• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaari tak prihod mne ja by som si dala...
flam...no je to zaujimave ale ked cucnes na moj graf aj ja tam mam husenice :grinning:
1. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja takéto húsenice nemávam :grinning:
1. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, no ze pekne merias, pravidelne, za ustalenych podmienok, krasny priklad! :slight_smile:
1. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som merala 1x cely cyklus a mala som :wink:
1. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zajtra začne zmena :grinning: pretože sme dnes prišli k mojej mame a budeme tu až do pondelka rána... zmena prostredia, zmena periny, tento byt je oveľa chladnejší ako náš v Ke... takže zajtra ráno očakávam zmenu v teplote :sweat_smile:
1. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis flam...aspon uvidis ze ci to je naozaj tak :wink:
1. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari akurat kukam fotky na mojasvadba a nasla som ta tam :wink: st pekny parik :wink:
1. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie tricka su super...aj cela svadba sa mi paci ako ste to zorganozovali :wink:
1. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky!!!! vsetkym nam podobnym drzim palce aby sa to konecne podarilo.Chcem sa len spytat ci tu niekto ma skusenosti s klinikou v ba na ivf.moj manzel bohuzial neprodukuje ziadne spermie,nevedia preco,stale len cakame na vysledky, uz mi to lezie na nervy.... :angry: :angry: ale pocula som ze to nie je problem, vraj sa nejak operativne daju ziskat a potom technikou ivf umiestnit do maternice.je tu niekto taky co tuto proceduru podstupil a poradil mi prosim prosim
1. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj emma, vola sa to MESA/TESA a skus si to vygooglit, alebo vyhladat tu na koni :wink: drzime palce :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emmma vitaj :slight_smile:
a to ako? to ako ma semeno uplne bec spermii :astonished: to pocujem prvykrat...
1. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, dakujem :sweat_smile:
fajne to bolo, velmi dobra (netradicna) svadba, zurka storocia :grinning: skoda len, ze si tak malo pamatam :grinning:
1. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my by sme asi daco podobne ak by sme sa konecne k tomu dokopali...teda mm ja by som uz daaavno chcela hlavne ze zasnubeny sme uz 4 roky... uz som mu povedala ze sa to ani nepocuta a ze ked bude chciet ze ma musi este raz poziadat o ruku :grinning:
1. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar :slight_smile: bola som na mini prechadzke po obchode,ale na nic som nemala chut :confounded:
1. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to by som aj ja chcela ja neviem co prve dat do kosika :grinning:
1. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, vidis pokial nam to nevycitali zo spermogramu ani ja som nemala tusenie ze nieco take existuje....som z toho velmi smutna a sklamana :frowning2:
1. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm emma tak dufam, ze vam to aspon vyjde cez to ivf moc drzim palceky :wink:
1. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ale treba sa na to pozriet aj z druhej strany - kedysi by ste boli strateny par a museli by ste sa rozist, alebo si dietatko adoptovat :slight_smile: a dnes? dnes obaja absolvujete mini zakrok a mate velku sancu mat vlastne dietatko. takze hore hlavu a len studuj a studuj. :slight_smile:
okrem toho sa netreba vzdavat - spermio sa meni a nikde nie je zarucene, ze o nejaky cas sa nejaky silny plavec nenajde...
1. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari ty to vzdy vsetko vies tak pekne napisat...az mi slzicky vbehli do oci :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, ja pisem len pravdu, aj ked boli, aj ked potesi :grinning:
1. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem shaari :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja pozriet sharkinu svadbu
1. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri mali to fakt supis pupis :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky je nazov albumu
1. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj neviem daj vyhladat podla autora a daj s a najdes shaarku :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali svadbu strasne na rychlo,za tri tyzdne som musela sama zriesit celu svadbu...za tri tyzdne vyber siat,kapely,usitie obleku,vyroba pozvanok,kostol ale ma strasne nasralo to,ze som zabudla na podvezky :frowning2:
v den svadby som zistila,ze musim mat na sebe nieco modre a gatky na opak,tak som este utekala do obchodu po modre gatky :grinning:
1. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,vidno ze bola zabava :slight_smile: aj fotky su zaujimave :dizzy_face: ale preco si nemala svadobne saty???? :fearful: ja milujem svadobne,neviem si predstavit bez nich svadbu moju
1. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaale. ved moje boli svadobne :slight_smile: s ciernymi ornamentami. presne take som chcela, az som nechapala, ako som ich mohla zohnat. jednoduche, originalne. viem, kazdy ma na to svoj nazor, ale ja som fakt nechcela klasicke saty, ani keby boli z neviem jakej kolekcie znackovej a tak. :sweat_smile: a ked moja mamka povedala, ze jeeej, jake pekne, hodia sa ti, moze byt, tak mi spadol balvan zo srdca :grinning:
sa priznam, ze my sme si nepotrpeli na tradicie, takze ziadny podvazok, gatky, modre, taniere, ani svad. tortu sme nemali :sweat_smile: asi vam to pripada sisi, ale my sme sa vzali, pod holym nebom, vsetci sa s nami radovali a potom sme to oslavovali straaaasne suprovo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pod holym nebom sa mi paci,velmi romannticke a kraasne :dizzy_face: ,ale podla mna by sa ti viac hodili svadobne saty take prave,ale to len moj nazor :sweat_smile:
ja som mala vela veci podla tradicii aj ked zmodernizovanee :slight_smile: kapela mi hrala nakoniec moja,takze som si zaspievala aj ja :dizzy_face:
keby ze robim svadbu teraz,bola by inaa,ale svadobne saty musia byt,proste musia :grinning:
1. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som strasna romaticka,takze asi preto :wink:
1. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok