• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax,no mam :slight_smile:
tak ti prajem dobru nocku a mysli len na same pekne veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
30. sep 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta zatial ze ako odstranit čkanie drobca, popočuvala som zase reklamu na tu podlozku proti syndromu nahleho umrtia, teraz zase o zapale mocovych ciest dievčatiek hihi
pipi a čo by si radsej? kocku či chalana?
30. sep 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax bru nocku
30. sep 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kutiku duse dievcatko,manzel chalana :slight_smile: ale naozaj mi je to jedno,je to pre mna neskutocne,ze sa vobec podarilo splodit dietatko :sweat_smile:
ty si co viac kcela?
30. sep 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim,ze to bude chlapcek :wink:
30. sep 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,tak se asi zblázním,můžu k Vám?
30. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska co sa ty stalo ked sa ides zblaznit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini uz ste doskladali co trebAlo?

venyska,mozes sa k nam pridat,len zblaznit by si sa tu nemala :slight_smile:
napis nieco o sebe
30. sep 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska ahoj, jasne ze mozes hihi a z čoho sa ides zblaznit? Nedari sa ?
pipi ja som to tiez tusila od začiatku a to mi kazdy hovoril ze bude dievka, a pritom ze mam velke brucho, opeknela som ... a ked sme zistili ze to bude chlapec ta boli všetci mudri ze oni to vedeli hahahha
30. sep 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiini,A chcela si chlapceka?
30. sep 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi vzdy som chcela prve dievčatko, ale kedze v rodine sami chalani tak akosi v kutiku som mozno aj chcela chlapca a ked mi dokyna zahlasila ze je to chlapec, bola som aj rada a povedala so ze som to vedela
30. sep 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji.Bude mi 26.Mám 4 letou dcerku.Snažíme se 4 měsíce a pořád nic.Do toho jsem měla potíže s kvasinkami,takový tvarohovitý výtok-nechutně popíšu-až takový kus ze mě vypadl po sexu.Zaplať bůh,tento měsíc už vyhubeno
30. sep 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pořád si říkám,že manžel je určitě ok,a bylo to tím výtokem.Přeci ty spermie nemohou dle mého názoru takovými kouskami projít :unamused:
30. sep 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska no ked uz mate jedno, určite sa vam podari aj druhe, len to nechaj tak a neupinaj sa na to velmi. A v pase mas ze ma mala 3 ročky, či uz taha na 4? Ja mam 27 a v brusku nase prve a tiez sa nedarilo a zadarilo ked som najmenej čakala a v auguste tu otehotneli take baby ako pipi, vaven, shaarka čo boli fakt skoro beznadejne priapdy a vidis, motyka vystrelila
30. sep 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam tiez dost problemy, stale nejaky zapal a tak, hoci vytoky som nemala hrudkovite, ale dost svrbelo a stipalo
30. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dceři bude za 3 týdny 4 roky.mě výtok nepálil ani nesvědil.Dceru nemám s manželem
30. sep 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska a co mam povedat ja ja mam 31 a snazim sa o baba uz 8 rokov a stale este dufam neboj
30. sep 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska,aj ja som bola smutna poo 4 mesiacoch ,po 4 rokoch som sa uz len smiala a neverila som,ze sa mi to moze niekedy podarit,po piatich rokoch som znova zacala verit aj ked mame diagnozu ze nulova sanca otehotniet prirodzene...manzel ma straasne zly spermiogram ja mam spatny hormonalny profil,secko naspak a ktomu mi zistili,ze vytvaram protilatky proti spermiam,ze cez tie protilatky nemozu prejst zivee spermie..
1. okt 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas venyska jedno dieta,mas byt stastna,ine by za to dali cokolvek :wink: to dalsie by bola pre mna premia
1. okt 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufffffff.Tak koukám že jsem asi na tom ještě dobře.Holky to je mi fakt líto,je to smutný,musíte být dost silné,já bych to nezvládla
1. okt 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bakosko,nejak to riesite,zistili ste pricinu?
1. okt 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel ma zly spermiogram idem na 4 IVF a dali sme si papiere na adopciu tak uvydime co dalej
1. okt 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem šťastná,ale neměla jsem ale neměla jsem těhotenství prožité s milujícím nastávajícím tatínkem,nechodila jsem s kočárkem na procházky s partnerem,neprožívala jsem to s drahou polovičkou.Když mám konečně chlapa který touží po miminku,a vím že se radostí jednou zblázní,nedaří se.tenkrát to bylo hned,teď se mi to vyhýbá obloukem
1. okt 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bakosko,a aky ma zly?moj mal okolo 95 az 98 percent zdeformovanych spermii a po piatich rokoch presli aj cez protilatky :slight_smile:
absolvovala som aj IUI aj 2 krat IVF aj 2 krat KET a nic..mala som zas podane na dalsie,ked mi zistili,ze vytvaram aj protilatky,to uz som bola beznadejnom stave pocat prirodzene..

ano venyska si na tom velmi dobre,a to druhe pride vtedy ked sa nebudes stresovat :wink:
1. okt 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bakosko no moj mm bol proti adopcii takze ak by sa nezadarilo tak neviem čo by bolo ... ja by som si aj adoptovala keby som nemohla mat svoje
1. okt 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když jsem tenkrát otěhotněla,měla jsem stresu až moc,pořád jsme chodili po večerech po barech,vínka,cigarety.den předtím,než jsem se dozvěděla že jsem těhu,jsme s kamarádkou hodně popíjeli.A měla jsem naprosto bezproblémové těhotenství.Dnes,když jsem máma,nikam nechodím,stal se ze mě rodinný typ,tak zas takhle :frowning2:
1. okt 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska,chapem ta,ale 4 mesiace su este malo nato aby si sa stresovala :wink: pride to samo,len musite byt obaja v pohode a hlavne si kazdy mesiac netreba nahovarat priznaky... :wink:
1. okt 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel ma oligoashenoteratoospermie ma 22 percent normalnych
1. okt 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bakosko,aj moj ma tuto diagnozu,po lopate spomalene,nizsi pocet,zdeformovane,len 2 az 5 percent dobre..podarilo sa to az vtedy,ked som vedela,ze sa to prirodzene nemoze podarit,aspon tak doktori hovorili..
schvalujem adopciu,moj by sa na to nedal,ja som nad tym uvazovala :wink: myslim,ze je to super,mozno sa vam ulavi a skor podari pocat aj vlastnee :slight_smile:
1. okt 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi uzivala si dajake tabletky alebo manzel
1. okt 2009 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok