• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
spotting cize spinenie moze byt sposobene bud samovolne cize len tak z nico nic zacnes spinit-to je najcastejsie sposobene -ovulaciou
-vykyvom hormonov a pri hormonalnych poruchach
-pri endometrioze
-prasknutie cievky
-myomy maternice
-aj pri zhorsenych Pap vysledkov-cize zmeny na krcku maternice a aj pri uhniezdovani
alebo samozrejme kontakne krvacanie napr. po sexe alebo po gynekologickom vysetreni-je to pri prasknutej cievke
-dalej pri natrhnuti a poraneni sliznice posvy
-a aj pri eroziach a zmene na krcku maternice
5. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak z tohodle vyšetření mám asi největší strach... :frowning2: ne nebyla jsem na vyšetření ale snažíme se 15.měsíců
5. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to dedicne? lebo teraz ma napadlo ze mamina ma krc.zily a teraz uz mesiac maroduje lebo ma zapal ciev a az teraz ma napadlo ze jej tusim aj povedali tu trombofiliu, aj injekcie si pichala do brucha ale uz nie lebo mala na ne nejaku alergiu ci co.... no dufam ze sa cim skor uzdravi
5. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem pomalicky kocky...do sprchy a pozriem kto postupil v super star :grinning: papa dobru noc
5. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji za vyčerpávající odpověď... moc si toho vážím... jestli to bude jak předminule tak by to mělo zhruba během 3 dnů přejít. Já se budu loučit, jdu odpočívat. Pa pa pa zítra tu budu snad dřív.
5. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ano je to dedicne..... :confounded:
Bru noc dievcata....
5. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm... tak sa musim spoliehat na to ze moje sestry maju deti tak snad aj ja ... :wink:
5. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna sice raz potratila ale to preto ze ma rhneg. a dr to nejak prehliadli :confounded: ale uz ma 2 synov :wink:
5. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou na sak jasne, ja som to tiez len zdedit musela od nasich a som tu, takze az taka katastrofa to nebude :sweat_smile:
5. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam... :wink: a inac ty budes doma cele tehu?
5. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no asi uz ano, najprv som myslela ze pojdem do roboty, ale akurat dosla teraz kolegyna z materskej, takze to vsetko tak dobre vyslo a lekarka nema problem mi vypisat PN, takze asi uz ostanem :sweat_smile:
5. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaahojte
alebo teda dobry vecer
ako sa mame?
5. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre vav hlavne ak to aj budete financne stihat....ja dufam, ze budem v pohode kedze treba aby som chodila do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj leni :wink:
5. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou
ako?
co takto vecer?dnes nejde panelak
5. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja ani nekukam... :wink:
so kukala fotecky a mas krasny testik :wink: aj ja uz chceeeeeeeeeem
5. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou to som dnes len tak ze ci nahodou, este sa to ani nenapilo ako malo a uz tam bola ciarka
ty koki a ze po prvom skuseni, stale tomu neverim
:grinning:
5. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc pekny test :wink:
Dzou no ved socialka daco da, ked budem PN :wink: a zas mam v praci dost stresy, tych par eur mi za to nestoji....
5. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no ja som zabudla ze vy naprvykrat sup a bolo :grinning:
vav sak hej ale mne e e ... tu mi nezplatia nic moc , zamestnavatel nemusi platit PN ak nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac viem ze tu shaarka uz asi nie je, ale priznam sa ze a zteraz som si citala prvu stranku tejto temy .... a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne si to napisala.... velmi mi to pomohlo :wink:
5. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dnes mala super den... bola som s autom na MOT(daco take ako stk) a preslo v poho akurat stierace sa mu nepozdavali, ale mam ho :grinning: a potom som este predala konecne jedno auto pre kamosa ktory chudak si kupil auto a o 2 dni prisiel o robotu a siel sp5t na SVK a bedarilo sa nam ho predat 3 tyzdne a dnes konecne som ho predala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Lenocka ak sa smiem spytat kolky den cyklu ti uz testik ukazal slabu ciarocku??? :slight_smile:
5. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauteeeeeeeeeeeeee :grinning:
5. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som chcela odkazat alzbetke, ze mojim pozorovanim mam len smutny verdikt, ze to bohuzial ovu nebola a tiez nebola ani minuly cyklus a za vsetko moze super duphaston :unamused:
5. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to uz tu nikto nie je? :angry:

dzou, dakujem, tak mi isla slina :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde iny koncia ja zacinam :grinning: :grinning:

shaarka,to bolo nieco neskutocne :dizzy_face: milujem taketo veci az mi do placu islo :sweat_smile: vauu
rano to samozrejme vyskusam,len potrebujem este niekolko dievcat z KE aby sme to zrealizovali :grinning:
ale ty isto este nespis ,ze nie?:stuck_out_tongue_closed_eyes:
bola som si upiect u svokry zemiacky v supke v rure a potom su tak fajne aj s maslom a kyslou kapustou :dizzy_face:
este nemame ruru,bo nasu sme dali jej,ale uz mam vybratu novu..
5. okt 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes zacal na jojke nejaky novy slovensky serial ,tak kuknem do archivu,ze co to :slight_smile:
5. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, to cely den tu nebol nikto??? ja som tiez chcela pozerat ten novy serial, ale nahravam si panelak a prvy krok a teda uz nemozem ine pozerat, taka je nevyhoda magia
6. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cely den blbol konik.......mali problem s hostingom ci co :sweat_smile: ale uz je to nastastie ok, akurat som si kukla sex in the city...nikdy som nebola nejaky fanda serialu ale film sa mi pacil.... :wink:
6. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no predchvilou este blbol aj mne
6. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dlo im to trvalo kym to spojaznili...rano som bola taka nahnevana...a zajtra robim, tak tu nebudem moct byt :angry:
inac ako sa mas? ako pokracuje bytik?
6. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok