• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaaaaar to zas az tak premyslene nemam.. nie som Mulder trpiaci stihomamom a nevidim vo vsetkom ufo :grinning:
to som ja len tak nahodne spozorovala dnes :grinning:
4. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze nie ste ta diduša :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
co ty vies :grinning: par gramatickych chyb, nejaky ten dramaticky pribeh a uz budes na pochybach :grinning:
4. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
žeby????
4. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa takze ty si mala pásovy opar...jooj moja zlata :confounded: mate asi zakazany sexik vsak babenky?
4. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly no my mame, hej :frowning2: kvoli tomu hematomu... A aj tak mam zapalene mocove cesty, takze by sa nedalo ani tak ani tak :confounded:
Ako skolicka?
4. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj tak to mi je luto ze takto trpis vavi :frowning2: dakujem za opytanie zvladam to zatial...ale mam co robit..skola praca,domace prace...uff...a inac ako ten ematom sa zmensuje?
4. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly no to neviem, vo stvrtok idem na kontrolu - ale uz nekrvacam, co je snad dobry signal.... Viac ma stvu tie cesty, neviem co s tym mam robit :angry:
4. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja a pijes urologicky caj,alebo vela tekutin?aby sa ti vymyli bakterie...
4. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly snazim sa, aj urologicky, aj dost pit, ale nejak to nezabera.....
4. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, fly, pasovy a nejak celkom dobre som sa s tym popasovala :grinning: :grinning: :grinning: (klop, klop)
my sex zakazany vyslovene nemame, ale tak ona sa vyjadrovala na vsetkych navstevach, ze ak by to nebolo nutne, tak dnuka ee. tak teda dnuka ee, ked ee :grinning: :grinning: :grinning:

fly, a vy ako teraz so "snazilkovanim"?
4. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka dakujem
my mame navstevu takze papa
4. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer :slight_smile:
aj ja som dnes pracovala,som kreslila jeden navrh,niekolko hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vavenka,pocuraj,si si ista,ze sa v tehu moze urologicky caj?ja som citala,ze nie :confounded: ale co mi moj gyndos odporucil
je biopreparat,brusnicovy..on ho predava a nasla som ho aj na nete :wink:
4. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, keby si mala take problemy ako vavenka, asi by ti uz bolo aj jedno, ci sa urologicky cajik moze, alebo nie, si myslim :unamused:
a jaky navrh si kreslila? to ma zaujiiiiima! :dizzy_face:
4. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, daj link na ten extrakt :wink:
Caj som konzultovala s gynekologickou......Keby mi ho zakazala tak ho nepijem....Mozem, ale nie v kuse len urologicky, ale striedat s lahsimi cajmi....
4. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ved ja mam inac pocit,ze mam tiez nieco z mocovymi cestami,moj moc sa mi tiez nezda a teraz mam aj nejake pobolievanie dole v podbrusku,moze to byt z toho?
mne gynekolog povedal,ze urologicky pit nemozem,aj som to tu citala,aa ked som to vavenke napisala,tak len preto aby to vedela a myslim,ze nasimi vedomostami si mozme niekedy pomoct...

vavi,ten link ti tu hodim,len musim najst tu krabicku a podla toho,zachvilu :wink:

shari,a co sa tyka navrhu,tak pre istotu ti to napisem do ip :wink:
4. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ved viem, ze si to vavenke pisala v dobrom, ja som to nejako zle napisala :unamused:
ide šuperštaaar! :grinning:
4. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarik,no asi si to zle napisala..ale odpustam ti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chudak Leos, taky dobry ftip, a zjavne ho nepochopili -resp. trosku zle ho podal - riadny trapas :grinning:
Pipi no fajne, a ja som bola tiez zvedava ze co si to cely den kreslila :confounded: ale nevadi, chapem :sweat_smile: :sweat_smile:
No ja stale tvrdim, co lekar to nazor, a prave preto treba mat aj svoj rozum - hlavne co sa tehotenstva tyka.....
Moja gyndoska nema nic proti urologickemu caju - a naopak zakazala mi urinal... Ale aj ten som si zial naordinovala, poradila som sa ale s lekarnickou. To palenie a bolenie je uz fakt na nevydrzanie... Chcela som aj brusnice, ale vraj v optime nemali ani len brusnicovy dzem.... No co uz....
4. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi :unamused:
a co aky vtip?
4. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ty mas dnes cudny vyraz tvare povetsinou ze :unamused: a potom :unamused: a zase :unamused: ............. :grinning:
4. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No o tom kinologovi :slight_smile:
Ze pride kinolog do porodnice, kde mu manzelka porodila stvorcata.... Tak stoji za tym sklom a hovori sestricke:
Noooo, vezmem si to druhe a tretie sprava :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kinolog :grinning:
4. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sory :sweat_smile:
4. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ospraveldnujem sa hrubku kYnolog
4. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, budem sa snazit to napravit :wink:
dnes som sa rano zobudila a myslela som si, ze musim vstavat do prace, az ma brucho z toho rozbolelo :grinning:
4. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, ja som sa sice zasmiala, ale aj mne niekedy ujde, klavesnica je svina - pri rucnom pisani sa clovek menej myli
4. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby ako tak pozeram mali by ste zvazit novy nazov temy ako byt tehotna a nezblaznit sa :grinning:
4. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilkky....možem byt tehotna ked mam ms?
4. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, mozes
4. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok