• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
autor
nat :grinning: :grinning:
dzou, tak hej, na srandy je notas ok, ale na robotu sa neda (grafika) :unamused:
30. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj no my to mame len taaak ja na tom nic xra nerobim...
30. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja vam neviem ja si to furt neviem predstavit ze sa budem cely den starat o decko :astonished:
30. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ma boli oci ze dovi dopo, a moje okuliare mam uz druhy tyzden v reklamacke...tieto sosovky na pc neni su bohvieco :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anax, to ti verim, sosky na pc ani ja nemusim, nevidim dobre do blizka :frowning2: ani citat s nimi neviem.
a s tym staranim sa o decko... tak ma nezabite, ale ani ja si to nejako este neviem predstavit... ani brucho, ani porod, ani nic :confounded: ale pracujem na tom :grinning: :grinning: :grinning:

no co jeee, pozerate panelak? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no shaari podla mna kazda jedna co je prvotehula je na to ako ty :wink: ze si to nevie predstavit...
30. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar panelak kukam ale len ako kulisu, skor konecne po dlhej dobe okupujem icq bo sak ja si uz ani nespominam kedy som bola naposledy o takomto case na pc:slight_smile:)))

shaar a este, no skor by som si vedela predstavit nosit to brucho sak dajake uz aj nejaky ten piatok nosim:slight_smile:) ale tu24/7 starostlivost..joooj sebec som..zabite maa :astonished:
30. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hahaaaaaaaaaaaaalooooooooooooo
dzou mam priznak, som na doooolezitu vec zabudla
narastli mi cicky, neee zeby neboli uz teraz velke,ale este opat narastli :grinning: uz mi je mala podprda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mne cicky nenarastli :unamused:
30. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne narastli :grinning: ale ked som od vianoc pribrala 10kg :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka ja ti rada darujem vybav kedy a kde a ja len pridem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni tak si ten priznak zaznac:slight_smile:))
30. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dajte niekto nejaku fajnu temu na ktoru sa bude dat diskutovat ja som dneska uplne vysumena...ale kce sa mi pisat
30. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hehe, leni, dakujem, neprosim :grinning: mna len mrzi, ze to nemam ako priznak, ale inak som celkom rada, ja mam take akurat, podprdu nosim len kvoli tehu, inak som bola hore bez :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj anax jak sa mas co nove teba som tu uz dlho nevidela alebo skor som s tebou dlho nepisala
30. sep 2009 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar to ako naostro si chodila aj medzi ludi ci len doma? bo doma chodim aj ja bez ale inak ee, mo ja mam az c :sweat_smile:
30. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nat to preto ze tu malo chodis vies? bo ja som tu temer obden alebo tak nejako...len pisem malinko bo v robote len cez obed alebo potom ked uz nie je robota pred koncom co to stihnem popisat...a inak nic nove, furt sa tu chodim stazovat ze som unavena aze je mi blbo a tak..ale inak ako to len ze sa potrebujem vystazovat a potom je mi uz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky piste dnes prelomime zaracne magicke cislo 20000 :dizzy_face:
30. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja doma hore bez ale medzi ludi by som si nikdy nedovolila a to mam len b ale ja by som sa hanbila :sweat_smile:
30. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ked ja sa niekedy ani neviem zapojit do temy alebo sa mi ani nechce len citam :slight_smile:
no anax tak ty si veris :slight_smile: a preco tu je zle??
30. sep 2009 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ved nie nat tu je dobre, preto sa chodim postazovat sem:slight_smile:)) bo potom sa stazujem uz len muzovi :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj ake je to podarene v tom panelaku ako pan emil bol minuly rok v pezinku na vinobrani :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este styri prispevky a idem na 13000 prispevok :grinning:
30. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute:slight_smile: ja sa sice nehanbim, ale keby mi kazdy cumel na tricko tak by mii to liezlo na nervy :grinning: a hlavne muzi :wink: ale doma zasadne "bez", nemam velmi rada podprdy. ale ja mam len B, tak som v pohode.
30. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax ako myslis ze zaznac?naco? :sweat_smile:

shaar tak skoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dzou tak uz teraz byt len tehu a budes mat vyhovorku :grinning:
30. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni no sak prve veci sa vzdy znacia ako pamatne:slight_smile:))) ale inak to mal byt vtip :grinning:

teraz by mala prist nell s tou jej kolegynou co nosi hackovane topiky... :grinning:
30. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax este 44 prispevkov moja :wink:
30. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a som tu... :grinning:
liga majstrov zacala :sunglasses: a mna nastvali, lebo mala ist Klinika Grace a ti zmrdi dali Housa namiesto toho... :rolling_eyes:

lauri aj ja doma chodim zasadne "jak podojena" bez podprdy :grinning: :grinning: to je najlepsie co moze byt.. a tiez som len chabe B :sweat_smile: a tesim sa ze ak raz budem tehu tak konecne trochu zpamelatiem :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale leeeeeeeni to je zas cooo to je strasneee kedy budem vediet ratat?? :astonished: :grinning:
co s mojou kolegynou uz sme tuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:

heslo cice "bradavky von" :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok