• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
podlahove kurenie je asi super vec :dizzy_face:
2. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je to fakt super... a vsade je taka rovnaka teplota lebo ked mas radiator tak ide teplo len z jedneho miesta a takto to ide z velkje plochy postupne :wink:
inac s mm sa furt smejem...budem trosku vulgarna teraz :sweat_smile: ze on si lahne na zem a ja mu spravim podlahove kurenie :grinning: :sweat_smile:
2. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou :grinning: :grinning: :grinning:
to by sa aj mojmu pacilo :grinning:

pipi, aj ja mam ten syndrom, ze mam chut na vsetko, az kym to nezbadam. a ked to uz mam v ruke, tak zazracne mam az nechut :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari myslim ze to asi kazdemu by sa pacilo :grinning:
2. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
ten MM je pako... :angry: :angry: :angry: :angry: akurat mi zvonili susedy ze nam blika smerovka na aute.. a to musi od nejakej 7 rano.. tak ja nabehnem do auta nedala sa mi vypnut, nastartovat samozrejme tiez nie lebo sa vytrieskala baterka a az potom som dosla na to ze to su zapnute vystrazne smerovky a samozrejme ked svietila len lava strana tak prave uz museli byt vybite... :angry: :angry:
takze budem cely vikend a az do stredy bez auta... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
isto si tam bol brat cigarety pred tym ako siel do anglicka...
2. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie... a a potom este nakoniec urcite povie ze to si bola ty...to poznam :angry: :rolling_eyes: munile zle zavrel nadrz ked tankoval, ja jazdim a z eco tak citim benzin ze co dakde unika ci co?kuknem potom a zle zavrete a jasne ze povedal, ze to ja....hlavne ze tankoval ako posldeny :angry:
2. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak toto mne nastastie nepovie, lebo ja uz som bola davno v robote ked on odchadzal... :grinning: :grinning:
a uz dostal riadne stiplavu sms odo mna.. isto uz ponahlal ako to on vie ze nehladel co robi, alebo nerobi... :rolling_eyes:
2. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojmu by sa to nepacilo :grinning: :grinning: haha

ja trubka som najprv nechapala ako mu spravis podlahove kurenie,potom pozeram ze shaarka sa smeje,tak hovorim si, to bude nieco vtipne,si hovorim,,zapni mi uz mozog,zapni,, :grinning: :grinning: a zapol sa :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie takze si slamena vdova?
2. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: :grinning:
priznam sa ze ja som to "podlahove kurenie" pochopila tiez az na druhe precitanie :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre :wink: ...a tak poriadne mu daj v tej smske :angry:
2. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,super,ale zevraj secko zle je na nieco dobre,no :grinning:
2. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ano som.. :frowning2: teraz po tom uzasnom vikende to nejak moc prezivam.. ked baby nam to fakt nenormalne prospelo ten vikend v tatrach.. ako keby sme sa znova do seba zamilovali :sweat_smile: a to nechcem byt nejaka sentimentalna ale ked v poslednej dobe sme mali taku krizu nejaku.. ako keby sme si zili kazdy svoj zivot.. a ono nas to teraz nenormalne zblizilo.... :dizzy_face: :dizzy_face:
ved aby on nebol cely tyzden za chalanmi na pivo...???? :wink: to sa nestavalo veru.... a v poslednej dobe som bola veru rada ked prichadzal z jazdy ale este radsej ked na nu siel... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ale teraz je to super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,mylela som ze dobre,ze ti teraz auto nepojde :wink:

a som rada,ze ani nebe nezaplo,ja uz som to dlho nerobila,tak asi preto :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no mozno hej.. zajtra budem obehavat obchody pešo a budem mat anticelulitidovy trening a posilnovanie ruk od tasiek a tym sa tusim aj prsne svaly precvicia nie??? :grinning: :grinning: :grinning:
takze budem pamela s pevnymi stehnami :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co vam stal niekto na kabli :grinning: :grinning: take jednoduche nepochopite....
nellie no vidis...tak aspon ste sa zblizili :slight_smile:
2. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam prsnu svalovicu :sweat_smile: :sweat_smile:
zazili ste take daco??? od rana rozmyslam ze preco ma tak nenormalne bolia prsia a to od vcerajsie valkania tych slimakov :sweat_smile: :sweat_smile: vidno ze som davno nerobila nic z kysnuteho... :sweat_smile: :sweat_smile:
asi som riadna padavka, co?? :grinning:
2. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,pekne ked ste sa zalubili :slight_smile: je to pekne..aj nam sa take nieco davnejsie stalo ..
2. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mala som svalovku prsnu,ale z posilovania,nie z pecenia :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak to je super, my sme si tiez prezili uz krizu a myslim ze nam dost pomohlo aj ze som otehu hihi dovolenka tento rok nebola, ale sme venovali spolu vela času nasmu bytiku hoci uz teraz sme občas nervozny, chceme uz mat hotovo a pripravit sa na príchod Patrika
2. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi je to pekne ze??? ked uz som sa fakt bala aby to u nas nejak zle nedopadlo... :sweat_smile:
tak som fakt po dlhej dobe zasa stastna... :dizzy_face: :dizzy_face:

no ja do posilnovne nechodim mne staci cesto a valok :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super nellie ked si stastna :wink: tak to ma byt :wink:
2. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis baby ja si tu z vas robim normalne psychologicku poradnu :sweat_smile:
keby pri tom lezim na gauci tak uplne.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie sak od toho tu sme a urcite nie si jedina :wink:
2. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
pre toto ma tuto stranku tak rada.. :wink: ze su tu take faj baby.. a vy tu ste vsetky... :wink:
este ze som sa medzi vas privtierala.... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to tu mam strasne rada :wink: :wink: a hlavne ze je tu skoro vzdy taka dobra nalada :wink:
shaari inac mozno ze teraz vyskusam tu tvoju teoriu lebo okolo 15.10 by mala byt ovu a 16.10 idem na svadbu tak urcite daco pipojem aby som trosku opila vajicko :grinning:
2. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie keby si vedela kolkokrat som sa tu bola ja vyplakat a vyrozpravat, a som rada ked mozem posluzit aj ja niekomu ako butlava vrba
2. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj svadba aj ja by som na nejaku sla.. od mojej som na ziadnej nebola :grinning: :grinning: a to uz su 2 roky :sweat_smile:
dzou ved skus za pokus nic nedas... :grinning:
2. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite skusim :grinning: ale to bude len taka...moja kolegyna sa vydava ma 51r. :grinning: o oni idu na urad a na obed asi 9 ludi a potom vecer bude zurka v pube.... a tam idem aj ja :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, budes u nas bydlet? :grinning:
pipi, tvoj M to nema rad? :sweat_smile:

hehe, a sa mi pacilo, ako si napisala, ze "potom pozeram ze shaarka sa smeje,tak hovorim si, to bude nieco vtipne" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa smiala nahlas. :grinning:

MM isiel kupit pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava, ci donesie nieco aj mne, stavim sa ze nie :grinning:
2. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok