, ALE... nie je to v L.A. ale v Palm Springs...
aj ked, aj v LA som bola, ale nenadchlo ma to tam zrovna...
29. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, nie, v byte, dokonca v centre, ved teraz ho nasi predavaju, aj ja ten jednoizbak, a za peniazky chceme kupit 2 trojizbaky normalnejsich rozmerov :grinning:
leni, preco si nespala?
29. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a elvis, vecne zivy, ta fotil, co? :grinning:
puma vaaaaaau.. tak toto ti zavidim... aj ja by som chcela ist do LA ked budem velkaaaa :grinning: :grinning:
nellie, uprimne, nic take uzasne tam nie je...
radsej si zajdi do FRISCA - NAJUZASNEJSIEHO MESTA NA ZEMEGULI (podla mna aspon)
este sa tam aspon raz musim vratit.. ked budem velka :wink:
29. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, no pekne, odpadnem, ze 176 m2 v centre a ze BYT...
ale chapem, tu su dokonca na sidliskach 7izbove byty obdobnych rozmerov. to si komuniticki funkcionari take moderne stavby pre viac generacii poriadili...
29. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumicka aj shaarka nejako som sa nevedela ulozit,bolelo ma brucho tak som bola nervozna a nemohla spat, neviem, nebol spln?

nellie zatial do pohody, nemozem sa stazovat, drahy je velmi pozorny, dokonca mi uz zacal natierat brucho kazdy vecer.
29. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, vidis, a mala si strach, ze to nevezme dobre, ze sa nejak zmenil jeho nazor...
29. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc zlaty je :wink: len nech sa pekne o vas stara... :slight_smile: :slight_smile:

Puma asi idem googlit to Frisco :sunglasses: :sunglasses: lebo - priznam sa ze nikdy som o nom nepocula.. :sweat_smile:

a este daco... dnes trocha suchsi.. ale mna celkom pobavil.. :grinning: :grinning: :grinning:

Chlapík drhne mydlom rifle:
"Nikomu sa nedá veriť, nikomu, dokonca ani sebe..."
Ďalej drhne rifle:
"A to som si chcel iba prdnúť!"
29. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma uz sa s tym zmieril, to len prvy den bol taky vselijaky
horsie to bude s mojou mamou zo starej skoly, to bude tvrdsi oriesok

nellie stara sa,stara, nic mi nedovoli
29. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie - FRISCO = SAN FRANCISCO
chapes???
golden gate
alcatraz
monk
a pod...

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

leni, tvoja mamina to este nevie?
29. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma no prve ma napadlo ze myslis san francisco ale podrz sa v texase existuje aj Frisco :grinning: :grinning: :grinning:
tak som bola z teba zmetena... :grinning: :grinning: :grinning:

(dneska tu fakt vypadam ako nejaka tupana.. :sweat_smile: asi uz idem radsej pracovat.. :sweat_smile: )
29. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma nie nevie, nechcem to riesit cez telefon, pride do ba bud v stredu alebo stvrtok a potom jej to povieme, teda ja otcovi to bude veselo
29. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, tie skratky :grinning:
NYC is the best! :dizzy_face:

leni, tak to ti teda zavidim - aj moj sa stara, ale ltak zas nemozem od neho chciet vsetko :grinning:

pumi, no hej, bytisko to je. 4 obrovske izby, hala, 2x wc, dielna, spajza, a kupelna jak moja stara detska :grinning:
29. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok