• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Pipi no ani mne sa neprejavila, ale ja mam 3 mutacie.... Akurat co mam hustejsiu krv....A teda ja som si myslela ze ten hematom moze byt dosledok tejto diagnozy... Ci?
5. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem mám dotaz... máte někdo zkušenosti s hlenem který obsahuje i krev?
5. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi poznali sme sa so Shaarkou skor, ale to bolo hrooozne daavno, a po 100 rokoch sme sa stretli az tu na MK :slight_smile:
Picham si sama.....
5. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pytala som sa gynekologa a on mi na to povedal,ze to nieje z tej diagnozy,pretoze trombofilia je zrazanie krvi a hematom naopak krvacajuca cievka,ktora praskla..
pytala som sa hematologicky a ta mi na to povedala,ze vytvarajuca placenta ma v sebe milion cievok a tie mozu praskat z toho je hematom..
5. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pipi sak moznoze mas malo tukov :grinning: a tak si ich telo ziada :wink: :wink:
5. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja napr. vzdy pred mrchou mam strasnu chut na sunku a salamku... asi aby som mala dostatocne mnozstvo na nove cervene krvinky :wink:
5. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no ja neviem, myslela som si ze hematom je krvna zrazenina... Idem pogooglit :slight_smile:
Alzbet a ktory den cyklu si?
5. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ale ... sak ja nic, len ze som prepla na temu, vidim tvoju foto a svoj príspevok nie, ale mi nedoslo ze som sa prepla na inu temu hihi takze sa nemas za čo ospravedlnovat :grinning:
5. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pipi...kvoli studiu...ale to nam prospelo teraz nemusime mysliet ci mam ovulku a neviem co vsetko...teraz sa sustredujem na studium a pracu a potom to spustime znova s novymi silami :grinning:
pipi nenut sa papat na co nemas chut ak ti nechuti mäso tak si to vynahradis syrom,mliecnymi produktmi a vajickami...neskor mozno prides mäsku na chut...
5. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka: jsem dnes 10dc a graf vypadá takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6
5. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alzbetka.... a nemohlo to byt uz uhniezdovanie ak by bola ovu na ten 7dc? ...
5. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,som sa zle vyyjadrila,hematom je krvna zrazenina samozrejme,ale ten hematom vznika z tej prasknutej cievky,tym som si ista,sto krat som sa na to pytala
5. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já fakt netuším není ještě brzy?
5. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze je, ale tak mozne je vsetko... to je len moj nazor...pockaj na nazor skusenejsich
Alzbet no tazko povedat co to je - prvykrat mas taketo spinenie? Moze to byt:
1. Nic - praskla cievka pri sexe alebo len tak, proste sa niekedy stane
2. Nejaky problem s hormonmi
3. Ovulacia??
ine ma nenapada :sweat_smile:
navíc proč by teplota klesala? :frowning2:
5. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,haha a to mas vzdy chut pred menstruaciou? :grinning:
fly,aha,aa davate si teraz pozor?ci to nechavate na nahodu?
5. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojím se že se mi ovulace ztrácí
5. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej skoro vzdy :grinning: ked som bola mladsia ma to tak nenapadlo, ale vzdy som pred mrchou vecer robila najazd na chladnicku a vyjedla vsetku salamu :grinning: :grinning: som sa jej nevedela dojest a este to trva :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet,po stvrte aj z krcka,ale to len ak je na nom nejaka erozia alebo nnieco podobne,mne krcok kontaktne krvaca :wink:
5. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teď jsem tě moc nepochopila.. omlouvám se předem :grinning:
5. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,este googlis,horw som ti napisala..
5. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no to mi je jasne, ze zrazenina vznikne z krvacania, ale prave preto ze je ta zrazanlivost aka je, tak sa to tam zrazi, nie? To len moj sedliacky rozum :wink: Ze keby bolo zrazanie uplne ok, tak by sa az taka zrazenina nevytvorila...

Alzbet z coho prosim ta usudzujes ze sa straca ovulka?? Mavas aj priznaky -pozeram ze mas zaznaceny hlien je taky egg ukazkovy? zvykne ta pichat vajecnik? alebo nieco ine mas vypozorovane?
5. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ked to tu tak pisete tak tu trombofiliu ci co to je vam zistili skorej alebo az pri tehu?
5. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spíš taková předmenstruační bolest ale slabá. Jinak nic.
5. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no mne vysetrili krv az po druhom potrate, tam mi na to prisli... Inak problemy ine som nikdy nemala...
To je skor nebezpecne potom vo vyssom veku - trombozy a z toho infakry, plucne embolie a podobne zalezitosti. Ale samozrejme moze a nemusi sa prejavit...

Alzbet a teda preco usudzujes ze stracas ovulaciu? Mas pravidelny cyklus? Mavas tento plodny hlien + bolest pri ovulke, tak co riesis? Jooj ja stale tvrdim, prilis vela informacii je niekkedy na skodu, potom si hned tu konspiracne teorie vsetky pripravime a diagnozy jak svet su na svete :confounded:
5. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi noo v podstate si davame pozor...ale vies clovek nikdy nevie aj tak moze niekedy ujst...sice teraz tehu neplanujeme kvoli skole,praci a prerabke noveho bytu...ale ak by to prislo tak samozrejme by sme boli stastny
5. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav tak uz chapem... cize len tak nejak by na to neprisli :unamused: no ale ako pises...prilis vela info je naskodu...ale ja sa naozaj len tak informujem :grinning:
5. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi máš pravdu... tak já už nevím v čem je problém... manžel už usoudil že půjde na vyšetření, že když se nedaří tak se prostě nedaří
5. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alzbet a ako dlho sa snazite? Folikulometria ti bola robena?
Dzou nie inak sa na to nepride, samozrejme ak nemas priamy priznak, ze trombozu nejaku alebo tak, myslim ze aj krcove zily su priznakom, ale ista si niesom....
5. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok