• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
shaarka,nemala si odpovedat,bub zdravi iba snazilky :grinning:

ahoj lenca,ako sa ti dari,mas nieco nove???
4. okt 2009 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: pipi
4. okt 2009 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://panaceapraha.cz/info/99023

skus pozriet vavi,toto je to co gyndos predava a odporuca :wink:
4. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak budes mat vavenka zaujem,napisem ti adresu gynekologa,podla mna by ti to predal,on to predava okolo tristo nieco korun,ale mala by si to hned :wink:
4. okt 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi ani nic :frowning2: vsetko po starom
4. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat sem menej chodim dajako mi to neprospieva :unamused:
4. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenca a preco myslis ti to neprospieva?

..mne konik velmi prospel,zalezi na povahe,ale ja som sa tu viac uvolnila a celkovo som sa viac navnadila na optimizmus,viac som zacala verit zazrakom :slight_smile:
vidim,ze niektore baby su tu viac zdeptane ako ked tu prisli,zo svojho neuspechu a tak,vtedy je fakt lepsie sem nechodit..
4. okt 2009 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabudla som,,ze,, ze ti to neprospieva?
4. okt 2009 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hm, leni, myslim, ze konik je len druhotny problem... :unamused:
4. okt 2009 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: som prvaa :grinning: :grinning:

no ako je v robote,makate co :grinning: ja urcite spim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 01:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pipi, ty potvora :grinning:
5. okt 2009 o 01:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobruuu :dizzy_face:
a dobreee :grinning:
5. okt 2009 o 01:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobre rano hviezdy... :wink:
vidim, ze zasa sa vam vcera nechcelo spat... :grinning:

no vcera co vravite na superstar?? jednoznacne super bola ta Marketa s Rihannou a potom sa mi pacila ta Deby a aj ta nasa posledna so Sway bola dobra... inak ta Adriana - nepomozem si ale neviem jej prist na chut, podla mna tiez nema hlas :sweat_smile: strasne to spievala...
5. okt 2009 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este dodatok zabudla som na doplnenie moju stvrtu favoritku Moniku.. ta bola super.. ona je take mile skromnucke dievcatko a vobec ako keby si neuvedomuje aky ma uzasny talent... :slight_smile:
5. okt 2009 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko nellie...

mne sa vcera pacila monika, jasnacka a aj ta nasa nikoleta.
a co sa tyka adriany, vcera som sa rozculovala, ako v dokrutke zahlasili, ze nema rada, ked ju porovnavaju v macy gray, ale ja si nemozem pomoct, ona MA HLAS UPLNE AKO ONA, a pokojne by na tom mohla stavat, je blba, ze si to neprizna a nevyuzije to vo svoj prospech. tiez sa mi pacila aj Debbie a ta Leona - ta prva co spievala, ta ma nenormalny hlas...

A z chalanov akoze, nechcem byt zla, ale jedine ten chodur sa mi pacil, teda akoze spevom, na obzeranie je tam par inych kuskov... :wink: A najviac som do Bena, ten sa mi fakt ze velmi velmi paci :wink:
5. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hehee :grinning: ja som do boselu :grinning: zeby namiesto bruna bol rene? :grinning:
5. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, do boselu som bola len na kastingu, strasne posobi na mna tak namysleno a odmerane, ten vyraz co ma nonstop v tvari, to je fakt zleeee a odpudzujuce...
oni musia aj vyzerat trosicka... a zda sa mi, ze jemu uz teraz prsi do nosa...

aky si mala vikned co ste robili???
5. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a co sme v skôlke??? :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja som potom do pussykillera... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezisi nellie, neprezivaj to tak, sak to je foooorrr...

byt do niekoho v nasom veku = ze sa nam paci predsa...
do neho nie som, ani nahodou...
ma hrooozne velku hubu, a podla mna nevie spievat, ale zase, ja som laik, ze ano? :wink:
5. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nellie, urcite mas pravdu a superstar chalan je jednoznacne chodur. ale ja mam slabost na boselu a som donho totalne paf. a je mi dost jedno, ci vyhra, alebo nie, ale superstar budem pozerat so slinou v kutiku, kym bude spievat on :grinning: :grinning: :grinning:

aj ben je sexy, len ma stve, ze je taky multifunkcny, skoro ako dokonaly. musi mat nejaku chybu. bud je gay alebo ma maleho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ked si dam renka na desktop, MM ma posle na psychiatriu.
tak si ho tam dam aspon na den :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, ver mi, to co sa hovori o ciernych chlapcoch plati...
mam overene :grinning:
nema maleho, ale tiez sa mi zda az prilis dokonaly... ved sa nechame prekvapkat... will see...
5. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezisi puma neprezivaj to tak sak to bol for :grinning: :grinning: :grinning:

ze bud je gay alebo ma maleho to je dobreeee :grinning: :grinning: :grinning:

shaar ty mas riadne renko-maniu :grinning: :grinning: :grinning: zda sa mi ze asi cakas dievcatko.. preto to tak prezivas lebo ste vlastne 2 baby v 1 :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechcem byt zla, ale RENE je obojpohlavne meno :wink:

mozes mat aj babu Rene Boselu :wink:
5. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puma a fakt sak Rene Zellweger - to som si doteraz ani neuvedomila ze to je aj babske meno.. sranda...
5. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: heheee nellie, ved aj ja si myslim, ze to je dievka. a ked uvidim pipika, tak mi spadne sanka :grinning: ja vlastne neviem, co chcem viac. hlavne nech to ma vyhranene pohlavie. ako fyzicky tak aj dusevne. :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak vcera sa mi ratalo ako tej adriane zmenili to meno... :grinning: :grinning:
takze shaar aj rene si moze kludne zmenit na toho Bosseliho ci ako si mu to vcera vymyslela... :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar ano to je velmi dôlezite aby to pohlavie bolo vyhranene.... :grinning:
5. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zelweger je Renée :slight_smile:
mne sa to nepacilo, ako jej zmenili meno. keby mala super vykon, tak nepoviem, ale to, co tam vcera odsepkala, to bol des. a ja som sa na nu tak tesila!

no a este sa mi nepaci, ze Deborah Kahl - jej pridali OVÁ
!!!
jak ja toto neznasam. :angry:
5. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som sa na Adrianu a bola otrasna.. totale desna... to mi až rezalo usi po tych perfektnych babach a mna sklamala aj ta Aneta - zda sa mi nejaka moc povysenecka... :unamused:

no ked zapotili Deborah Kahlova to bolo uzasne... to nezasam.. AnistonOVA, DionOVA, JolieOvá atd.. ked to tak niekde daju ide ma porazit... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok