• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no sak ale jej to vysvetli hihi este ze som PN bo by som tam este sedela dnes a nech zabudne ze tam este pojdem, bola som dnes, mala si to zariadit aby tam bola
5. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Leni.. vau ze 8 tt nejak vam to rychlo vsetkym ubieha... :sweat_smile:

Tini - presne tak kasli na nu Rampepurdu rampepurďácku - mala si to zariadit... :grinning:
5. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni termin mas na moje meniny... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
a jeeej moje vysnivane meno je tiez Laura... :dizzy_face: :dizzy_face: - schvalujem ti vyber :grinning:
5. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co je rampepurdacka ? :grinning: tie tvoje vyrazy vyrazove :grinning:
5. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to akoze fakt nevies kde bola rampepurda rampepurďácka????? :grinning: :grinning: :grinning:
to mi ani nevrav... - jeden super česky serial Bylo nas pet... :grinning: :grinning:
http://www.csfd.cz/film/71596-bylo-nas-pet/ :grinning: :grinning: a on tam tu ich pomocnicu volal ze Rampepurda rampepurďácka.. mne sa to strasne pači ten vyraz :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau lenocka :wink:

mne sa laura nepaci,ale asi preto,ze moju spoluziacku na zakladnej volali larva.a ja tam vzdy pocujem tu husenicu :grinning:
mne sa paci na L meno Lejla :slight_smile: a chlapcenske sa mi zatial nepaci ziadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,ten serial som nikdy nevidela,to mi ani nevrav,ze ty hej :grinning:
5. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie to ako si ju nazvala hihi a inac sranda bo robim aj jej byvalemu zamestnancovi ucto, povodne ze ona mi zaplati a sa s nim vysporiada a teraz ze ja sam am dohodnut s nim ze čo a ako a ze on nema auto ta mi nemoze doniest doklady? A čo ja s´tym? to ja mam soferovat v 8 mesiaci bo on nema auto????? a mal auto a zrazu nema? tak nech ide autobusom abo nech si robi sam, kaslem na neho a ani som sa s nim nedohodla, vsetky veci som necala tam, uz tych par papierov čo som mu robila ozeliem a serem ho
a teraz ma ospravedlnte idem cikat :grinning:
a ja domalovat kuchynu, dnes nam dosla linkaaaa hura, som čaka najskor o 2 tt a mozno aj neskor, lebo mala byt az koncom oktobra huraaa
5. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pipi teraz ako keby si citovala mojho manzela.. aj ten ma vzdy odbije ze Larvu nechce a ani ziadnu inu husenicu :sweat_smile: :sweat_smile:

no náhodou som ten serial videla..a velmi sa mi pacil... :grinning: :grinning: :grinning: sak to je z roku 1994 to vtedy nam asi fungovala iba STV1 a stv 2 tak co ine som mala pozerat... :grinning: :grinning:

tini no to je fakt zmyslanie..ved ked daco chcu nech ti ich donesu.. aaach to takym ludom jedine fakt "nasrat do ruk a nepustit k vode.." :grinning:

pipi - dovolim ti ist cikat... :grinning:
5. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam baby mam sladku vasen 70% - ze vonava malina prichut.. sak to je lepsie ako orgazmus :grinning: :grinning: :grinning:
mnam.... :grinning:
5. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby

nellie ano?tak spolu oslavujeme :grinning:

pipimiska ja nastastie nemam zle skusenosti s tym menom, tak zatial ho chceme :wink:
5. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini super.. tak dnes montujete linku vo velkom.. uz budes pekne varit na novej pracovnej doske :sunglasses:

Leni ano ano ty budes tlacit na pôrodnej sale a ja chlebiky a zakusky do hlavy.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa fakt meno Laura strasne paci... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,,nasrat do ruk a nepustit k vode,,toto si musim zapamatat :grinning:
nellie,ja cokolady nepapam,ale za to huspeninu co sa mi trasie v chladnicke,tu si dam,hned jak pridem z kratkej povinnej prechadky

tinika,viem ako sa asi tesis z linky,ako ja pred dvoma rokmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie krasna to predstava :confounded:
5. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja zas nemusim... to traslave co mas v chladnicke... :confounded: kto to kedy videl jest studenu stuhnutu polievku :grinning:
tak prijemnu prechadzku pipimiskovci :wink: :sunglasses: :sunglasses:
ja este pol hodka a budem mat 15 minutovu prechadzku na bus... :grinning:
5. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no leni.. nebodaj mas pôrodnu fobiu??? :wink:
neboj, ved epiduralka to isti... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ved dnes uz nemusis prirodzene trpiet.. :sweat_smile:
5. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatial ale ja sa este vratim ,baj baaaj :grinning:
5. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie nieee,len ma provokujes s tymi chlebickami a zakuskami
5. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie jasne studena stuhnuta polievka sama osebe nieje az tak vau ako ten mix stuhnuta studena polievka z maskom cibulkou a octom :dizzy_face: .. :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aha... :grinning: :grinning: tak prepac.. sak ja ti potom donesiem.. a budes sa krmit medzi kontrakciami :grinning:

pipi no ani ta vidina cibule a octu pre mna tomu na krase nepridava... :grinning:
5. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute uz zase varite? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelle ok, tak ta cakam potom v ziline na porodnici, budes tam miesto draheho hej?

dzou nie nevariiime,uz sme dovarili
5. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou dnes vynimocne nevarime... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ty mas dnes volno ci ako???

leni OK som tam jak na koni... :grinning:
5. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ja robim len 3 dni do tyzdna lebo nemame dost roboty kvoli krize a jeden tyzden robim od pond.do stredy a druhy streda piatok... takze dnes mam volno :grinning: ale zase nic nezarobim :angry:
jaaaaaaj vy uz tlacite do hlavy co?
5. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ok,ale ked nie, vies ake to je nasrat levicu???
5. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som dotlacila... cokoladu.. polku som zhltala.. sa mi teraz cukor vyzraža na čele... :grinning:
Dzou to verim, ze je na jed.. isto sa to odzrkadli na plate... :unamused: aj s ich krizou debilnou :rolling_eyes:

leni OK zapisujem si ta do diara nech nahodou nezabudnem... :grinning:
5. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak super

co sa chystate baby este dnes robit?
5. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok