• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vavi tvoje myslim :wink:
2. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tato informacia je tabulkova hodnota, nieze som to niekde pocula :wink:
No ano, mne chuti... A ja som bola zvyknuta sa hybat a mam taky metabolizmus, ze cely zivot si davam pozor na to co jem, ked sa chcem zmestit do svojho oblecenia, takze ked mi povedala gyndoska ze klud na lozku tak som s tym ratala, ale aj tak ma cisla na vahe vyvadzaju z miery :slight_smile:
2. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie inac vyskusam ten link,dakujem :dizzy_face:
2. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie bingo, je to to sloveso a tvoje meno mi uslo pismenko asi prepač
shaarka no tak aspon ze pukance
2. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee,to je jake lahke a ja truba som vas obdivovala,ze jake ste sikovneee :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi sikulka :slight_smile: hej toto som citala...
Hehe az teraz som si vsimla nase motta :wink:
Shaari nemam oblubenu znacku, ked je vacsi vyber, kupujem talianske, ale dnes som bola len v miestnych potravinach a tam mali len Cessi, takze boli ony :slight_smile:
2. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nemas zac.... :wink:

vave diky za tip.... s tymi cestovinami.. objavila som v chladnicke cestovinu od stredy co bola ku paprikasu a hodila som do nej dve vajicka a aka mnamka.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nejedla som to hadam to studentskych cias :grinning:
2. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,no teda nepocula som to,ale citala,ale ja furt pisem ze som pocula a pritom myslim ze som to citala :grinning:
ale ved to je jasne,ze ked ti chuti a papas viac,tak priberas,ked este pritom musis lezat :wink:
mne do teraz nechutilo,ale neboj ja ta dozeniem s vahou :grinning:
2. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam Cessi..... a mne chutia :grinning: :grinning: :grinning: a este mam rada ryzove cestoviny... v poslednej dobe mi chutia viac ako klasicke.... :sunglasses:
2. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten link som hodila hlavne pre shaarku,pretoze sa minule smiala,ze kde som take nieco citala..ale mozte si aj vy precitat :grinning:
2. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co zase vsetky cumite na nejaky super slovensky serial :grinning:
2. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nejaka KO dnes... :sweat_smile:
asi idem pod sprchu a pred telku.. a neviem ci uz o osmej nebudem spat... :grinning: :grinning: :grinning:
a to sa mne teda nestava taketo dačo... :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak sa vybubaj :grinning: a ako ides travit vikend?
2. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak to neviem este co budem..a ani segra teraz nepride domov to je des toto.... :unamused:
asi budem len tak hnit pohodená pred telkou a pri knihe a tak... :sunglasses:
a ty co sa chystas??
2. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aka som vystavena - jak taka delva spanilá.. sak sa mi nechce ani vstat a presunut sa pod sprchu :sweat_smile:
a verim, ze ma tak preberie ze bude po spani... :grinning: asi sa este nejdem ani vypinat... :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nic nejak...neviem ci daco mm vymysli...uz by som aj dakde sla na vylet :slight_smile:
2. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tu, pisem si s kamoskou, surne :slight_smile: ale mame navstevu, tak sa nezdrzim :slight_smile:
prajem pekny piatok! :dizzy_face:
2. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hurraaa, ideme na pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari :slight_smile: tak sa aspon poriadne oblec, mala by si byt doma, a nie po meste sa flakat :angry: , ale rozumiem, aj mne uz tie 4 steny lezu na mozog.....
2. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievčence
3. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko tini, 32 :dizzy_face:
3. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw sharka ani som si neuvedomila :wink: ja prave prvykrat varim na novom sporaku a improvizujem, kedze nemam linku hihi
a ty ako vikendujes?
3. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko všem, shaarka, já jsem všude a nikde :grinning: většinou jsem buď Na koníka 7, nebo region Brno, nebo kuřátka březňátka a zároveň se snažím monitorovat kočky, které znám. Jinak mi už měsíc v Praze, ale já jsem teď na 14 u mámi. Snažím si to těhu užívat, tak jak jsem si předsevzala, když jsem se snažila. Čtu teď zajímavou knihu. Pohled na početí, těhu a porod z pohledu ajurvédy. 2. kapitola, pište deník. Tak jsem včera začala psát. Hned datum jsem popletla. Naštěstí mám zakoupené veselé samolepky, tak jsem to hned přelepila :grinning: Mám hrozné písmo, dítě se asi jednou zhroutí, až do něj koukne, ale na počítači psát mi to příjde neosobní. Jinak občas už cítím, jakési cosi, čemu bych ráda říkala pohyby, ale zatím se to objevuje sporadicky a může to být cokoli :grinning:
3. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rintin ja som začala citit pohyby az v 21tt predtym som len mala pocit ze nejake pohyby, občas som si myslela ze si to nahovaram :wink:
3. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaahojte baby
ako travite sobotu? tusim totalne mimo kona :grinning:
3. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som tu len mi straaaasne pomaly ide notebook a nechce mi otvarat stranky na nete
3. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu ale som uplne ko :rolling_eyes: vcera sme s mm popili vino ze sak ked je ta mrcha...a dnes som vstala o 12... boli ma hlava :rolling_eyes:
a vy ako tehulky?
3. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mi mate?
3. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj fly, este si tu?
3. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok