• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
hehe, maliarom uz kvaplo z vedra s farbou a este ani do pivnice nevosli :grinning:

teda dzou, no je mi to luto, co ti poviem :unamused:
1. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pho shaari ja som vdacna ze som zacal nerat bt takze som to tak nejak aj cakala ze sa nepodarilo a som na seba straaaaaaaaaaaaasne pysna ze som nepouzila ani jeden test :grinning:
pumma.. no dufam, ze nedojde ale ak ano tak co no..aspon v tom nebudem sama :wink:
1. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka, pri tehu len paralen... sa rymuje, nezabudnes.
1. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - v tomto plne suhlasim.. meranie BT je super na usetrenie tehu testov.. tam pekne presne vies ze co a ako... :wink: ja teraz pri mojich mega dlhych cykloch by som zbankrotovala lebo by som len testovala, ze kde su maliari tolko a ja pritom este len na 27DC ovulujem... :grinning: :grinning:

a co ti poviem ku tomu mysleniu/nemysleniu.. hold ked po niecom velmi tuzis, tak to nejde len tak to vyhodit z hlavy... :sweat_smile: ja uz som na tom teraz ovela lepsie ako minuly rok.. prvy pol rok snazenia som to velmi intenzivne prezivala ale teraz je to uz v pohode... :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze este 2 mesiaci si pockam aby som to neprezivala :grinning:
1. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a etse na daco je to dobre...rano ked som zmerala hovorim drahemu,..ze ked daco chces tak konaj lebo dnes bude mrcha a aspon 3dnovy post :grinning: :grinning: :grinning: tak sa hned na mna vrhol :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vrhol... to ja keby som jancimu povedala, ze teraz, alebo len za tyzden, sa obrati na druhy bok a spi dalej,....
1. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chavalle .... no ten moj je taky sexuchtivy :grinning: nastastie :wink: ale minule sa mi nechcelo a on ze sak pockaj ked mi povies ze bude ovu tak nic nebude... no toho chcem vidiet :grinning:
1. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dou a vies ze presne to som si myslela ked som uvidela tvoj graf?? za aha jozefinka videla teplotu a vedela ze nebude ziadna "laska" tak znasilnila manzela :grinning: :grinning: :grinning:

u nas som to ja ta co nemam rada ranny sexik.. :grinning: :grinning: ale v tatrach som sa prekonala :grinning: :grinning:
ked uz to bol taky romantikus vikend.. tak nech je riadny.. :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaky paralen sa s tehu rymuje??? :grinning:
1. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak my starsi uz asi davame obcas prednost spanku :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niellie sak ranny je naj... no napisem tak ako hovory mm... za ranneho vstavani je najlepsie mr....i k...t tvrdy ako paroch, p...a makka ako tvaroh :grinning: dufam, z ma tu nikto nezrusi ze ake neslusne :sweat_smile:
1. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
de steeeeee?
sa musim pochvalit, ze obcas uz dycham aj nosom, sa podari mozno tak 2 nadychy za hodinu :grinning:
1. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, ja tomu nerozumiem :sweat_smile:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo napisem do ip shaari...
1. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale rozumiem, no.
1. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari chaval to asi myslela tak ze rymovačka - v tehotenstve len uzi paralen... :grinning: :grinning: :grinning:
teda tak som to pochopila ja... :grinning: :grinning:

a mam jasno v metroch v nasom byteeee.. konecne... :sweat_smile: volala som s drahym nech mi to ozrejmi, lebo ja som to doteraz len tak to postrehla zo znaleckeho posudku a nezaujimala som sa nejak blizsie o to.. a napadlo ma ze ved on nedavno meral vsetko kôli plavačkam tak vie presne rozmery obyvačky...
tak konecne vam tu nebudem pisať hlušiny... :grinning: :grinning:

takze je to takto:

komplet ceny nas byt ma rozlohu 124m2 bez balkonov (obytna plocha je 108m2)... to co som vam sem zapotila ze 145 m2 to som si pomylila to je uz aj s pivnicami zapocitane co mame pod domom....
no a obyvacka ma 7mx4m ... takze je velka ale nie az tak mega ako som vam tvrdila :sweat_smile: :sweat_smile:
1. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou dobra basnička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dobra neviem kde na to prisiel betar jeden :grinning:
1. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari gratulejšn ku volnemu dychaniu bez odmedzeni :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, gratulejsn k uvedeniu na spravnu mieru. :grinning: :grinning: :grinning:
ked takto rozpravas o nadielke tvojho muza, tak si to viem predstavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:sweat_smile:
1. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari teraz nechapem :sweat_smile: myslis mna?
1. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ani ja nechapem to s muzikom ci si vies predstavit... :grinning:

a fakt som rada ze som vam to ozrejmila sak ja som mala normalne vyčitky ze vas tu klamem :sweat_smile:
a ja nechcem ist do pekla :grinning:
1. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nestastna.... :cry: :cry:
drahy mi ide zajtra rano do anglicka a pride az v stredu.. uz dlho nebol prec cez vikend.. ach jo.... :frowning2:
konecne si asi pozriem vsetky zameskane filmy co som postahovala a budem asi cvalat casto tu na koni :sweat_smile:
1. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale tak ja som to myslela tak, ze ked nellie rozprava, aku velku maju obyvacku, ze asi 10m, potom ze 10m2 a tak... tak uz asi chapete, kam som mierila...
a ked nie, tak to berte ako nevydareny vtip, ok? :grinning:
1. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari uz chaapem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nellie sak aspon sa nebudete vadit ze kto bude na compe, no nie?
1. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaaaaaaaaaar.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no teraz tu dobre tupo vypadam co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale ja som vcelku inteligentna.. len som sa nikdy nezaujimala o metre stvorcove :sweat_smile:
ale nadielku svojho muza meriam v centimetroch a tam mam jasno :grinning:
1. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ved to je jedine pozitivum na tom ze ide prec.. ze nebude bitka o pocitac.. :grinning:
a nedolamem si mihalnice kôli nemu :grinning: :grinning:
kedze mi vzdy povie ze ma nepusti ani ked sa na ne postavim a predpažim :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej nellie...aspon budes mat krasne dlhee...tie mihalnice... :grinning:
1. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou presne tak :grinning: :grinning:

inak vcera bol zlaty ked siel kukat fotbal vecer, mi dokonca sam zapol konika a este aj snazilkovsku tabulku :grinning:
az som nechapala lebo vacsinou hundre ze nechape co ma tu tak bavi a ze ci nas bavi furt o plodeni pisat.. :grinning: :grinning: tak som ho uviedla na spravnu mieru ze tu sa nerozobera len plodnie ale napr. aj to ako na chlapov nadavame :grinning:
1. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok