• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
heeeeeeej,dufam,ze nem urazena si???
1. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak este dobre, ze si to kazda nevesta moze zariadit podla svojich predstav :wink:
a ja som strasne rada, ze sme sa s MM na tom vsetkom 100% zhodli :dizzy_face:
1. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neneee :stuck_out_tongue_closed_eyes: len nekonikujem, lebo mi je zle, len grgaaaaaam :angry:
1. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj,no ved za to :grinning:
mne mm urobil stopercentu stavu z pomarancov,teraz mi vari kuraci vyvar aa kukuricu este robi :dizzy_face:
do druhej rana to dufam secko zbastim :grinning:

inac ja by som nemohla teraz parky..neni ti z nich zle???
1. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, pravezemne sa dne poobede konecne zacala vracat chut a MM si zacal robit parky, tak som si povedala, ze si dam aj ja :slight_smile: chutili, ale nevladala som, ale napucila som do seba! 3ks!!! :grinning: ved som od pondelka poriadne nejedla... a kukuricu by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaaam :sweat_smile: a cerstvu stavu mam kazdy den - vytlacenu alebo kupenu :grinning: taaaaaka investicia! :sweat_smile:
1. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kukuricu nemas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a ja zase kazdy den nemam stavu..lebo ma to nenapadlo,dnes to mm napadlo,takze si to teraz budem ziadat castejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ja musim mat kazdy den polievku,velmi to pomaha na zaludok,ver mi,odporucam :slight_smile:

necitala si ci sa moze v tehotenstve majoneza al.tatarka?ja uz som z toho salena,neviem co sa moze a co nie.. :confounded:
celkom by som si dala salat z fialovej kapusty s majonezou alebo tatarkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sa akoze olyzujem :grinning:
alebo cestovinovy so zeleninou a tatarkou a cinskou kapustou :dizzy_face:
1. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme kupili koleno,ked mm zajtra zohna nozky varime koconinu,ja mam take cudne chute,len ziadne maso a parky :grinning:
1. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe :grinning:
tatarka? majoneza?
take nejem, len 2x do roka (velka noc a vianoce), takze ma to ani netrapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vobec na nic nemam chut, neviem, co budem varit... ale necham to na zajtra, hadam ma nieco napadne :slight_smile: chystam sa konecne medzi ludi: do obchodu :grinning: a premyslam, ze ci si ma dostatocne nenavnadila na polievocku, konkretne kuraci vyvar :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyzera to tak, ze aj hej :grinning:

MM uz zalahol, chudak, a to ho este budem budit, aby isiel s jellou curat :sunglasses:

a ako velmi sa trapis, co sa v tehu moze a co nie? ja som citala len o hubach a plesnivych syroch. huby nejem vobec, takze ma to netrapi a plesnivy syr jem len jed MM robi omacku na spagety, takze to tiez nejak casto nehrozi... mozno sa da vygooglit nejaka www o tom, co sa ma papat a co nie. ale vseobecne asi plati, ze sa ma stravovat zdravo, takze je to aj jednoduche :wink:
1. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ja sa zdravo nestravujem,ale za to nikdy som nefajcila,takze sme si kvit :grinning: :grinning:
co znamena zdravo?
co sa tyka hub,nic som nenasla,ziadny odborny posudok preco skodia,len co baby popisali a to nemusi byt pravda...
ja si huby sem tam dam,aj ked s vycitkou ale predsa v kapustnici nesmu chybat,inac zajtra navar kapustnicu :grinning:
inac asi ani bryndza sa nemoze a ja mam velmi chut na brundzaky :dizzy_face: :dizzy_face:
prosto sa nemozu mliecne vyrobky nepasterizovaneee...
inac ja sa dost trapim ze co sa moze a co nie,ale asi sa na to vykakam,pretoze niekto spomenul,ze sa nemozu ani pomarance. :fearful: a to uz je riadny blud..
a pecienka sa tiez urcite nemoze a ani korenie petrzlenova vnat a ani nic udene...
1. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak on,to ho fakt zobudis?vau to ti nevinada? :grinning:
1. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koconina je zdrava? :grinning:
1. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, to sa ho stale spytam, ci mam ist teda ja... a on povie, ze neee a uz mimochodom vstal a isiel :slight_smile: ale tak my si robime dobre navzajom - ja mu to nejak oplatim :grinning: :grinning:

hej, asi mas pravdu s tym jedlom, ale ja to zatial necham na pocit, citak, chute :wink: a s tymi pomarancami je to blbost, - mozno len citrusove plody vseobecne sa nemaju prehanat, kvoli moznej alergii babatka...

tak dobru nocku, pipi, ideme na kute :grinning: zajtra rano som tu na chvilocku :dizzy_face:
1. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobruuuu noc a mysli na same pekne veci,jak ja vzdy vecer myslim len na krasne veci a snivaju sa mi trilery a scifi :grinning:
......a na jake kute? :grinning: :grinning: na chute?alebo na tekute?
1. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: :slight_smile: :slight_smile:
shaar ty si teda taka zdravo sa stravujuca...? :confused:
normalne si ma šokla.. to ja teda zijem fest nezdravo.. vyprazance milujem - ci uz rezniky, syrik alebo tak...a majonezu, tatarku - vsetko nezdrave :grinning: :grinning:
šak čo.. nefajcim, na alkohol mam alergiu takze vôbec nepijem... tak nejak musim to telo zhumplovat, nemoze ist do hrobu neposkodene... :grinning: :grinning:

vcera som este vecer tlacila reznik z prsičiek kuracich a tie slimaky sa mi vydarili genialne... len som potom nemohla vyhnat z bytu ten cesnakovy puch :grinning:
2. okt 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, včera, resp. dnes do pol jednej sme este zvlačali veci z bytu, dnes este nejake drobnosti a uz mame konečne pokoj a vy ako?
2. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini takze uz ste prestahovani?? super... :wink:
2. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bre ranko...
tini, super, ze ste uz prestahovani... ja sa budem teraz vytesovat z toho, ked sa budeme pomaly zbavovat jednej krabice za druhou... a budeme vybalovat :wink:

nellie, serus, zase "mrtvo" v robote?
2. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ahoj... :slight_smile:

no dnes este posledny volny den... :sunglasses: tak si to idem uzit.. od pondelka nebudem ani vediet cija som.. :sweat_smile:

puma asi si vcera necitala ozrejmenie metrov nasho bytu ze?? :grinning:
2. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja, necitala, musela som ist off, mala som tu milion veci rozbehnutych a chcela som ich dokoncit. a ked mam byt uprimna, nechce sa mi rano kazdy den dobiehat 7 stran pisania... :frowning2:

takze prosim kratku rekapitulaciu :wink:
2. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ved preto sa ta pytam... ze ti to sem znova hodim.. :grinning:
(ani mne by sa to nechcelo spätne hladat... :wink: )
2. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tu ti to kopirujem.. :wink:

a mam jasno v metroch v nasom byteeee.. konecne... volala som s drahym nech mi to ozrejmi, lebo ja som to doteraz len tak to postrehla zo znaleckeho posudku a nezaujimala som sa nejak blizsie o to.. a napadlo ma ze ved on nedavno meral vsetko kôli plavačkam tak vie presne rozmery obyvačky...
tak konecne vam tu nebudem pisať hlušiny...

takze je to takto:

komplet ceny nas byt ma rozlohu 124m2 bez balkonov (obytna plocha je 108m2)... to co som vam sem zapotila ze 145 m2 to som si pomylila to je uz aj s pivnicami zapocitane co mame pod domom....
no a obyvacka ma 7mx4m ... takze je velka ale nie az tak mega ako som vam tvrdila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
tini, tak to je super, ze uz mate hniezdocko. nacase, tak akurat :wink: nech sa vam dobre byva. a zavidim :dizzy_face: nas to mozno este len caka...

pozeram, ze tu stahovanie a zariadovanie vo velkom :grinning: super
2. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarkovci - bre ranko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

inak fakt to je taka sranda.. ze viacere sme tu vo faze prerabania a stahovania... :wink:
teda nase stahovanie na tento rok uz veru nevidim... :frowning2: :frowning2:
2. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeej, jak pekne si nas nazvala, aj jedna kamoska nas tak vola :slight_smile:
2. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
shaari musím reagovať na tie tvoje fotky :wink: . Vidím, že ste tiež veľkí nezávisláci, výborné nápady! MM by najvic ocenil svadobné fanfáry :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak blahoželám k výročiu!
2. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie :grinning: ty si teda potvora :grinning: hej, tie fanfary, to bolo uplne skvele. trosku mi bolo luto, ze zastupca starostu a matrikarka o nicom nevedeli a v podstate sme ich trosku strapnili, ale myslim, ze to splnilo svoj ucel - chceli fanfary, tak ich mali :grinning: :grinning: :grinning: a okrem toho som bola trosku najedovana, lebo som sobasiacemu povedala, ze nechceme ziadnu kazen, zaidne prupovidky, len proste najnutnejsie, nech povieme ano, ano, pusa a hotovo :grinning: a on sa nedal a 20 minut nam rozpraval o manzelskom zivote a laske a tak. v podstate nic zle nehovoril, len to bolo dlheeeeee :grinning:
a prstienky sme si vymenili na luisa armstronga, wanderful world, a podpisy sme mali na depeche - condemnation:
http://www.youtube.com/watch?v=DKHFzZF7vTQ

cely cas mi isli zimomriavky :dizzy_face:
2. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, dakujem za objasnenie...
no vidis, uz som neni tak nasr*ta na tu vasu obyvacku velku ako nas cely byt :wink:

inak, dnes rano ma skoro vystrelo, cely tyzden snivame s chlapom o tom, ako pojdeme kupit zvysny nabytok do obyvacky a ako sa zase vystahujeme z krabic a tak... a rano si citam horoskop a tam ze "dnes si davajte pozor na peniaze a utracanie, niekedy je menej viac..." som sa skoro rozrevala.
a JUST to ideme kupit :wink:
2. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooooooooooj
a toto sme mali po obrade, ked sa zacali gratulacie:
http://www.youtube.com/watch?v=5IzccDy94Zg
a dalsie...

baby, taka nostalgia ma prepadla a to bolo len pred vyse rokom! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: krásne. Depeche poznám veľmi dobre :sunglasses: :grinning: . A ozaj, potvora si ty, nie si oveľa mladšia odo mňa, ako som si všimla :wink: :grinning: :grinning: .
2. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
31 mi odbilo :sweat_smile:
2. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok