• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no sak ... ta kriza raz ma z nej porazi... a najhorsie je to zevraj teraz tu v anglicku :unamused: :confounded: ale tak cakame ze sa to zlepsi od bud. roku... musi lebo inak neviem ako pojdeme dalej
5. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neviem co budem robit.. stale som bez manzelika.. tak mozno vybehnem ku kamoske alebo budem len tak sa pohadzovat medzi telkou a pocitacom :grinning:

Dzou a ty mas manzela slovaka alebo anglicana??? a ako dlho tam uz zijes??
5. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovaka jak repa :grinning: ja som tu 3 roky a on 3.5roka
5. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz dost... ja tam mam dost kamosiek co tam zdrhli hned po skonceni strednej takze su tam uz 9 rokov...
ale nejak zacali v poslednej dobe prichadzat domov.. neviem ci im tikaju biologicke hodiny alebo je to tou krizou... :grinning:
5. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo mm sestra je tu uz asi 10 r. ale ona je vydata za anglicana(zlatokopka).... no vela ludi sa vracia kvoli krize ako keby im na svk zrazu pecene holuby do huby padali...myslim ze vela ludi bude sklamanych...naposledy som bola doma v maji a na svk je neskutcna drahota oproti uk a este k tomu platy su tu ovela lepsie aj ked je kriza :slight_smile: ... no mne biol. hodiny uz tikaju ale tak ja mam mm tu aj dom takze mne kludne mozu tikat aj tu :grinning:
a kedy sa ti vrati mm? a kam isiel v angl do Londyna?
5. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, mala som fofry, ale uz som na tom lepsie...
CHCEM IST DOMOV UZ...

nellie, ty uz pomaly balis, co?
ZAVIDIM TI!
5. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no tak to verim, ze predsa len su tam lepsie moznosti ako tu.. a tiez aj nizsie ceny to vzdy aj MM vravi, ze je to tam riadny rozdiel... :unamused:
a vy to mate super ze si tam aj s manzelikom a uz mate svoj domcek... takze vy tam planujte asi zostat ze??
ale dobre robite si myslim... :wink:
no on by sa mal vratit v stredu a mal ist vykladat do Londyna a Liverpoolu a este nejake mesta spominal ale zapametala som si len tieto dve.. este daky Birh - daco :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi Birmingham :wink: to je blizko naaaaaaaas :grinning: hej planujem ostat mame tu lepsie moznosti na lepsi zivot nie len platiti uver... tu uz mame 2 auta na svk by sme mali akurat elektricnku :grinning: :grinning: :grinning:
jaj takze on jazdi na HGV?
ahoj puma no co maluai dosli? u mna uz koncia... som 5dc...
5. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tebe teda nezavidim, stale mas chlapa na cestach dakde. nebudes sa bat potom v tom vasom novom bejvaku sama?
ten moj ma ist stvrtok piatok teraz do nemecka na sluzobku a ja uz rozmyslam, ze budem spat v obyvacke pri telke :wink:
5. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serus dzou... hej, dosli, hajzli, z piatka na sobotu v noci, zaspala som v obyvacke pri telke "nepripravena" na ich prichod a o 5 nad ranom som sa zobudila ako cachticka pani :frowning2:
takze najvacsie krce za mnou uz, vcera bolo strasne zle...
ale uz dnes trochen lepsie...

ani neviem ktory dc som a asi ani nechcem vediet :wink:
5. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak dobehni,postavim vodu vriet :grinning:

puma ahooooj
ako v tej praci?
kedy mas cas?
5. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ked ti dosla mrcha... to je prvy den ... tak to si teda bola nepripravena...ale tak uz je to skoro za nami :wink:
5. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau leni...
v robote tento tyzden zacina audiotorske peklo, na dva tyzdne. nam totiz minuly tyzden skoncil obchodny rok.
zatial neviem ako som na tom s casom, je to teraz take divne, lebo ma mozu kedykolvek zavolat na ten audit a musim byt v nizkom starte...
ty sa musis velmi nudit ked si teraz doma, co? :wink:
co nejdes k vasim oznamit radostnu novinu??? alebo to uz vedia???
5. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ty nerobis? si na PN?
5. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma moja zlata, ti co chcu dobre spravy chodia sami za mnou :grinning: heh nasi to uz vedia, boli tu vostvrtok, ak sme ich vzali na obed a tam sme im to oznamili
takze pohodicka
a ostatni az casom, ked bude aj knizka od lekara

az teraz ti zacina ten audit?
sak a kde mas pracu?daleko od polusu?zeby sme stihali aj ten nizky start? :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja viem, ale kedze neviem, ci prisli v piatok, alebo v sobotu, tak to presne neviem - CHAPES?
teda, ktory som dc neviem...
to, ze dosli viem velmi dobre :grinning:

na lenocku robia ini :wink:
5. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha puma to aj ja mam iekedy tak problem ked pridu v noci ze ktory den mam ratat :angry:
jak ze robia ini aj ja chcem :angry: :grinning:
5. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nie,nerobim,ako pise puma na mna robia ini :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ako je mozne :angry: :angry: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, som rada, ze to uz vasi vedia, ako zareagovali???
a ako sa vam zatial dari? chlap poslucha???

ja som v petrzalke... teda robim tu.
a nemam auto, som zavisla na eMhAdEEE :wink:
5. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nesla uz busom alebo elinou asi 100 rokvo sak preto my aj vyrastol taky karfiol na zadku... z tolkeho vyvazania sa v aute :sweat_smile:
5. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - byvala som v centre, az donedavna, chodievala som do roboty pesi, presla som cez most do petrzky a bolo... v centre nebolo ani kde parkovat...
teraz ma do prace hodi autom chlap (dochadza do viedne takmer kazdy den) a z roboty chodim busom, doma som za 15 minut v nom... takze pohodicka. akurat si noviny precitam :wink:
5. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma do pohody, lepsie ako som cakala, takze uz som kludna

dzou je to tak mozne ze mam upratovacsiu firmu a robia baby na mna,ale tak obcas robim aj ja, aby sa nepovedalo, tak light
5. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, som rada, ze to mate za sebou :wink:
a co "svokrovci"?
5. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dzou - Birmingham akurat mi pisal ze je tam.. :grinning: :grinning: :grinning: poslem ho ku tebe na kavu :grinning: :grinning:
on nie je kamionista - jazdi iba na takom malom Ivecu :wink:
a vacsinou mava jazdy kedy je prec iba 1-2 noci, Anglicko chodi vynimocne.. teraz siel asi po mesiaci.. takze vacsinou mam pocit ze je stale doma... :wink:
a aspon sme si vzacnejsi ked odide na nejake 2-3 dni... :slight_smile:
5. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, mna by asi piclo, keby ten moj takto casto chodi.
tiez sa tesim, ked viem, ze vypadne raz za cas, ale stale? to ee...
5. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma svokrovci to vedeli skor ako moji rodicia,a ti sa potesili, tak u ich to bude uz 4 vnuca, u mojich prve
5. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaajjj, no tak super potom. uz sa len ty z toho vytesuj :wink:
5. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauteeeee :slight_smile:

v BHX som bola 2 mesiace, hnusne mesto :angry: :angry: :angry:
5. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si sa flakala???
kokso, tebe uz ake cislo svieti pri fotke? :grinning:
5. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok